głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Byłam wściekła na siebie za własną głupotę i zastanawiałam się jakim cudem na litość boską wyhodowałam w sobie przywiązanie do mężczyzny który odpychał mnie z

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Byłam wściekła na siebie za własną głupotę i zastanawiałam się jakim cudem na litość boską wyhodowałam w sobie przywiązanie do mężczyzny który odpychał mnie z tak
 Byłam wściekła na siebie za... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Byłam wściekła na siebie za własną głupotę i zastanawiałam się, jakim cudem, na litość boską, wyhodowałam w sobie przywiązanie do mężczyzny, który odpychał mnie z taką determinacją."

 Masz za ciasny sweter. Za ciemny... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Masz za ciasny sweter. Za ciemny podkład. Za krótką spódniczkę. Masz głupią przyjaciółkę, tępą pracę i rozdwajające się końcówki. Źle rozwieszasz pranie i zawsze rozgotowujesz makaron. Stale rozmazuje Ci się tusz, a do tego ślinisz się jak dzika przez sen. Ale nawet, jak jesteś kompletnie do dupy, to gwarantuję Ci, że znajdziesz kogoś, kto nie będzie Ci tego stale wypominał. Dlatego jeśli jesteś z facetem, dla którego szklanka jest zawsze do połowy pusta, zabierz mu ją. Nieważne, że nie jesteś ideałem – znajdź kogoś, dla kogo bezapelacyjnie będziesz."

 Żałuję że zrobiłem z Ciebie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

" Żałuję, że zrobiłem z Ciebie zapasy na tyle dni. Wolałbym zjeść i zapomnieć. "

 Najgorzej kiedy ktoś się budzi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy czy inne sprawy, których ludzie tak się boją."

 Bywa że ludzie zamiast wyjaśnić... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Bywa, że ludzie zamiast wyjaśnić ze sobą pewne rzeczy, wolą się rozstać. Mówią, dziękuję za współpracę, następny czy następna proszę. Nie zdajemy sobie wszyscy sprawy z tego, że nierozwiązane w jednym związku problemy wcześniej czy później pojawią się w nowym związku. Tak jest ze strachem, niemożnością wyartykułowania uczuć, z zazdrością, z milionem innych rzeczy."

2 Zawsze jest ten jeden przy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

2) Zawsze jest ten jeden, przy którym chciałaś być. Dla którego mogłabyś rzucić wszystko. Przeprowadzić się, wprowadzić, rozważyć karierę gospodyni domowej, zaplanować imię dziecka czy noc z pokerem i whisky. Chciałaś kupować wtedy bilety do kina, na samolot, do teatru, na koncert. Bilet do szczęścia, w jedną stronę. Zawsze jest ten jeden, który nie pokochał ciebie tak, jak ty jego. Zawsze jest ten jeden, który będzie. Wszyscy inni się zmienią, a to wciąż on będzie adresatem każdego najpiękniejszego marzenia. Każda spadająca gwiazda będzie miała jego imię, każda rozmowa z nim, najkrótsza wymiana zdań będzie dawała morze nadziei. Każdą przyjaciółkę okłamiesz, że nic do niego nie czujesz, że to historia."

1  Zawsze jest ten jeden który nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

1) "Zawsze jest ten jeden, który nie umiał cię pokochać, lub nie chciał, lub nie miał czasu, mieszkał kilkaset kilometrów od twojego czwartego piętra. Który nie chciał, żebyś kupowała bilet w jedną stronę i nie chciał ci pokazać ulubionego miejsca z dzieciństwa. Zawsze jest ten jeden, który na jedno skinienie mógłby cię mieć. Z innymi chłopcami nieźle się bawiłaś. Wodziłaś na pokuszenie, odwoływałaś randki piętnaście minut przed, bo tak. Bo ci się odechciało. W nich ci przeszkadza to, że nie mają metr dziewięćdziesiąt czy więcej, że nie rozumieją żartów, ironii.

 Pełno na ziemi ludzi co nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują, by do nich mówić."

“Jestem klasyczną choleryczką.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

“Jestem klasyczną choleryczką. Taką, co wybucha i gaśnie, i potem w ogóle nie wie, o co chodziło. ”

 Ludzie którzy nienawidzą kotów... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

 Jest sobotni wieczór a ja nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Jest sobotni wieczór, a ja nie tańczę. Nie maluję się. Nie szukam rajstop w pośpiechu. Nie zdzwaniam się ze znajomymi. Ja oglądam Monikę Richardson i piję herbatę. I czasem mi szkoda, że jednak nie zakładam rajstop, i mam wrażenie, że mieszkam w piżamie."

''Nie ma czegoś takiego jak idealna... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

''Nie ma czegoś takiego jak idealna para. Kłótnie są nieuniknione. Pozostaje kwestia wyboru... z kim chcesz się kłócić.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV