głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Doświadczenie – to nazwa którą każdy nadaje swoim błędom. I pomyślałam najbanalniej na świecie jakie to niesprawiedliwe że jest się z kimś blisko tak blisko że

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Doświadczenie – to nazwa którą każdy nadaje swoim błędom.
 Doświadczenie – to nazwa  którą... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 grudnia 2013

"Doświadczenie – to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom."

 I pomyślałam najbanalniej na... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 grudnia 2013

"I pomyślałam najbanalniej na świecie, jakie to niesprawiedliwe, że jest się z kimś blisko, tak blisko, że dotyka się jego myśli w głowie samym tylko spojrzeniem w oczy, że brzmienie głosu i słowa, które są z tego głosu zrobione, powtarza się sobie przed zaśnięciem, przytula się je, jakby to były jakieś foniczne laleczki... a potem Ziemia się obraca o parę stopni, wszystko znika, jak gdyby nigdy nic, jest już inna pogoda, mówi się co innego innym uszom..."

Nie martw się  jestem tu  oddycham... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

Nie martw się, jestem tu, oddycham, walczę, nie martw się, nie musisz się o mnie bać, zaraz do Ciebie zadzwonię, tylko pozałatwiam parę spraw, tylko się ogarnę. I nie obawiaj się, w każdej chwili pamiętam, że jestem Twoja, w każdej chwili czekam na Ciebie i nie boję się, wiem, że mamy sprawy do załatwienia, studia do skończenia, pieniądze do zarobienia, godziny do przeżycia bez siebie, ale nie boję się, wiesz, przecież niedługo Cię zobaczę, dotknę, pocałuje, usłyszę i wciąż będziemy do siebie należeć, jak zawsze, nie boję się wcale, to tylko przejściowe przecież, więc mówię Ci, nie bój się, nie musisz się bać, należymy do siebie, jesteśmy razem, zawsze, możesz mi wierzyć, możesz mieć pewność. / niecalkiemludzka ♥

 Sens słowa nie zawsze jest ten sam... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

"Sens słowa nie zawsze jest ten sam, głupie słowo może nabrać nadludzkiej powagi, jeżeli padnie w chwili, która na nie czeka."

 Rzeczy  o których się mówi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

"Rzeczy, o których się mówi najczęściej żartując, to są na ogół właśnie rzeczy, które sprawiają kłopoty; nie przyznajemy się do tych kłopotów, może z tajoną nadzieją, że właśnie osoba, z którą się rozmawia, słysząc że sobie żartujemy z tego, pomyśli, że to nieprawda."

“Niewola niedokończonych  źle... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

“Niewola niedokończonych, źle przeprowadzonych rozmów, nierozładowanych konfliktów, bolesnej, niesprawiedliwej wymiany zdań."

„Jesteś tym  czego chce... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Jesteś tym, czego chce Niepotrzebnie to wiesz Łatwiej mnie ranisz.”

„Jesteś pierwszym  najpierwszym... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Jesteś pierwszym, najpierwszym, zupełnie jedynym mężczyzną, przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie.”

„Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść.”

„Trzeba być bardzo pijanym  żeby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Trzeba być bardzo pijanym, żeby moc tak pisać. Ale mówię Ci - gdybym miał gwarancję, że będę z Tobą chociaż rok, a potem mnie zabiją - przyjechałbym do Ciebie. Nie ma, nie było - okazuje się - nic ważniejszego od Ciebie.”

„Zła wiadomość jest taka  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Zła wiadomość jest taka, że nie wiem co robić, by z Tobą być. To mnie przeraża, bo jeśli nie jestem z Tobą teraz, to mam przeczucie, że się zagubimy...”

„Myślę o sobie jako o dość... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 grudnia 2013

„Myślę o sobie jako o dość smutnej osobie. (…) Bo na zewnątrz, w kontakcie z ludźmi, robię dużo hałasu, zamieszania, jestem dość intensywna i pogodna. Natomiast tak naprawdę mam raczej smutną, melancholijną naturę.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV