głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe hip hop ? dla mnie bardzo wiele lecz Ty myslec jak ja nie musisz bo w sumie Twoje zdanie nie ma dla mnie znaczenia wybacz. bo tylko rap pomaga kiedy jest żle ..

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
hip hop ? dla mnie bardzo wiele lecz Ty myslec jak ja nie musisz bo w sumie Twoje zdanie nie ma dla mnie znaczenia wybacz.
hip hop ? dla mnie bardzo wiele  lecz... teksty

dzeksonowe dodano: 4 października 2010

hip hop ? dla mnie bardzo wiele, lecz Ty myslec jak ja nie musisz, bo w sumie Twoje zdanie, nie ma dla mnie znaczenia - wybacz.

bo tylko rap pomaga kiedy jest żle .. teksty

dzeksonowe dodano: 2 października 2010

bo tylko rap pomaga kiedy jest żle ..

wiem  że czasem trudno ze mną... teksty

dzeksonowe dodano: 2 października 2010

wiem, że czasem trudno ze mną wytrzymać. że czasem nie mówię tego co chcielibyście usłyszeć. ale to tylko dlatego, że chce byście sami wpadli na to, że coś jest nie tak. taka już jestem - nie umiem otwarcie mówić o tym co mnie boli, o swoich propblemach.

bo wiesz? nadal mam w telefonie... teksty

dzeksonowe dodano: 2 października 2010

bo wiesz? nadal mam w telefonie filmik, na którym jesteś Ty, wiesz? mimio, że kiedy go oglądam czuje ból w sercu, a w oczach mam łzy, to jednocześnie na mojej twarzy pojwia się uśmiech, dlatego, że to właśnie Ty tam jesteś ..

być może nigdy się nie dowiesz... teksty

dzeksonowe dodano: 2 października 2010

być może nigdy się nie dowiesz, jak bardo mi na Tobie zależy, a tyle razy już chciałam Ci to powiedzieć ..

kiedy kogoś tracimy  uświadamiamy... teksty

dzeksonowe dodano: 28 września 2010

kiedy kogoś tracimy, uświadamiamy sobie, jak dla Nas ważny był ten człowiek. ile zostało słów niewypowiedzianych, które teraz chcielibyśmy powiedzieć. najważniejsze z tych słów to ' kocham Cię. ' a w głowie myśl, że już nigdy mu tego nie powiesz i nie usłyszysz ..

wiesz ja nadal nie potrafię... teksty

dzeksonowe dodano: 28 września 2010

wiesz ja nadal nie potrafię postawić świeczki na Twoim grobie, nie potrafie nawet obok niego przejść, bo to uświadamia mi, że Ciebie już naprawdę nie ma. jednak czasem lubie się oszukiwać, że to był zwykły sen, powracając do wspomnień przypominać sobie chwile z Tobą spędzone. Nie jako przeszłość, lecz terażniejszość. To jedyne co mi zostało. troche wspomnień i zdjęc, jednak żadna z tych rzeczy nie zastąpi chwil spędzonych z Tobą. i to najbardziej mnie boli. Został jedynie brak wiary w Boga, ogepomny żal, wielka pustka w sercu.

bo teraz brakuje mi Ciebie... teksty

dzeksonowe dodano: 28 września 2010

bo teraz brakuje mi Ciebie najbardziej. kiedy pomyślę sobie, że moje wszystkie marzenia związane z Twoją osobą już nie mają szansy sie spełnić, a jeśli nawet kiedyś się spełnią, to już nie będzie to samo, nie będzie tej najważniejszej osoby, o której myślałam, gdy marzyłam o tak wielu rzeczach, być może podczas spełniania jednego z tych marzeń na ustach pojawi się uśmiech, lecz w sercu będzie ukłócie, a w głowie myśl, że w takiej chwili kogoś mi brakuje najbardziej ..

bo objawem dojrzałości jest... teksty

dzeksonowe dodano: 4 września 2010

bo objawem dojrzałości jest zrozumieć życie.

a wiesz co było w tym wszystkim... teksty

dzeksonowe dodano: 30 sierpnia 2010

a wiesz co było w tym wszystkim najpiękniejsze .? to, że nawet, gdy dokuczaliśmy sobie nawzajem, wiedzieliśmy, że robimy to z miłości, że nie pozwolimy na to by coś Nas poróżniło, teraz mimo tego, że wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, że sercem, zawsze ędziesz przy mnie i że kochasz mnie najmocniej jak potrafisz, zwyczajnie brakuje mi Twojego dotyku. brakuje mi Twojej obecności.

jeszcze niedawno dzieliła Nas... teksty

dzeksonowe dodano: 30 sierpnia 2010

jeszcze niedawno dzieliła Nas ściana. zawsze, gdy tylko była potrzeba byliśmy dla siebie na wyciągniecie ręki. pamiętam jak bardzo lubiłam przychodzić do Ciebie i przytulać się, tak poprostu bez żadnego wytłumaczenia. zawsze wtedy czułam, że przytulasz mnie najmocniej jak potrafisz, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć jak i to, że Ty czujesz to samo. zawsze, gdy było mi żle przychodziłam, kładłam się obok Ciebie na łóżku, bo wystarczyła tylko Twoja obecność, aby uśmiech powrócił na swoje miejsce. teraz, gdy dzieli Nas xxx kilometrów, nawet niewiesz jak ważna jest dla mnie każda rozmowa, czy choćby głupi sms, bo teraz tylko w tym odnajduję cząstkę Ciebie, która tak bardzo pokochałam .. taak wakacyjne znajomości.

tak  masz rację. mam Cię gdzieś. a... teksty

dzeksonowe dodano: 30 sierpnia 2010

tak, masz rację. mam Cię gdzieś. a wiesz gdzie.? głęboko, głęboko w sercu. to tam gdzie jest miejsce dla najważniejszych ludzi w moim, życiu, dla tych których kocham ponad wszystko, tylko dla nielicznych ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV