głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii Twoje 'kocham' moim ostatnim ratunkiem. objął mnie w biodrach opierając brodę o moje ramię. przymknęłam powieki i mocno wciągnęłam powietrze zaciągając się Jego

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
Twoje 'kocham' moim ostatnim ratunkiem.
Twoje 'kocham' moim ostatnim ratunkiem. teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

Twoje 'kocham' moim ostatnim ratunkiem.

objął mnie w biodrach  opierając... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

objął mnie w biodrach, opierając brodę o moje ramię. przymknęłam powieki i mocno wciągnęłam powietrze, zaciągając się Jego zapachem. - przestań, proszę... - wydukałam cicho. - jeszcze nie wszystko stracone. los wyrwał Nam szczęście. zazdrośni podstępnie Nas od siebie oddalili. odeszłaś. zostałem sam. - mówił łamiącym się tonem. - wybacz, nie mamy już siebie. to nie ulegnie zmianie. - odparłam twardo. - w takim razie... oddaj mi mnie. zwróć serce, które skradłaś. - szepnął kierując się ku wyjściu. dopiero kiedy był za drzwiami zdołałam wykrztusić to nędzne 'Ty też'.

złapał mnie za biodro i subtelnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

złapał mnie za biodro i subtelnie obrócił ku sobie w między czasie szepcząc na ucho 'słyszałem, że zerwaliście'. spojrzałam w Jego szmaragdowe tęczówki. - a no. i wiesz? czuję się kurewsko dziwnie. - odparłam oschle, starając się opanować drżenie głosu, które zawsze pojawiało się w rozmowach z Nim. nie zrozumiał tego co powiedziałam. uniósł swoje kruczoczarne brwi, prosząc o wyjaśnienia. - przesypiam noce jak zabita, zamiast zwijać się z bólu. nie myślę o Nim całymi dniami, można powiedzieć, że w ogóle nie gości w mojej głowie. nie wspominam. nie czuję tego rozdzierającego i nieznośnego kłucia w klatce piersiowej. nie ma nic z tego, co było, kiedy my się rozstaliśmy, kiedy Cię zostawiłam. - mówiłam coraz ciszej, powstrzymując łzy cisnące się zawzięcie do oczu. - mówiłem, że tylko mnie jesteś w stanie kochać. - odpowiedział na to, dając mi buziaka w policzek. - i mówiłem, że będę czekać. już zawsze, mała. - dodał po czym zostawił mnie samą na środku szkolnego korytarza.

na nowo stał się przyczyną moich... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

na nowo stał się przyczyną moich uniesionych kącików ust.

posłał mi najpiękniejszy ze swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

posłał mi najpiękniejszy ze swoich uśmiechów, próbując zaburzyć moją koncentrację nad książką od chemii. pokręciłam lekko głową, i prychnęłam pod nosem po czym pokazałam Mu język. wciąż stojąc w towarzystwie swoich kumpli wybuchnął niekontrolowanym śmiechem, na co oni odpowiedzieli spojrzeniem mówiącym jasno - 'kretyn'. On nie zważając na to wszystko, odnalazłam mój wzrok i bezgłośnie wypowiedział te dwa słowa, które utwierdzały mnie w przekonaniu, że mam przy sobie największe szczęście. najdroższy skarb. spełnienie wszelkich marzeń.

wtedy pojawił się On  niczym mój... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

wtedy pojawił się On, niczym mój prywatny anioł, specjalnie dla mnie, wiecznie przy boku. na prawdę dziwisz się, że przestałam wierzyć w miłość, kiedy postanowił odejść? kiedy rzucając denne 'siemka, maleńka, było miło' - odszedł? uważasz, iż byłabym w stanie po raz kolejny mówić komuś, że kocham? sądzisz, że przeszłoby mi to w ogóle przez gardło?

Jego uśmiech jest jak wschodzące... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

Jego uśmiech jest jak wschodzące słońce. nadzieja na lepsze dziś.

wiele chciałabym z siebie wyrzucić.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

wiele chciałabym z siebie wyrzucić. niejedną pretensję w stosunku do Ciebie, chciałabym wykrzyknąć Ci w twarz. tylko wiesz, zbyt mało słów istnieje by opisać to, co czuję. zbyt nienormalny jest ten stan.

czas leci jak jakiś pojebany. za... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 stycznia 2011

czas leci jak jakiś pojebany. za szybko, nie nadążam. nie ogarniam wciąż przesuwających się wskazówek zegara.

nie jestem zazdrosna. boli mnie tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

nie jestem zazdrosna. boli mnie tylko fakt, że inna może Cię mieć - a ja nie.

nie potrzebuję Twojej  czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

nie potrzebuję Twojej, czy kogokolwiek innego, wiary we mnie. wystarczy mi to, że ja wiem, iż dam radę; nie poddam się, nie ulegnę. jeszcze zobaczysz, jak inną osobą potrafię być.

myślisz  że łaskę mi robisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

myślisz, że łaskę mi robisz odblokowując mnie na gadu? sądzisz, że teraz włączę okienko rozmów z Tobą, i napiszę jak mi Ciebie brakowało i jak cieszę się, że znów mogę do Ciebie pisać? koleś, ja mam jeszcze troszkę rozumu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV