głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no wiem wiem D. swiruje :P teksty dzeksonowe dodał komentarz: no wiem, wiem ;D. swiruje :P do wpisu 7 października 2010
hehe D teksty dzeksonowe dodał komentarz: hehe ;D do wpisu 6 października 2010
:   teksty dzeksonowe dodał komentarz: : *** do wpisu 6 października 2010
AAA pANI CO USLYSZALA Xd? teksty dzeksonowe dodał komentarz: AAA pANI CO USLYSZALA Xd? do wpisu 6 października 2010
popatrz na to co się dzieje wokół... teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

popatrz na to co się dzieje wokół, a nie tylko na siebie. bo wokół jest wiele ludzi, którzy potrzebują pomocy. być może wali się komuś teraz całe życie, pomyślałaś może o tym .? uff, jak mogłam Cię o to podejrzewać. takie narcyze jak Ty nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa .

bo mimo tego że w życiu było... teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

bo mimo tego, że w życiu było wiele cięzkich chwil, to dzięki temu przekonałam się co jest dla mnie naprawdę ważne : miłość, przyjażń, rodzina .? a Tobie co daje szczęście.?

dla Ciebie wielkim dramatem jest... teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

dla Ciebie wielkim dramatem jest złamanie paznokcia. w sumie to zazdroszczę. też bym tak chciała. jednak ja wiele w życiu przeszłam, mam troche większe problemy od Twoich. tylko zastanawiam się dlaczego nie możesz zrozumieć, że to co dla Ciebie jest tak ważne, dla mnie nie ma znaczenia.? nie obchodzi mnie to, kto jak jest ubrany bądz jakiej firmy ubrania nosi. ważne jest to co ma w środku, tam w sercu. a nie na zewnątrz. bo to właśnie w głąb ludzi jest najtrudniej dotrzeć, by zobaczyć jacy są naprawdę, jednak Tobie wystarczy ta zewnętrzna część. w takim razię życzę powodzenia w szukaniu przyjażni - bo u mnie jej nie znajdziesz. mam troszke inny system wartosci Kochanie.

kiedy mówisz : zawsze możesz na... teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

kiedy mówisz : zawsze możesz na mnie liczyć. co tak naprawdę masz na myśli.? to, że zawsze mogę napisać sms'a na którego Ty niekoniecznie odpiszesz? czy może to, że kiedy będziesz mieć czas to się u mnie zjawisz, ale nie do końca wiesz kiedy to będzie .? I Ty mi przypominasz ' wiesz, że jestem Twoim przyjacielem, prawda?'. w takim razie przepraszam, ja mam inną definicję przyjażni.

hahaha D jaki podpis .  dziękujęę   teksty dzeksonowe dodał komentarz: hahaha ;D jaki podpis . ;> dziękujęę ; ** do wpisu 5 października 2010
taaaak maaam skaczemy razem D? teksty dzeksonowe dodał komentarz: taaaak maaam skaczemy razem ;D? do wpisu 5 października 2010
uwielbiam uczucie satysfakcji . teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

uwielbiam uczucie satysfakcji .

kocham ten wpis D teksty dzeksonowe dodał komentarz: kocham ten wpis ;D do wpisu 5 października 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV