głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz „Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją złap przyciśnij do siebie.” „Bardzo ją drażnił ale gd

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
„Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją złap przyciśnij do siebie.”
„Ty spierdoliłeś sprawę.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją, złap, przyciśnij do siebie.”

„Bardzo ją drażnił ale gdyby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

„Bardzo ją drażnił, ale gdyby mogła, zostałaby z nim na zawsze.”

„Jesteś ryzykiem które zawsze... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

„Jesteś ryzykiem, które zawsze podejmę.”

„Zanotuj że byłam Jestem... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

„Zanotuj, że byłam Jestem Będę.”

 Nie masz pojęcia jak ja czasem... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

"Nie masz pojęcia, jak ja czasem cierpię, zupełnie bez wyraźnego powodu. Myśli mam tak dziwnie poplątane, wartościowanie tak stasowane, że już nie mogę tak dłużej żyć (...). Mój światopogląd (...) zaczyna walić się od podstaw. Właściwie jestem wcieleniem kompromisu, i to koniecznego, i niczym więcej."

 Kto ci powiedział że wolno się... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?"

Patrzę na Twoje zdjęcie i nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

Patrzę na Twoje zdjęcie i nie widzę nic. Kiedyś Cię znałam, kiedyś spędzaliśmy razem czas. Kurwa, ktoś tam nawet mówił o miłości, nie? Nie umiem opisać tego co dzieję się we mnie, kiedy piksele układają Twoją twarz. To zaczyna się w brzuchu, coś ściska, a potem dreszcze rozchodzą się po całym ciele. Nie, to żadne motylki, żadna tęsknota, żadne zakochanie. Mdli mnie, rozumiesz? Rzygać mi się chcę, kiedy myślę ile poświęciłam Ci czasu, zupełnie niepotrzebnie. Najchętniej zwróciłabym wspomnienia o Tobie, tak jak wypity alkohol. /esperer
Autor cytatu: esperer

 Są jakieś dźwięki kolory... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

"Są jakieś dźwięki, kolory, kształty, zapachy, ale nic nie ma sensu. Nie układa się w spójny ciąg. Jest jakiś świat, kompletny, bogaty, wyglądający sensownie, ale błąkam się po nim, nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Wszystko ma konsystencję oprócz mnie. Ja gdzieś zniknęłam."

 Chcąc przetrwać w dzisiejszym... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

"Chcąc przetrwać w dzisiejszym świecie, zmuszony byłem zmienić swoje myślenie. Musiałem przestawić się na „tu i teraz”, choć tak bardzo lubiłem wracać do przeszłości. Bo przeszłość ma w sobie coś, czego nie ma „tu i teraz”. Z przeszłości można wybierać te rzeczy, które się chce, a nawet dowolnie je parafrazować. A to wszystko w twojej głowie. Niestety."

„I proszę nie dzwoń przyjedź... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

„I proszę, nie dzwoń, przyjedź, można u mnie palić.”

 Ale od złych słów które się... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 8 grudnia 2013

"Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie."

 Narkotyki objadanie się alkohol... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 8 grudnia 2013

"Narkotyki, objadanie się, alkohol czy seks to po prostu różne środki do osiągnięcia spokoju. Do ucieczki od tego, co wiemy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV