głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eka_123 Jesteśmy dziwni. Jesteśmy skomplikowani. Nie potrafimy być razem w sumie to nie nadajemy się do związków ale żyć osobno też nie umiemy. Odchodzimy i wracamy. Mó

eka_123

eka_123.moblo.pl
Jesteśmy dziwni. Jesteśmy skomplikowani. Nie potrafimy być razem w sumie to nie nadajemy się do związków ale żyć osobno też nie umiemy. Odchodzimy i wracamy. Mówimy sob
Jesteśmy dziwni. Jesteśmy... teksty

eka_123 dodano: 19 grudnia 2013

Jesteśmy dziwni. Jesteśmy skomplikowani. Nie potrafimy być razem, w sumie to nie nadajemy się do związków, ale żyć osobno też nie umiemy. Odchodzimy i wracamy. Mówimy sobie, że nie chcemy się przyzwyczajać, a przecież już dawno to zrobiliśmy. Nie potrafimy sobie siebie odpuścić chociaż zapewniamy wszystkich dookoła, że świetnie sobie radzimy będąc sami. Upieramy się, że stworzymy nowe związki i będziemy szczęśliwsi. A przecież nie będziemy, bo kochamy właśnie siebie. Jesteśmy żałośni, widzisz to? / napisana
Autor cytatu: napisana

 Zdradziłeś mnie? .  No wiesz ja... teksty

eka_123 dodano: 18 grudnia 2013

-Zdradziłeś mnie? . -No wiesz ja nikogo nie zdradziłem bo z nikim nie byłem w związku . -ale pytam się czy spałeś z jakąś inną dziewczyną w czasie naszego układu? - No..... może. Tak bardzo mnie to zabolało. Przecież obiecywał , że z żadną nie będzie w tym czasie tego robić . Zabolało , ale nie potrafię powiedzieć naniego ani jednego złego słowa.

Wróć proszę . teksty

eka_123 dodano: 13 grudnia 2013

Wróć proszę .

„Okazuje się  że piekło to nie... teksty

eka_123 dodano: 13 grudnia 2013

„Okazuje się, że piekło to nie płąnąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia [...] Piekło jest wtedy, kiedy ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego, że mogą.”

Jakie to życie jest dziwne. Nigdy... teksty

eka_123 dodano: 11 grudnia 2013

Jakie to życie jest dziwne. Nigdy nie wiesz co się stanie , kogo spotkasz na swojej drodze. Nie wiesz jakie relacje będą Cię łączyć z innymi ludźmi .On był bratem mojej przyjaciółki .Nigdy nie zwracał na mnie za bardzo uwagi , byliśmy tylko na cześć .Z dnia na dzień wszystko się zmieniło .Ja oddałam mu coś czego nigdy nie będę miała , a on po prostu odszedł jakby nigdy nic . Nie było go nawet stać na zwykłą rozmowę. Był egoistą , który traktował mnie jak przedmiot do zaspokajania swoich potrzeb . To chyba nic złego , że oczekiwałam czegoś więcej niż koleżeństwo . Nigdy mnie nie przedstawił jako kogoś więcej niż koleżankę. Widocznie byłam koleżanką od sexu . Przykre , ale prawdziwe.

chce tylko rozmowy . czy proszę o... teksty

eka_123 dodano: 9 grudnia 2013

chce tylko rozmowy . czy proszę o tak wiele ? ona potrafi wszystko zmienić w moim życiu . Wiem jestem natrętna , ale on musi to ze mną wytłumaczyć żebym potrafiłam ogarnąć dupę.Pisze do niego smsy proszę o te jedną ostatnią rozmowę , a co on robi? Blokuję mój numer , żebym nie umiała się z nim skontaktować . Czy tak zachowuje się odpowiedzialny chłopak ? Jakoś , że ma ochotę potrafił napisać , a teraz nie potrafi nawet ze mną o tym porozmawaiać .

Leżąc na łóżku   analizuje krok... teksty

eka_123 dodano: 8 grudnia 2013

Leżąc na łóżku , analizuje krok po kroku co się wydarzyło i dlaczego ? Ten układ nie mógł wyjść na dobre.Zrozumiałam , że sex to nie jest zabawa . A co by było gdybym zaszła w ciąże ? co by było gdybym dostała jakiejś choroby? Przecież nie wiadomo z kim on to już robił . Nie tak miało to wszystko wyglądać . Nie da się tego po prostu bez jakiegokolwiek uczucia. To wszystko mnie tak bardzo rani . Teraz już po wszystkim on traktuj mnie jak szmatę . Co z tego , że zapewnia mnie , że tak nie jest , że ma do mnie szacunek . Ja go jakoś nie widzę . On wie jak bardzo mnie to rani , że potrzebuje rozmowy , żeby to wszystko wyjaśnić . Cały czas mi wypomina , że nie rozumiem tego układu co był między nami . No dobra rozumiałam go na początku jak jeszcze mi nie zależalo .

To prawda    że się zmieniłam .... teksty

eka_123 dodano: 8 grudnia 2013

To prawda , że się zmieniłam . Patrząc się na te wszystkie zdjęcia przed tym wszystkim co się wydarzyło w te wakacje . Jestem na nich taka szczęśliwa , potrafię się ze wszystkiego cieszyć , w oczach widać radość dziecka które dostało nową lalkę , a teraz ? nie potrafię się z niczego cieszyć . Cały czas myślę o tym co się wydaryło. Zdałam sobie sprawę , że już nigdy się nie uśmiechnę tak jak kiedyś .

Nie będę ukrywała zazdrości tylko... teksty

eka_123 dodano: 8 grudnia 2013

Nie będę ukrywała zazdrości tylko dla tego że Tobie się to nie podoba, mam to w dupie..
Autor cytatu: muszelkaaa

Chodzi nawalony   kłóci się ze... teksty

eka_123 dodano: 7 grudnia 2013

Chodzi nawalony , kłóci się ze wszystkimi , nie zwraca już na mnie uwagi , nie jest mi obojętny.

Najgorsze jest to   że nie mogę... teksty

eka_123 dodano: 4 grudnia 2013

Najgorsze jest to , że nie mogę się zwierzyć swojej najlepszej przyjaciółce bo to Jego siostra . Sama sobie z tym nie radzę . Czuję się jak dziwka .Miał sex bez uczuć + moje dziewictwo za darmo . Jaka ja byłam głupia . zawsze gdy o tym wszystkim pomyślę wbijamy sobie moje długi paznokcie do nadgarstka to mi przynosi ukojenie.

Nie mam jakiś pierdolonych motylków... teksty

eka_123 dodano: 4 grudnia 2013

Nie mam jakiś pierdolonych motylków w brzuchu , Nawet nie wiem czy go kocham , czy mi na nim zależy , ale fakt , że on teraz może spędza czas z inną dziewczyną mnie strasznie wkurza. Najbardziej boję się tego , że tak samo dotyka jakąś dziewczynę jak mnie . To samo jej mówi . Panicznie się tego boję boję się , że będzie to opowiadać swoim kolegą jaka to beznadziejna jestem , boję się tego , że jak spotkamy się za kilka lat przypadkiem on mnie nie pozna . Nie będzie nawet pamiętać , że ze mną to robił . PANICZNIE SIĘ TEGO BOJĘ !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV