głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii mocno ścisnęła w dłoni nóż kuchenny. łzy bezwiednie spływały po Jej bladych policzkach. Panie Boże ostatnio mnie opuściłeś. wybaczę Ci to jeśli teraz będziesz c

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
mocno ścisnęła w dłoni nóż kuchenny. łzy bezwiednie spływały po Jej bladych policzkach. Panie Boże ostatnio mnie opuściłeś. wybaczę Ci to jeśli teraz będziesz czuwał.
mocno ścisnęła w dłoni nóż... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 stycznia 2011

mocno ścisnęła w dłoni nóż kuchenny. łzy bezwiednie spływały po Jej bladych policzkach. - Panie Boże, ostatnio mnie opuściłeś. wybaczę Ci to, jeśli teraz będziesz czuwał. spraw, żeby bolało jak najmniej. - powiedziała łykając w między czasie słone krople wypływające z Jej oczu. zacisnęła powieki i szybkim ruchem wbiła sobie narzędzie w pierś. krew wypłynęła z Jej ust, a opuszczone ciało runęło na ziemię.

dobijające jest to  że przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 stycznia 2011

dobijające jest to, że przez głupotę innych Ty tracisz istotne dla Ciebie osoby. że Ci, którzy dawniej byli dla Ciebie wszystkim, teraz nie są zdolni chociażby do wysłuchania tego co masz do powiedzenia. myśli, które dawniej opierały się na niecierpliwym wyczekiwaniu na nocną konferencję, zamieniły się w te samobójcze, w których obmyślasz milion sposób na zakończenie swojej egzystencji.

nie lubił kiedy paliłam  nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 stycznia 2011

nie lubił kiedy paliłam, nie znosił tego jak świadomie się niszczę, wykańczam. teraz wspomnienie jego słów jest dla mnie tylko motywacją do mocniejszego zaciągnięcia się.

może potrzebuję trochę więcej... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 stycznia 2011

może potrzebuję trochę więcej czasu, jednak w końcu - zapomnę. zobaczysz.

a ten rok będzie inny  musi być. w... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 stycznia 2011

a ten rok będzie inny, musi być. w końcu spełnię swoje marzenia, sprostam ambicjom, uwierzę w to - że można. docenię wartość przyjaźni, która jest właściwie najistotniejszą wartością w tym nędznym życiu każdego człowieka. w tym, właśnie rozpoczętym dwutysięcznym jedenastym roku to ja będę ranić frajerów, nie oni mnie.

i żadna czekolada  butelka wina czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 grudnia 2010

i żadna czekolada, butelka wina czy dobre towarzystwo tutaj nie pomoże. tęsknota za Tobą doszła już do zbyt wysokiego poziomu. takiego w którym są dwa wyjścia: albo wrócisz, albo ja zniknę - nieodwracalnie.

popatrz na przykład na nią. chuda... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 grudnia 2010

popatrz na przykład na nią. chuda jest, ale bary ma jak facet, twarz też nie za ładną. a charakter? jest arogancka i chamska. ciągle rzuca jakimiś ciętymi ripostami. egoistka. a faceci na Nią lecą, wytłumacz mi czemu. co w niej takiego widzą? / kumpel.

i nie pierdol po tym wszystkim jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 grudnia 2010

i nie pierdol po tym wszystkim jak Cię zranił, jak boli i jak samotna jesteś. też Go nie słuchałaś, nie chciałaś wyjaśnień. byłaś równie nieczuła i arogancka, jak On.

brakuje mi osoby  której mogłabym... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 grudnia 2010

brakuje mi osoby, której mogłabym teraz napisać wiadomość o krótkim komunikacie - 'boli mnie gardło'. osoby, która po piętnastu minutach stanęłaby w moim progu z jakimiś prochami i syropami, zwarta i gotowa do działania. osoby, która czuwałaby przy moim boku przez całą noc z obawy, że mogłabym się zakrztusić śmiertelnie kaszlem.

w Jego chytrym i mściwym umyśle... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 grudnia 2010

w Jego chytrym i mściwym umyśle powstał album do którego dokładał co jakiś czas kolejne złamane serce.

coraz częściej nawiedza mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 grudnia 2010

coraz częściej nawiedza mnie przeczucie, że nadzieja którą żywię na Twój powrót jest zgubna.

wypadałoby wrócić do... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 grudnia 2010

wypadałoby wrócić do rzeczywistości, odłożyć piwo, zgasić papierosa, zrobić notatki z biologii i zapomnieć o Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV