głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Nigdy nie należy oceniać człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych. Prawdziwa kobieta ma zasady ambicje i plany szacunek

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Nigdy nie należy oceniać człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych.
 Nigdy nie należy oceniać... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nigdy nie należy oceniać człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych."

Prawdziwa kobieta ma zasady  ambicje... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest.

 Podaruj temu  kogo kochasz skrzydła... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Podaruj temu, kogo kochasz skrzydła, by mógł latać, korzenie, aby wracał i powody, aby został."

Wódka  gin  rum  tequila  burbon... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Wódka, gin, rum, tequila, burbon, scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego, mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie, że chcę tylko jednego, ale wiem, że to nieprawda. Chcę, kurwa, pięćdziesiąt.

 Nie  nie bój się samotności. Nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nie, nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związku bez kochania."

 Człowiek jako gatunek wyrodził... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Człowiek jako gatunek wyrodził się. Żyjemy w epoce przełomu, za trzy tysiące lat gdzieś w okolicach naszych czasów wyznaczy się granicę między homo sapiens a homo pojebus. Najpierw, kurwa jego mać, udomawiał zwierzęta. Chodził za nimi, cmokał, ciaptał, ślinił się, gadał do nich, podsuwał najtłustsze kąski, głaskał. Budował im chlewiki i podsuwał sianko pod dupę. Teraz wywozi je do lasu i tam zostawia na łasce losu, bo nagle nabrał kultury i wybiera się na miesiąc do Wenecji, żeby zobaczyć tamtejsze pierdoły, które i tak dziesięć razy lepiej wyglądają w internecie. A jego pies wyje z tęsknoty, a kot jego miauczy głodowo w lesie. Chuj z takim człowiekiem, niech tam wypadnie po pijanemu z gondoli i utopi się, a my się zajmiemy jego zwierzętami zostawionymi pod gołym niebem."

 Pamiętajcie  że mężczyzna nigdy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Pamiętajcie, że mężczyzna nigdy nie zmieni kobiety. A na odwrót jest to możliwe i prawie zawsze w dobrym kierunku."

 Zostałam zabita przez fałszywe... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zostałam zabita przez fałszywe uśmiechy."

 Teraz jesteśmy młodzi za chwilę... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Teraz jesteśmy młodzi za chwilę będziemy starzy i nikt tego nie zauważy. Młodość jest fajna bo młodość jest intensywna. I możesz robić wtedy totalnie banalne rzeczy siedzieć na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży, całować kobietę na przejściu dla pieszych i ta chwila będzie trwała w twojej pamięci przez lata. I dekadę później możesz być na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży, całować kobietę, która będzie jeszcze piękniejsza niż ta poprzednia i to już nie będzie to samo, bo zabraknie tej intensywności."

2. Jesteś piękna. Bez doczepianych... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

2. Jesteś piękna. Bez doczepianych włosów, rzęs, bez markowych ubrań, najnowszego iphone’a, dużej ilości obserwujących na snapchacie czy instagramie. Bez filtra, bez hybrydy i bez retuszu. Jesteś piękna. Wyłącz na chwilę tego fejsa, nie konturuj twarzy, daj sobie odetchnąć. Nie myśl o tym, jak cię odbierają inni, czasami nie masz wpływu na to, co ktoś sobie pomyśli. Chłopak wybierze mniej piegowatą lub młodszą? Trudno. Nie zadręczaj się, nie warto. To, co możesz zmienić - zmień jeśli masz się poczuć lepiej, dla zdrowia i dla siebie, ale uważaj. To wszystko jest złudne – nie zmieniaj się dla innych. Wszystkie te lajki, pochwały, komentarze, serduszka i podania dalej, to nie może określać ciebie i twojego życia, przecież wieczorem zostajesz tylko ty i twoja niepewność, z którą nie umiesz sobie poradzić. Jesteś piękna. Ja w to wierzę, czemu ty nie potrafisz?

1. I tak jesteś piękna.    Taka... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

1. I tak jesteś piękna. Taka jaka jesteś. Z każdą blizną, z każdą łzą, która spływa ci po policzku, bo ktoś powiedział ci coś niemiłego. Z każdym twoim zwątpieniem w siebie, swoją urodę czy inteligencję. Kiedy marszczysz czoło, kiedy robisz ulubioną minę do zdjęcia. Kiedy śmiejesz się prosto z serca, najszczerzej. Kiedy wzruszasz się na filmie, kiedy twoje oczy błyszczą, bo wreszcie widzisz jego.

W końcu.Udało się. Dojrzała.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

W końcu.Udało się. Dojrzała. Zaczęła walczyć o swoje marzenia. Zobojętniała na ludzi, którzy na nią nie zasługują. Zaczęła więcej się uśmiechać. Mówiła odważnie. Pozwoliła sobie na błędy. Wykorzeniła niepewność siebie i stagnację. Poświęciła się temu co kocha. Wybrała siebie. Bezapelacyjnie i na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV