głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe przegenialne. + dziekuje dziekuje dziekuje ' nie chciała od Niego nic prócz bycia przy Nim ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił ' nawet niewiesz jak ogro

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
przegenialne. + dziekuje dziekuje dziekuje
przegenialne. + dziekuje dziekuje dziekuje     teksty dzeksonowe dodał komentarz: przegenialne. + dziekuje dziekuje dziekuje ; * do wpisu 16 grudnia 2010
' nie chciała od Niego nic  prócz... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

' nie chciała od Niego nic, prócz bycia przy Nim, ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił ' nawet niewiesz jak ogromną ochotę miałam by zacytować Ci ten tekst podczas rozmowy z Tobą. tyle tylko, że Ty nie jesteś naćpany. jedynę co mogę Ci zażucić to głupotę w odniesieniu do miłości.

wielka miłość.? na początku... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

wielka miłość.? na początku wygląda to zupełnie inaczej. gorące pocałunki, czułe słowa, milion smsów w skrzynce odbiorczej od numeru znajdującego się na pierszym miejscu w liście kontaktów, spacery, długie rozmowy, słowa zobowiązujące takie jak 'kocham' ' pragnę być z Tobą na zawsze ' . odliczanie dni, godzin, minut do następnego spotkania. a potem.? obojętność, która tak bardzo boli, kłótnie, miliony wylanych łez, a na ko ńcu nie ma śladu po tak wielkim uczuciu.

a co jeśli pewnego dnia obudzisz... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

a co jeśli pewnego dnia obudzisz się i zorientujesz, że jej nie ma w pobliżu, że odeszła, że może już nigdy nie wróci.? może to właśnie dopiero wtedy docenisz co miałeś, a raczej to co już straciłeś. kiedy pewnego dnia usłyszysz od wspólnych znajomych, że odnalazła szczęście u boku kogoś innego. co wtedy zrobisz.? stwierdzisz przy znajomych, że jest Ci to zupełnie obojętne, że wcale Ci na Niej nie zależy, ale kiedy już wrócisz do domu będziesz miał pretensje do siebier, że kiedy szczęście było w zasięgu Twojej ręki, nie miałeś czasu by iść z Nim za ręlę. a teraz jest już za póżno, żeby cokolwiek zrobić, bo ona jeśli już kocha to tak na stówkę, wiesz? a skoro odnalazła szczęście u boku gogoś innego to musi być coś ważnego. bo dla niej nie liczy się pierwszy lepszy. kiedyś liczyłeś się Ty. a dziś .. ? nie masz nic.

myślenie facetów mnie przepraża... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

myślenie facetów mnie przepraża, bo jak zwykle uważają, że to dziewczyny wszystko robią żle. a oni.? oni przecież są tak idealni. bez żadnej skazy. ehh. bywa.

a myślałeś o tym co by było... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

a myślałeś o tym co by było, gdyby ona odeszła.? pewnie nie, bo po co myśleć, co by było gdyby, przecież ważne jest to co teraz i tu. a co jest teraz? zwykła obojętność, bez cienia emocjii. jeśli ona jest obok, to jest. a gdyby jej nie bylo.? pewnie nie zrobiłoby to na Tobie żadnego wrażenia, bo przecież jest tyle ważniejszych spraw, że można by nawet nie zauważyć jej odejścia, nie ?

zadziwia mnie fakt  jak wiele... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

zadziwia mnie fakt, jak wiele musiało się wydarzyć, jak wiele musiała wylać łez by usłyszeć od Ciebie zwyczajne przepraszam.

twoje przepraszam przelatuje obok... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

twoje przepraszam przelatuje obok mnie bez żadnego znaczenia tak poprostu.

bo tylko od Niej usłysze ' jesteś... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

bo tylko od Niej usłysze ' jesteś fajną dziewczyną ' nawet, gdy dla Niej jestem tak niesamowicie wredna i niemiła, dziekuję.

a kiedy mnie przytulasz  sprawiasz... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

a kiedy mnie przytulasz, sprawiasz, że wszystkie problemy znikają od tak.

mimo tegp  że mam ochotę Cię... teksty

dzeksonowe dodano: 15 grudnia 2010

mimo tegp, że mam ochotę Cię przetelepać, zakopać, odkopać i znów przetelepać to wiedz, że nie zamieniłabym Ciebie na nikogo innego, skarbie.

nawet niewiesz jak denerwuje mnie... teksty

dzeksonowe dodano: 14 grudnia 2010

nawet niewiesz jak denerwuje mnie fakt, że inne laski piszą do Ciebie 'Kocham Cię < 3 ' a Ty się czepiasz, że zdradzam Ciebie nawet na zdjęciu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV