głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Teraz. Chcę wreszcie żyć tak jak Chcę żyć być tą którą zawsze pragnęłam być. Obudzić się nie na chwile nie na dwie lecz na całe życie na teraz. Żyć teraz. Nie m

elusivee

elusivee.moblo.pl
Teraz. Chcę wreszcie żyć tak jak Chcę żyć być tą którą zawsze pragnęłam być. Obudzić się nie na chwile nie na dwie lecz na całe życie na teraz. Żyć teraz. Nie marnow
Teraz. Chcę wreszcie żyć tak jak... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Teraz. Chcę wreszcie żyć tak jak Chcę żyć, być tą, którą zawsze pragnęłam być. Obudzić się, nie na chwile, nie na dwie lecz na całe życie, na teraz. Żyć teraz. Nie marnować czasu, chyba że marnować go pożytecznie, być najlepszą wersją siebie, spełniać marzenia, walczyć, sięgać wyżej i bardziej. Zacząć działać w imię szczęścia i spełnienia.

Popatrz. Tyle par  które powinny... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są. Tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory. Tylu zajebistych ludzi męczących się z chujowymi czy patologicznymi rodzinami. Wreszcie tylu skurwieli mających kwitnące życie towarzyskie i kogoś, kto naprawdę ich kocha. Zamknij się i po prostu popatrz, zanim jeszcze raz powiesz, że wszystko ma jakiś sens.

Jeśli to jest coś warte  to nigdy... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Jeśli to jest coś warte, to nigdy nie jest za późno, ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku, by być osobą, którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz, kiedy chcesz. Możesz się zmienić albo nie. Tu nie ma zasad. Możemy uczynić z siebie coś najlepszego lub najgorszego.

samontość  melancholia... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

samontość, melancholia, codzienność a w tym wszystkim nie ma Ciebie.

Cały ten strach  wszystkie te... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Cały ten strach, wszystkie te wewnętrzne blokady nie do pokonania to po prostu lęk przed reakcją. Chora bojaźliwość: co powiedzą?, co pomyślą?, co zrobią?. Zatraciłam się w swoim strachu. Przestałam mówić w obawie o reakcję świata. Przestałam i nie wiem, czy kiedykolwiek znowu zacznę. Co zacznę? Bycie sobą.

Jesteśmy niczym.My ludzie.Niczym.A... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Jesteśmy niczym.My,ludzie.Niczym.A jednak uważamy,że jesteśmy wyjątkowi.Sądzimy,że jesteśmy ważni lub że Bóg uważa nas za swoich ulubieńców. Śmiechu warte.

każdy pragnie miłości absolutnej... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia.

Sądzę więc  że kocham go jedynie... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Sądzę więc, że kocham go jedynie dlatego, że jest mężczyzną i należy do mnie. Nie ma chyba innego powodu. Jest więc tak, jak już przedtem stwierdziłam: ten rodzaj miłości nie jest wynikiem rozumowania ani statystyki. Po prostu zjawia się nie wiadomo skąd  bez żadnych wyjaśnień. I nie są one potrzebne.

To uczucie tak szczęsliwe a tak... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

To uczucie,tak szczęsliwe a tak trudne do zdefiniowania. Jak oczekiwanie na świąteczny czas w dzieciństwie, jak ciepła kołdra otulająca mnie z każdej strony, płatki śniegu wirujące na wietrze, rodzina przy stole, uśmiech na twarzy, mój chłopak patrzący mi w oczy, gorące kakao& setki wspomnień. Jedno uczucie.

Chcę  żebyś był obok. Nie musisz... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Chcę, żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór kwiatów, organizować romantycznych kolacji, czy szalonych wycieczek. Nie musisz zapewniać, że naprawdę mnie kochasz i udowadniać tego na każdym kroku. Wystarczyłoby mi Twoje najpiękniejsze spojrzenie i pocałunek, który czułabym przez resztę dnia na ustach.

Nasze pokolenie  nasączone bólem i... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Nasze pokolenie, nasączone bólem i łzami, wódką i fajkami. Pęknięte serca i poszarpane dusze. Sztuczne uśmiechy i sztuczne ciała. Fałszywe gesty i dwulicowe zachowania. Brudni, puści, zagubieni, samotni.

Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się, ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy& Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. Nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV