głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Patrzę na Twoje zdjęcie i nie widzę nic. Kiedyś Cię znałam kiedyś spędzaliśmy razem czas. Kurwa ktoś tam nawet mówił o miłości nie? Nie umiem opisać tego co dzi

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Patrzę na Twoje zdjęcie i nie widzę nic. Kiedyś Cię znałam kiedyś spędzaliśmy razem czas. Kurwa ktoś tam nawet mówił o miłości nie? Nie umiem opisać tego co dzieję
Patrzę na Twoje zdjęcie i nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

Patrzę na Twoje zdjęcie i nie widzę nic. Kiedyś Cię znałam, kiedyś spędzaliśmy razem czas. Kurwa, ktoś tam nawet mówił o miłości, nie? Nie umiem opisać tego co dzieję się we mnie, kiedy piksele układają Twoją twarz. To zaczyna się w brzuchu, coś ściska, a potem dreszcze rozchodzą się po całym ciele. Nie, to żadne motylki, żadna tęsknota, żadne zakochanie. Mdli mnie, rozumiesz? Rzygać mi się chcę, kiedy myślę ile poświęciłam Ci czasu, zupełnie niepotrzebnie. Najchętniej zwróciłabym wspomnienia o Tobie, tak jak wypity alkohol. /esperer
Autor cytatu: esperer

 Są jakieś dźwięki  kolory... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

"Są jakieś dźwięki, kolory, kształty, zapachy, ale nic nie ma sensu. Nie układa się w spójny ciąg. Jest jakiś świat, kompletny, bogaty, wyglądający sensownie, ale błąkam się po nim, nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Wszystko ma konsystencję oprócz mnie. Ja gdzieś zniknęłam."

 Chcąc przetrwać w dzisiejszym... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

"Chcąc przetrwać w dzisiejszym świecie, zmuszony byłem zmienić swoje myślenie. Musiałem przestawić się na „tu i teraz”, choć tak bardzo lubiłem wracać do przeszłości. Bo przeszłość ma w sobie coś, czego nie ma „tu i teraz”. Z przeszłości można wybierać te rzeczy, które się chce, a nawet dowolnie je parafrazować. A to wszystko w twojej głowie. Niestety."

„I proszę  nie dzwoń  przyjedź... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 grudnia 2013

„I proszę, nie dzwoń, przyjedź, można u mnie palić.”

 Ale od złych słów  które się... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 8 grudnia 2013

"Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie."

 Narkotyki  objadanie się  alkohol... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 8 grudnia 2013

"Narkotyki, objadanie się, alkohol czy seks to po prostu różne środki do osiągnięcia spokoju. Do ucieczki od tego, co wiemy."

 Rozpaczliwie pragnę się z Tobą... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 grudnia 2013

"Rozpaczliwie pragnę się z Tobą zobaczyć. Na razie nie mogę się z tym uporać. Z tym oczekiwaniem. I z tym napięciem. A najbardziej z tymi atakami czułości. Czy można mieć ataki czułości?"

powinieneś ją przeprosić za... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 grudnia 2013

powinieneś ją przeprosić za wszystko, co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek Cię kochała. przejrzyj idioto na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłość. przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. przeproś za istnienie, które zadaję tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie. ona na to zasługuje dupku.

 Wszystko w tym życiu można... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 grudnia 2013

"Wszystko w tym życiu można przebaczyć. Poza prawdą."

 Ale pewnego dnia chciałbym żyć... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 grudnia 2013

"Ale pewnego dnia chciałbym żyć, robiąc coś dobrego, a nie tylko unikać robienia tego, co złe."

Czasem dzień jest zły tylko dlatego... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 grudnia 2013

Czasem dzień jest zły tylko dlatego, że Cię w nim nie ma.

I tak na prawdę  chce na złość Ci... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 grudnia 2013

I tak na prawdę, chce na złość Ci powiedzieć, że bez Ciebie da się żyć. / J.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV