głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz „Tu nie chodzi o to żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział żebyś zawsze wiedział że masz na świecie człowieka do któreg

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
„Tu nie chodzi o to żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział żebyś zawsze wiedział że masz na świecie człowieka do którego w k
„Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść.”

„Trzeba być bardzo pijanym  żeby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Trzeba być bardzo pijanym, żeby moc tak pisać. Ale mówię Ci - gdybym miał gwarancję, że będę z Tobą chociaż rok, a potem mnie zabiją - przyjechałbym do Ciebie. Nie ma, nie było - okazuje się - nic ważniejszego od Ciebie.”

„Zła wiadomość jest taka  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Zła wiadomość jest taka, że nie wiem co robić, by z Tobą być. To mnie przeraża, bo jeśli nie jestem z Tobą teraz, to mam przeczucie, że się zagubimy...”

„Myślę o sobie jako o dość... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Myślę o sobie jako o dość smutnej osobie. (…) Bo na zewnątrz, w kontakcie z ludźmi, robię dużo hałasu, zamieszania, jestem dość intensywna i pogodna. Natomiast tak naprawdę mam raczej smutną, melancholijną naturę.”

„Ty spierdoliłeś sprawę.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją, złap, przyciśnij do siebie.”

„Bardzo ją drażnił  ale gdyby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

„Bardzo ją drażnił, ale gdyby mogła, zostałaby z nim na zawsze.”

„Jesteś ryzykiem  które zawsze... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

„Jesteś ryzykiem, które zawsze podejmę.”

„Zanotuj  że byłam  Jestem... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

„Zanotuj, że byłam Jestem Będę.”

 Nie masz pojęcia  jak ja czasem... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

"Nie masz pojęcia, jak ja czasem cierpię, zupełnie bez wyraźnego powodu. Myśli mam tak dziwnie poplątane, wartościowanie tak stasowane, że już nie mogę tak dłużej żyć (...). Mój światopogląd (...) zaczyna walić się od podstaw. Właściwie jestem wcieleniem kompromisu, i to koniecznego, i niczym więcej."

 Kto ci powiedział  że wolno się... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 10 grudnia 2013

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?"

Patrzę na Twoje zdjęcie i nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

Patrzę na Twoje zdjęcie i nie widzę nic. Kiedyś Cię znałam, kiedyś spędzaliśmy razem czas. Kurwa, ktoś tam nawet mówił o miłości, nie? Nie umiem opisać tego co dzieję się we mnie, kiedy piksele układają Twoją twarz. To zaczyna się w brzuchu, coś ściska, a potem dreszcze rozchodzą się po całym ciele. Nie, to żadne motylki, żadna tęsknota, żadne zakochanie. Mdli mnie, rozumiesz? Rzygać mi się chcę, kiedy myślę ile poświęciłam Ci czasu, zupełnie niepotrzebnie. Najchętniej zwróciłabym wspomnienia o Tobie, tak jak wypity alkohol. /esperer
Autor cytatu: esperer

 Są jakieś dźwięki  kolory... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

"Są jakieś dźwięki, kolory, kształty, zapachy, ale nic nie ma sensu. Nie układa się w spójny ciąg. Jest jakiś świat, kompletny, bogaty, wyglądający sensownie, ale błąkam się po nim, nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Wszystko ma konsystencję oprócz mnie. Ja gdzieś zniknęłam."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV