głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Hahaaha mega Panii D  teksty dzeksonowe dodał komentarz: Hahaaha mega Panii ;D ;* do wpisu 5 października 2010
uwielbiam Cięęę D teksty dzeksonowe dodał komentarz: uwielbiam Cięęę ;D do wpisu 5 października 2010
dzięęęękuje megaaa i wzajemnie D  teksty dzeksonowe dodał komentarz: dzięęęękuje megaaa i wzajemnie ;D ;* do wpisu 5 października 2010
ukradłam :  teksty dzeksonowe dodał komentarz: ukradłam : ** do wpisu 5 października 2010
wiesz ja chyba nigdy się nie... teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

wiesz, ja chyba nigdy się nie zmienię. zawsze będę tą panną w szerokich spodniach i ironią w głosie. / veriolla

podobno nie warto ufać ludziom. taak... teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

podobno nie warto ufać ludziom. taak myślisz.? być może jesteś aspołeczny. ale pomyśl logicznie, czy naprawdę nie ufasz nikomu? czy za każdym razem, kiedy coś mówisz myślisz o tym, że to mógł być błąd? moim zdaniem można ufać jedynie niewielkiej grupie osób, które pracują na to zaufanie. nie tylko przez to, że nazywają Ciebie 'przyjacielem' ale przez to, że są zawsze, gdy ich potrzebujesz. że możesz mieć tą pieprzoną pewność, kiedy masz problem i się Nim dzielisz nie zostawią Cię z tym samego. że powiedzą 'ej ziomek, ogarnij, bo tu robisz żle ' tak wiem, każdy ma swoje zdanie. Ty masz inne zdanie na ten temat. cieszy mnie to.lubię ludzi, którzy mają własne poglądy, własne zdanie na róznego typu tematy.

mówisz że wszystkich kocham.?... teksty

dzeksonowe dodano: 5 października 2010

mówisz, że wszystkich kocham.? uwierz to nie jest prawdą, bo wiem, że prawdziwych przyjaciół zliczę na palcach jednej ręki. tak tych prawdziwych, którzy są i będą zawsze.

wiem że mam trudny charakter i... teksty

dzeksonowe dodano: 4 października 2010

wiem, że mam trudny charakter i małe szanse by to zmienić, lecz dziękuję tym ludziom, którzy akceptują mnie mimo wszystko, ze wszystkimi moimi wadami, a tych prawdziwych jest naprawdę niewiele.

szybko się denerwuję i tracę... teksty

dzeksonowe dodano: 4 października 2010

szybko się denerwuję i tracę kontrole nad emocjami - wiem, właśnie wtedy wybucham jak dynamit.

nie zawsze umiem pomagać ludziom... teksty

dzeksonowe dodano: 4 października 2010

nie zawsze umiem pomagać ludziom, ale staram się ich chociaż wysłuchać. bo często nawet milczenie z inną osobą okazuje się najlepszą terapią.

kiedy mówisz : wszystko będzie... teksty

dzeksonowe dodano: 4 października 2010

kiedy mówisz : wszystko będzie dobrze, gdy jest naprawdę żle - sam chyba w to nie wierzysz. wiesz nienawidzę tego. gdy kiedy jest naprawdę, naprawdę żle, jedynymi słowami wsparcia są słowa będzie dobrze. nie wierze w to. Ty z resztą też. więc po co to mówisz? tak, tak wiem, że chcesz mi pomóc. ale jeśli chcesz to zrobić to powiedz mi coś co ma sens. coś w czym odnajdę chociaż trochę prawdy. bo na tym polega życie. staram się czytać między wierszami i odnajdywać w tym jakiś sens. a jedyne w czym odnajduję sens to słową ludzi, którzy Tworzą rap. Bo to Oni dużo w życiu przeszli. tak wiem, nie każdy z Nich przeszedł przez piekło w swoim życiu, ale ich sałowa nioisą pewną prawdę, a nie bajki dla tych łatwowiernych.

lubię gdy jest ciemno. lubię wtedy... teksty

dzeksonowe dodano: 4 października 2010

lubię, gdy jest ciemno. lubię wtedy patrzeć w niebo, na błyszczące gwiazdy. to czas kiedy nachodza mnie tak zwane przemyślenia. myślę o tym co zrobiłam złego i dobrego. ale nie żałuję, żadnej swojej decyzji, żadnego ruchu, a nawet jeśli, to wolę żałować, że coś zrobiłam, niż że coś zrobić mogłam, ale strach był zbyt wielki ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV