głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe uwielbiam godzinne rozmowy z Tobą. to kiedy nie chcę mi się znyt dużo tłumaczyć i kończę swoje tłumaczenia słowami ' ble ble ble no wiesz o co chodzi '. lubię r

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
uwielbiam godzinne rozmowy z Tobą. to kiedy nie chcę mi się znyt dużo tłumaczyć i kończę swoje tłumaczenia słowami ' ble ble ble no wiesz o co chodzi '. lubię również to
uwielbiam godzinne rozmowy z Tobą.... teksty

dzeksonowe dodano: 14 grudnia 2010

uwielbiam godzinne rozmowy z Tobą. to kiedy nie chcę mi się znyt dużo tłumaczyć i kończę swoje tłumaczenia słowami ' ble ble ble no wiesz o co chodzi '. lubię również to, gdy przez te sześćdziesiąt minut potrafię obrazić się na Ciebie tysiąc pięćset razy, dodając na końcu cichutkie ' kocham Cię ' , a w zamian słysząc słitaśne ' loffciam' ;D.

powiedz mi coś coś czego jeszcze... teksty

dzeksonowe dodano: 14 grudnia 2010

powiedz mi coś, coś czego jeszcze nikt nigdy mi nie powiedział. pozwól mi usłyszeć to, czego jeszcze nigdy od nikogo nie słyszałam.

a wiesz że kiedy napisałeś... teksty

dzeksonowe dodano: 14 grudnia 2010

a wiesz, że kiedy napisałeś 'liczyłem na to, że się zobaczymy, a jeśli Ciebie nie będzie.?' poczułam jak w serce uderza fala gorącego ciepała. a z każdym kolejnym sms'em w którym coraz bardziej wyczuwałam Twoją ironię, kiedy mówiłeś, że wcale nie jesteś zły, ani nawet obrażony, uśmiech pojawiał się na mojej twarzy. wcale nie dlatego, że chciałam zrobić Ci na złość. ale dlatego, że właśnie wtedy czułam, że Tobie na mnie zależy.

czasami wydaje mi się że gdyby nie... teksty

dzeksonowe dodano: 14 grudnia 2010

czasami wydaje mi się, że gdyby nie było ludzi dobrze walniętych w głowe świat byłby zupełnie inny. bo to właśnie patrząc na osobę pozytywnie zakręconą, często poprostu śmieszną potrafię śmiać się do łez.

dzisiaj poraz pierwszy zastanawiałam... teksty

dzeksonowe dodano: 14 grudnia 2010

dzisiaj poraz pierwszy zastanawiałam się co czujesz patrząc w moje oczy.

haha. i mam ochotę przemeblować Jej... teksty

dzeksonowe dodano: 10 grudnia 2010

haha. i mam ochotę przemeblować Jej twarz, gdy słyszę, że za bardzo się do Ciebie łasi. joł ;D .

nawet niewiesz jak bardzo lubię się... teksty

dzeksonowe dodano: 10 grudnia 2010

nawet niewiesz jak bardzo lubię się z Tobą drażnić przypominając Ci co mówiłaś wcześniej tak jak na przykład ' no wiesz Ona powoli mi Ciebie zastępuje. ' tylko po to, by usłyszeć ' nie jest w stanie Cię zastąpić. Ty jesteś niezastąpiona jednak ; * ' .

hehe. dziekuję za podpis   teksty dzeksonowe dodał komentarz: hehe. dziekuję za podpis ; ) do wpisu 10 grudnia 2010
wiesz to jest bardzo miłe gdy ktoś... teksty

dzeksonowe dodano: 10 grudnia 2010

wiesz to jest bardzo miłe, gdy ktoś nie dlatego, że musi, ale dlatego, że chce kieruje w Twoją stronę pare ciepłych słów, gestów z właśnej inicjatywy.

są jak takie malutkie słodkie... teksty

dzeksonowe dodano: 10 grudnia 2010

są jak takie malutkie słodkie dzieciaczki. coś ich do siebie ciągnie. ale jednak nie mogą ze sobą być. można zobaczyć jak oglądają sie za sobą na każdej przerwie, ukradkiem zerkają w stronę tej drugiek osoby, zamieniają ze sobą pare zdań w biegu, ale żadno z nich nie jest w stanie wprost powiedzieć jak wielkim uczuciem darzą siebie nawzajem.

to symoatyczne usłyszeć z ust... teksty

dzeksonowe dodano: 9 grudnia 2010

to symoatyczne usłyszeć z ust chłopaka ' bo to nie Ona jest moją przyjaciółką tylko Ty.' na pytanie ' a dlaczego Jej nie poprosisz o pomoc? '

nie będę mówić że nie  bo nie chcę kłamać a nie czytałam ich . D ale skoro ludziom się podoba to nie jest żle a co ja mam powiedzieć.? d teksty dzeksonowe dodał komentarz: nie będę mówić, że nie - bo nie chcę kłamać, a nie czytałam ich .;D ale skoro ludziom się podoba to nie jest żle, a co ja mam powiedzieć.? ;d do wpisu 8 grudnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV