głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób w których towarzystwie n

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób w których towarzystwie nie cz
 Co możesz zrobić? Przestań się... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 luty 2016

"Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi, którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób, w których towarzystwie nie czujesz się komfortowo? Czego nie wiesz? Fajność przyciąga fajność. Jak wymienisz kadrę na pozytywną, więcej pozytywnych przyjdzie, a te negatywne jednostki pójdą w dalekie pip."

Punkt G? Jaki punkt G? Cała Kobieta... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 luty 2016

Punkt G? Jaki punkt G? Cała Kobieta jest punktem G, kiedy trafi na właściwego mężczyznę.

 W życiu warto mieć ODWAGĘ: Warto... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 22 stycznia 2016

"W życiu warto mieć ODWAGĘ: Warto mówić "Dzień dobry" obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy deszcz pada, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nieudane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto czasem udawać głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego."

Jeśli pragniesz czegoś miesiąc po... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

Jeśli pragniesz czegoś miesiąc po miesiącu, rok po roku, a jednak nie zbliżasz się ani o centymetr do celu, to może twoje pragnienie jest czystą fantazją, idealizacją, fałszywą obietnicą. Może to, czego pragniesz, wcale nie jest twoim pragnieniem, po prostu lubisz samo fantazjowanie na ten temat. Może tak naprawdę wcale tego nie chcesz.

 Chcę wierzyć  że gdzieś tam jest... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

"Chcę wierzyć, że gdzieś tam jest ktoś dla mnie. Chcę wierzyć, że ja też istnieję dla kogoś innego."

 Jeżeli będę zajmował się tym... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

"Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni."

Mam alergię na nieczułe poranki  na... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

Mam alergię na nieczułe poranki, na braki, na zatłoczone pawilony, smród, kłamstwa, pusty seks. Dlaczego tak mnie (i siebie) krzywdzisz? Przychodzisz. Znikasz. Kochasz się ze mną. Uciekasz. Piszesz. Nie odpisujesz. Mnożysz ciszę. Rany. Potęgujesz szaleństwo.

 Jednego w Tobie kompletnie nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

"Jednego w Tobie kompletnie nie rozumiem. Dla wielu mężczyzn jesteś po prostu idealna. Masz swoje pasje, jesteś piękna, jesteś bystra, dążysz do wyznaczonych sobie celów. Byłaś z kimś, kto zupełnie nie potrafił Cię docenić i już wszystkich "kolesi" wpuszczasz pod wspólny mianownik. Powiem Ci, jeśli sobie uporządkujesz przeszłość, to szczerze - zazdroszczę komuś, w kim się kiedyś zakochasz."

tyle numerów  do których nie mogę... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

tyle numerów, do których nie mogę zadzwonić tyle adresów, pod które nie można mi pójść

 W niedzielne popołudnia różne... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

"W niedzielne popołudnia różne rzeczy robię w ten sposób 'po trochu'. Cokolwiek robię, robię połowicznie. Nie potrafię się w niczym zagłębić. Rano czuję, że wszystko się dobrze ułoży. Myślę sobie, że dziś przeczytam tę książkę, posłucham tej płyty, odpowiem na tamten list. Zrobię porządek w tej szufladzie biurka, zrobię potrzebne zakupy, umyję dawno niemyty samochód. Ale mija druga, potem trzecia i wraz ze zbliżaniem się wieczoru wszystko się rozłazi. Zawsze na koniec leżę zagubiony na kanapie. Tykanie zegara zaczyna mnie denerwować."

Nie mamy z siebie wyjścia. teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

Nie mamy z siebie wyjścia.

 Są dwie drogi  aby przeżyć... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 stycznia 2016

"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV