głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mam dość tego jebanego życia... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Mam dość tego jebanego życia, chcę odejść uwolnić się od bólu, lecz nie mogę nie wiem jak.

Nie przejmujmy się opiniami innych.... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Nie przejmujmy się opiniami innych. Ważne jest tylko to co mówią osoby nam bliskie. Najważniejsze jednak jest słowo osoby która nas kocha której na nas zależy i na której zależy nam, którą my Kochamy

Księżniczką jest każda kobieta dla swojego księcia  bez względu co się dzieje i co ludzie mówią. A księciem każdej kobiety jest jej ojciec  a zaś dopiero mężczyzna chłopak mąż. teksty dotek dodał komentarz: Księżniczką jest każda kobieta dla swojego księcia, bez względu co się dzieje i co ludzie mówią. A księciem każdej kobiety jest jej ojciec, a zaś dopiero mężczyzna/chłopak/mąż. do wpisu 2 tygodnie temu
Zanim powiem ci siema ty na do... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Zanim powiem ci siema ty na do widzenia mi pokażesz gdzie mnie masz. I gadali na mnie oczerniali rzucali kłody pod nogi, mówili że nie mamy szans i choć mnie boli serce to chodź się napijemy wymażemy sceny , w których żadne z nas nie chciało grać. A zobaczysz że to nie ja, nie my się nie-dogadaliśmy tylko oni się wtrącali. Bo bez nich było nam cudownie. Teraz zastanawiam jak naprawić to wszytko.

W miłości trzeba byś wytrwałym.... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

W miłości trzeba byś wytrwałym. Wytrwałość to kontynuacja działań bez względu na zniechęcenie, opór lub porażkę. Nie zniechęcam się stałym oporem a porażką będzie dla mnie gdy odpuszczę, a nie odpuszczę najważniejszej osoby w moim życiu chyba że to życie dobiegnie kresu z różnych przyczyn lub po prostu ze starości.

Codzienne poczucie beznadziei... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Codzienne poczucie beznadziei każdego poranka, ale zarazem mając nadzieję ze ona będzie szczęśliwa nawet jeśli nie miała by być że mną. Miłość to kochać kogoś całego takim jakim jest nie próbować zmieniać. I chcieć dla niej jak najlepiej nie patrząc na siebie samego. Chodzić ból czasami otępia myślenie.

Życie to nie ilość wdechów i... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Życie to nie ilość wdechów i wydechów. To chwile które zapierają dech.

Niestety pamiętam wszystkie nasze... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Niestety pamiętam wszystkie nasze konwersacje. Dlatego mam tyle pytań. Bo nie zgadza mi się to co jest to co się stało.

Zastanawiam się na byłymi... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Zastanawiam się na byłymi wiadomościami i rozmowami, to mi nie daje odpowiedzi. Napisane kiedyś było że chciała spróbować, zaś ktoś się wpierdalał i wszytko było odsuwane. I pewnego razu było to taka ingerencja że odsunęła mnie na dobre bo ktoś na nią gadał przez mnie. Przecież pisała o tym żeby być razem, zawsze ktoś. A teraz pisze że nie itp. Więc co ja robię źle że jestem odsuwany, przecież się staram jak mogę daje z siebie wszytko a ciągle wszytko pod górę gdy sytuacja nabiera dystansu i się uspokaja nie mogę być obok, wtedy gdy miało by wszytko prawo się ułożyć.

Czemu będę się starać mimo że... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Czemu będę się starać mimo że ona tego nie chce? Bo ją kocham i zależy mi na niej. I nie potrafię sobie odpuścić prawdziwej miłości.

Chcę znów ją zobaczyć. Byśmy... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Chcę znów ją zobaczyć. Byśmy patrzyli na siebie jak kiedyś. Móc przytulić do najważniejszej osoby w moim życiu. Móc być przy tym co jest mym celem. Celem jest być przy niej i dawać wszytko czego zapragnie.

A co jeśli my mnie zabrakło  by... teksty

dotek dodano: 2 tygodnie temu

A co jeśli my mnie zabrakło, by był "święty spokój" czy "do diabła z nim"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV