głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Co zrobisz gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się ze zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już od

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Co zrobisz gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się ze zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już odwrotu
 Co zrobisz  gdy w końcu któregoś... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Co zrobisz, gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się ze zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już odwrotu. Nie będzie jej, bo ona będzie z kimś kto zrobi wszystko, by znów zaczarować jej świat.A Ty zostaniesz sam. I wcale nie będzie happy endu. Będziesz miał spokój. Będzie cisza. Będzie beztroska. Będzie to, o co teraz dziecinnie prosisz..."

Kobiety nie radzą sobie przy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Kobiety nie radzą sobie przy rozstaniach. Bierze się to ich niskiego poczucia własnej wartości. Jak głupia, bezwartościowa pinda i totalna kretynka potrafi się czuć się kosmetyczka, korpo-bitch, sprzedawczyni ze sklepu, pani doktor ze szpitala z II stopniem specjalizacji, pani doktor z uniwersytetu i prawniczka z dużej kancelarii. Kobiety czasem na sile próbują zatrzymać, walczyć o faceta a wtedy efekt jest odwrotny, bo oni to wyczuwają. Kobiety się w tym gubią, zwłaszcza gdy kochają i tracą grunt pod nogami. Jeśli masz córkę to nade wszystko staraj się ją nauczyć ze dżem za mucha nie lata i na silę mężczyzny się nie zatrzyma a tylko się upokorzy. Córkę – bo dla Ciebie pewnie jest już za późno. Jeżeli on chce odejść – to i tak odejdzie choćbyś schudła 20 kilo, przyprowadziła do łóżka przyjaciółkę, wykupiła pół salonu Triumpha i wszystkie zabawki z seks shopu.

 Najgorsze co można uczynić... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Najgorsze co można uczynić kobiecie, to pozbawić ją dumy."

 Nigdy nie podejmuj stałych decyzji... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nigdy nie podejmuj stałych decyzji na tymczasowych uczuciach."

 Chciałbym Ci wszystko powiedzieć... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Chciałbym Ci wszystko powiedzieć, ale mnie o to nie pytasz."

 Nigdy nie kłóć się w łóżku.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nigdy nie kłóć się w łóżku. Możesz się w nim godzić. Pilnuj, żeby to, co ze świata, nie wchodziło między was przynajmniej tam. Noc ma być czuła."

 Zwiąż się z osobą z która... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zwiąż się z osobą z która lubisz spędzać czas. To proste. Związki stworzone tylko na przyciąganiu fizycznym i dobrym rżnięciu wypalają się strasznie szybko. I druga rzecz: ta osoba, z którą będziesz musi się bać tego, że może cię stracić. My ludzie jesteśmy tak skonstruowani, że dbamy tylko o to co może nam uciec. Właśnie ucieka nam życie."

Z kobietami po prostu tak jest  ...... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Z kobietami po prostu tak jest (...) Wszystko, co przeżyły, pozostaje w nich na zawsze.

 Wstawiłam dziś pranie i coś mi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Wstawiłam dziś pranie i coś mi podpowiada, że ja też się dziś wstawię."

 Może przyjdzie nam ściany z bólu... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Może przyjdzie nam ściany z bólu drapać za najmarniejszym słowem. I każdego słowa nie wypowiedzianego na tym świecie do siebie będziemy jak grzechów żałować. Tylko, że będzie za późno. A ileż takich słów niewypowiedzianych zostaje w każdym człowieku i umiera razem z nim, i gnije z nim."

 Cycki niepokazywane maleją.  teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Cycki niepokazywane maleją."

Dawno już nie słyszałam  żeby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Dawno już nie słyszałam, żeby ktoś mówił o miłości. Za to często słyszę o nienawiści, niechęci, braku zaufania. Myśli biegną jakoś inaczej... Młodzi uważają, że życie i partner mają im coś dać, a nie myślą, ile sami mogą dać. Czekają, aż druga strona wykona gest, więc są rozczarowani i szybko się rozwodzą. My myśleliśmy, jak coś zrobić razem. Chcieliśmy „znaleźć miłość życia", „zakochać się". Teraz młodzi mówią, że chcą kogoś „mieć"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV