głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eka_123 Jak się patrzę na moje wpisy na moblo z 2 ostatnich lat to normalnie strasznie mi głupio. Myślałam że jak mnie przytuli jakiś chłopak albo powiedział mi że ładn

eka_123

eka_123.moblo.pl
Jak się patrzę na moje wpisy na moblo z 2 ostatnich lat to normalnie strasznie mi głupio. Myślałam że jak mnie przytuli jakiś chłopak albo powiedział mi że ładnie
Jak się patrzę na moje wpisy na... teksty

eka_123 dodano: 4 grudnia 2013

Jak się patrzę na moje wpisy na moblo z 2 ostatnich lat to normalnie strasznie mi głupio. Myślałam ,że jak mnie przytuli jakiś chłopak , albo powiedział mi , że ładnie wyglądam to od razu coś znaczy. Teraz wiem , że faceci nie zwracają na takie rzeczy uwagi . Dla nich nawet sex nic nie znaczy. Grunt tylko żeby było mi dobrze. Nie liczą się z uczuciami dziewczyn które myślą , że po takim czymś coś się musi zacząć dziać , że on jest tym jedynym , a tu pech zrobił to tylko z tobą bo akurat mu się chciała ,a nie miał z kim. No niestety coś o tym wiem .Czasem żałuje , ale przeszłości nie zmienię. Najlepsze jest to , że tyle razy widziałam go nago , on mnie również . Tyle rzeczy o nim wiem . on o mnie , a nie potrafi ze mną o tym pogadać chociaż wie , że tego potrzebuje żeby zacząć od nowa żyć .

Teraz będziemy oby dwoje pić do... teksty

eka_123 dodano: 2 grudnia 2013

Teraz będziemy oby dwoje pić do nieprzytomności tylko po to żeby zapomnieć? Tak się nie da . Alkohol nie rozwiązuje problemów . Fakt pozwala na chwile o wszystkim zapomnieć , ale co z tego jak oboje się tym ranimy . Każdemu zależy , ale lepiej tego nie pokazywać , nie angażować się . Szkoda tego życia które mamy teraz . Nie trzeba się o nikogo troszczyć , wchodzić na kompromis , bać się o drugą osobę.

Prosząc mnie   żeby przestała do... teksty

eka_123 dodano: 1 grudnia 2013

Prosząc mnie , żeby przestała do niego pisać zrozumiałam , że go to rani , że może mu bardziej zależy niż mi , ale boi się tego wszystkiego . Boi się kontroli , utraty swobody.

Nigdy nie będę tą cichą... teksty

eka_123 dodano: 1 grudnia 2013

Nigdy nie będę tą cichą zakompleksioną dziewczynką. Nigdy nie uśmiechnę się słodko i nie zrobię z siebie idiotki, żeby podnieść ego faceta. Nie, nie będę tą, która zrobi dla Ciebie wszystko. Nie jestem delikatna, nieśmiała i nie będę rzucać w Twoim kierunku ukradkowych spojrzeń. Lubię imprezować, lubię być głośna i lubię być w centrum uwagi. Wiem jak to jest upić się do nieprzytomności, wiem jak to jest, kiedy kostki u dłoni bolą, bo znowu jakaś suka mi się naraziła. Znam brzydkie słowa i często ich używam. Od siedzenia z dziewczynami i gadania o tipsach, wolę iść na piwo z kumplami. Nigdy nie będę spełniać oczekiwań innych, jeśli nie pokrywają się one z moimi. Znam swoją wartość i nie pozwolę przekroczyć Ci granicy. Piję za tych, którzy mają odwagę mnie mieć i klnę na frajerów, którzy wybrali prostsze rozwiązanie z tępą dziecinką. Mimo to nie oznacza, że czuję mniej. Nie zapominaj./esperer
Autor cytatu: esperer

Sex bez zobowiązania może być... teksty

eka_123 dodano: 23 listopada 2013

Sex bez zobowiązania może być tylko raz , potem rodzi się jakieś uczucie który niszczy relacje zbudowane między partnerami.

'Dobra masz racje zależy mi na tobie... teksty

eka_123 dodano: 22 listopada 2013

'Dobra masz racje zależy mi na tobie , ale co to zmieni ? NIGDY i tak nie będziemy razem . Ty przecież też musiałeś zacząć czuć jak nie chcesz wrócić do układu . Ile razy kłóciliśmy się ? i znowu wracaliśmy do układu ? Ale to już jest nieważne. Chcę tylko swoją fajkę .

Może to chore  ale pisząc do niego... teksty

eka_123 dodano: 20 listopada 2013

Może to chore ,ale pisząc do niego to dawało mi ukojenie , lubiłam jak cierpiał .

Każdego dnia wysyłałam do niego po... teksty

eka_123 dodano: 20 listopada 2013

Każdego dnia wysyłałam do niego po kilka smsów tylko po to , żeby cierpiał i nie zapomniał nigdy o mnie . Nie wiem po co to robiłam właściwie obiecałam sobie , że jak da mi fajke o którą toczyła się miedzy nami wojna to koniec definitywny . Raz się wkurzył i napisał mi , że pisząc nieustannie do niego widzi jak mi na nim zależy.

Zawsze   gdy było już po wszystkim... teksty

eka_123 dodano: 19 listopada 2013

Zawsze , gdy było już po wszystkim . Wstawał i przypominał mi , że i tak nic z tego nie będzie.

Dzisiaj zdałam sobie sprawę   że... teksty

eka_123 dodano: 19 listopada 2013

Dzisiaj zdałam sobie sprawę , że to wszytko jest bez sensu .Pisząc ze sobą tylko się ranimy . Oby dwoje jesteśmy tak samo uparci i dla każdego z nas sex ma inne znaczenie . Do niego wartość jednego papierosa jest większa niż utrata mojego dziewictwa. Jego koledzy to piorytet . Rani mnie na każdej imprezie robiąc mi na złość , żeby mi pokazać , że to co się miedzy nami działo to tylko sex nic więcej. , ale właściwie czego ja się spodziewałam sama chciałam tego układu. Sama chciałam żeby to on był moim pierwszym . Może chciałam się poczuć wyjątkowa po tym jak on mnie dotykał ? Może chciałam żeby się we mnie zakochał ? może myślałam , że dzięki tej bliskości cielesnej zbliżmy się do siebie ?? Nie wiem .teraz to i tak nie jest ważne.

Mówi się   że powinno się... teksty

eka_123 dodano: 19 listopada 2013

Mówi się , że powinno się walczyć do samego końca , ale co jeśli pragniemy miłości od osoby która nas nie kocha i nigdy nie pokocha ? Co jeśli walczymy o coś dzięki czemu możemy stracić szacunek do samych siebie? Lepiej odpuścić i odejść z podniesioną głową.

Na zakończenie poprosiłam go... teksty

eka_123 dodano: 17 listopada 2013

Na zakończenie poprosiłam go , żeby dał mi na pamiątke , jednego papierosa . Pomyślałam , że zapale go sobie wtedy , gdy będę chciała znowu wrócić do układu , a on żałował mi go . Nie dał powiedział , że mam sobie kupić . Wartość jednego jego papierosa była większa niż moje dziwictwo . Zrobiło mi się przykro . Przecież spędził ze mną tyle chwil , a teraz żałuje mi papierosa ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV