głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe szkoła.? wolę uczyć się na błędach. Na chuj mam uczyć się matematyki? Widziała gdzieś pani sklep w którym każą pani wyciągać pierwiastek sześcienny z ceny czeko

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
szkoła.? wolę uczyć się na błędach.
szkoła.? wolę uczyć się na... teksty

dzeksonowe dodano: 19 grudnia 2010

szkoła.? wolę uczyć się na błędach.

Na chuj mam uczyć się matematyki?... teksty

dzeksonowe dodano: 19 grudnia 2010

Na chuj mam uczyć się matematyki? Widziała gdzieś pani sklep w którym każą pani wyciągać pierwiastek sześcienny z ceny czekolady, albo logarytm z paczki fajek? Już wolę uczyć się fizyki, dzięki niej chociaż obliczę czas i prędkość z jaką kula wystrzelona w moją głowę w nią trafi.
Autor cytatu: impulsive

wiesz zaczynam dostrzegać  że... teksty

dzeksonowe dodano: 18 grudnia 2010

wiesz zaczynam dostrzegać, że bardziej jestem szczęśliwa bez Ciebie niż z Tobą.

miałam nadzieję. że kiedy już Go... teksty

dzeksonowe dodano: 18 grudnia 2010

miałam nadzieję. że kiedy już Go nie będzie obok mnie, kiedy będzie te kilkanaście kilometrów dalej nie będę już tak często o Nim myśleć. że będę zapominać powoli z każdym dniem. jednak wszystko jest zupełnie na odwrót. przypomina mi o sobie każdym sms'em, a w efekcie przypomina mi o sobie co minutę przez cały dzień.

mimo tego  że było powiedziane '... teksty

dzeksonowe dodano: 18 grudnia 2010

mimo tego, że było powiedziane ' zapomnijmy o tym co było. niech będzie jak dawniej.' czuję, że jest to jedna wielka ściema. bardzo często łapię się na tym, by nie powiedzieć Ci czegoś co możesz użyć przeciwko mnie. to się chyba nazywa efekty straconego zaufania.

jest taki dzień   raz może dwa w... teksty

dzeksonowe dodano: 18 grudnia 2010

jest taki dzień , raz może dwa w każdym miesiącu , gdy bierze mnie na wspomnienia i zaczynam płakać . bo chcę , żeby wróciła , ale nie chcę jej wybaczać . chcę cofnąc czas , by nigdy nie mogła zrobić tego , co zrobiła . nie mogła poznać tych , przez których wszystko się rozpadło . / tymbarkoholiczka
Autor cytatu: tymbarkoholiczka

chciałabym podziekować za wszystkie... teksty

dzeksonowe dodano: 16 grudnia 2010

chciałabym podziekować za wszystkie miłe słowa odnoszące się do pisanych przeze mnie tutaj tekstów. za wszystkie odsłony, komentarze, dziekuję. a najbardziej dziekuję tym, którzy pozwalają uwierzyć w to, że to co robię ma jakiś sens, że warto. nananananaanananananajbardziej dziekuję mojej inspiracji :* . o tak.

niezapomniany atak śmiechu wywołany... teksty

dzeksonowe dodano: 16 grudnia 2010

niezapomniany atak śmiechu wywołany przez dwa zdania na nk. 'i powiem to publicznie .! w mizianiu mojej pewnej części ciała jesteś niezastąpiona.!' .. pare dni póżniej. otrzymuję nagrodę podsumowaną jednym zdaniem ' a w nagrodę dam Ci pomiziać.' hahaha. bo tak to Tylko Ty potrafisz. ; ) / Aaaaaaa : * .!

opisać się w jednym zdaniu.? tak... teksty

dzeksonowe dodano: 16 grudnia 2010

opisać się w jednym zdaniu.? tak więc. to ja lubię szeroki styl, wyrażam swoje zdanie na każdy temat, gram ludziom na nerwach. coś jeszcze chcesz wiedzieć.?

a przyjażń w dzisiekszych czasach... teksty

dzeksonowe dodano: 16 grudnia 2010

a przyjażń w dzisiekszych czasach nie znaczy tego co wcześniej. nie wspominając już o miłośći. można zauważyć, że czas nie tylko zmienia ludzi, ale także przyjęte przez nich definicje na każdy temat o jaki zapragniesz zapytać.

a co jeśli powiedziałabym Ci  że... teksty

dzeksonowe dodano: 16 grudnia 2010

a co jeśli powiedziałabym Ci, że chcę to wszystko zakończyć, że nie widzę już w tym żadnego sensu, że za każdym razem, gdy Cię widfzę mam ochotę powiedzieć 'fakaj się skarbie'. że tak naprawdę wcale Cię nie kocham, a to wszystko co łączyło Nas ostatnio to tylko zwykłe przyzwyczejenie.?

mimo tego  że wokół jest tak wiele... teksty

dzeksonowe dodano: 16 grudnia 2010

mimo tego, że wokół jest tak wiele ludzi mam wrażenie, że jestem całkiem sama. bo oni są tylko i wyłącznie wtedy, gdy sami czegoś potrzebują. gdy trzeba im pomóc. czasami chciałabym im tak poprostu powiedzieć, żeby się odwalili, żeby znależli sobie kogoś innego, kto pomoże im rozwiązywać ich własne problemy. bo przecież też mam swoje życie. i czaem muszę się zająć sama sobą tak w stu procentach. wyłączyć telefon, założyć słuchawki na uszy i wyruszyć gdzieś, gdzie będę sama dla siebie tak w stu procentach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV