głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie zmusił gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego by ją deptać nie z głowy by ją wywyższa

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie zmusił gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego by ją deptać nie z głowy by ją wywyższać lecz
 Uważaj żebyś Kobiety do płaczu... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

"Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie zmusił gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego, by ją deptać, nie z głowy, by ją wywyższać, lecz z boku, by równą była. Spod ramienia, by ją chronić i blisko serca, by ją kochać..."

 Dla dżen­telme­na codzien­nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

"Dla dżen­telme­na codzien­nie jest Dzień Kobiet."

 Długo trwa  zanim człowiek jakoś... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

"Długo trwa, zanim człowiek jakoś dojdzie do siebie. Znaczy, stanie się sobą. Zorientuje się, że powinno się golić z włosem, a nie pod włos. Zrozumie, co lubi. Potem pojedzie na jakieś wakacje życia i tam spotka go coś wyjątkowego. Na siatkówce zapisze mu się jakaś zorza, zapamięta spojrzenie lokalnej dziewczyny. Trochę rzeczy po drodze zrozumie. Nauczy się rozmawiać z ludźmi. Będzie miał prywatną ścieżkę dźwiękową do życia: zestaw ulubionych piosenek na Youtube. Te wszystkie książki, które przeczytał jakoś go zbudują. I to wszystko zniknie razem z nim. Cała ta pełna szczegółów wiedza, cała subtelna konstrukcja."

Chwal Twojego Boga za wszystkie drzwi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

Chwal Twojego Boga za wszystkie drzwi, które dla Ciebie otwiera... a może jeszcze mocniej uwielbiaj Go za te, które w Swej mądrości zamyka.

 Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

"Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego dnia będziesz musiał komuś powiedzieć, jakie jest twoje. Jeśli tego nie zrobisz, prędzej czy później znajdziesz się w barze z drinkiem w dłoni."

 To wszystko ich wina  pomyślałam z... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

"To wszystko ich wina, pomyślałam z urazą, rozpędzając się powoli. Dla nich głupiejemy. Dla nich zakładamy obciskające majtki albo wypychające biustonosze, dla nich głodzimy się i katujemy sportem. A oni co? Nic! Zacisnęłam zęby. Od dziś skupiam się tylko na sobie."

Mam w sobie permanentny deficyt... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

Mam w sobie permanentny deficyt ciepła, szukam miłości nie tam gdzie trzeba.

 Człowiek wierzy w to  co mu... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

"Człowiek wierzy w to, co mu wygodnie, po swojemu, tak łatwiej. Nawet gdy fakty są inne, gdy są niezbite dowody, zawsze można je wyprzeć. Taka jest ludzka natura , takie jesteśmy, kobiety. Silne, a zarazem kruche niczym porcelana."

Czas weryfikuje. W pewnym momencie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 marca 2016

Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy, że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia. Kwiaty wtedy więdną - jak serca.

 Błagam cię  zgódź się na mnie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 luty 2016

"Błagam cię, zgódź się na mnie takiego, jakim jestem i nie bierz na smycz. Drugiego nie znajdziesz takiego - nie ma co. Strasznie mi źle".

  Kobiety są wrednymi histerycznymi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 luty 2016

- Kobiety są wrednymi histerycznymi sukami, które wkręcają się w jakiś temat bez powodu. Kobiety są ciepłe, oddane, czułe, troskliwe i robią: MIAU. Co powoduje przejście ze stanu dwa do stanu jeden? Niepewność. Kiedy pojawia się niepewność (zdradza mnie, nie kocha mnie, nie zależy mu, jest zimny, jest obojętny) kobieta zaczyna wariować jak osioł, któremu pod tyłek podetkano kłujący oset. W tym momencie przechodzi od galopady myśli do zadań praktycznych. Rozpoczyna test pod tytułem: how do you love me? Mężczyzna ma pokazać, że mu na niej zależy.

Życie zostawia blizny na ciele i na... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 luty 2016

Życie zostawia blizny na ciele i na duszy. Kiedy poznaje się kogoś w połowie drogi, trudno oczekiwać, że nie będzie miał żadnych zadrapań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV