głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii posłał mi najpiękniejszy ze swoich uśmiechów próbując zaburzyć moją koncentrację nad książką od chemii. pokręciłam lekko głową i prychnęłam pod nosem po czym po

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
posłał mi najpiękniejszy ze swoich uśmiechów próbując zaburzyć moją koncentrację nad książką od chemii. pokręciłam lekko głową i prychnęłam pod nosem po czym pokazałam
posłał mi najpiękniejszy ze swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

posłał mi najpiękniejszy ze swoich uśmiechów, próbując zaburzyć moją koncentrację nad książką od chemii. pokręciłam lekko głową, i prychnęłam pod nosem po czym pokazałam Mu język. wciąż stojąc w towarzystwie swoich kumpli wybuchnął niekontrolowanym śmiechem, na co oni odpowiedzieli spojrzeniem mówiącym jasno - 'kretyn'. On nie zważając na to wszystko, odnalazłam mój wzrok i bezgłośnie wypowiedział te dwa słowa, które utwierdzały mnie w przekonaniu, że mam przy sobie największe szczęście. najdroższy skarb. spełnienie wszelkich marzeń.

wtedy pojawił się On  niczym mój... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

wtedy pojawił się On, niczym mój prywatny anioł, specjalnie dla mnie, wiecznie przy boku. na prawdę dziwisz się, że przestałam wierzyć w miłość, kiedy postanowił odejść? kiedy rzucając denne 'siemka, maleńka, było miło' - odszedł? uważasz, iż byłabym w stanie po raz kolejny mówić komuś, że kocham? sądzisz, że przeszłoby mi to w ogóle przez gardło?

Jego uśmiech jest jak wschodzące... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

Jego uśmiech jest jak wschodzące słońce. nadzieja na lepsze dziś.

wiele chciałabym z siebie wyrzucić.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 stycznia 2011

wiele chciałabym z siebie wyrzucić. niejedną pretensję w stosunku do Ciebie, chciałabym wykrzyknąć Ci w twarz. tylko wiesz, zbyt mało słów istnieje by opisać to, co czuję. zbyt nienormalny jest ten stan.

czas leci jak jakiś pojebany. za... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 stycznia 2011

czas leci jak jakiś pojebany. za szybko, nie nadążam. nie ogarniam wciąż przesuwających się wskazówek zegara.

nie jestem zazdrosna. boli mnie tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

nie jestem zazdrosna. boli mnie tylko fakt, że inna może Cię mieć - a ja nie.

nie potrzebuję Twojej  czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

nie potrzebuję Twojej, czy kogokolwiek innego, wiary we mnie. wystarczy mi to, że ja wiem, iż dam radę; nie poddam się, nie ulegnę. jeszcze zobaczysz, jak inną osobą potrafię być.

myślisz  że łaskę mi robisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

myślisz, że łaskę mi robisz odblokowując mnie na gadu? sądzisz, że teraz włączę okienko rozmów z Tobą, i napiszę jak mi Ciebie brakowało i jak cieszę się, że znów mogę do Ciebie pisać? koleś, ja mam jeszcze troszkę rozumu.

chodzi o to  żebyś zapukał do... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

chodzi o to, żebyś zapukał do moich drzwi. o to, żebym ja otworzyła i zobaczyła Cię trzymającego puszkę z brzoskwiniami w dłoni.

nie wyrywał mi papierosów z rąk... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

nie wyrywał mi papierosów z rąk, twierdząc, że niszczę sobie zdrowie - dawał mi je kiedy tylko miałam ochotę sobie zapalić. pozwalał mi chodzić gdzie i z kim tylko chciałam, pod warunkiem, że miałam włączone dźwięki w komórce. nie tolerował tylko mojego flirtowania z innymi, a ja byłam w stanie to zaakceptować - w sumie z obawy, że koleś, który zrobi do mnie słodkie oczka będzie miał niedługo obitą twarz.

gdybym wierzyła w promocje już... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

gdybym wierzyła w promocje już dawno miałam być na podjeździe ze trzy bmw i dwa audi. gdybym wierzyła w miłość już dawno miałabym złamane serce.

no dalej  kocie  wyrzuć z siebie... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 stycznia 2011

no dalej, kocie, wyrzuć z siebie wszelkie pretensje jakie żywisz do mojej osoby. próbuj mnie ranić, przecież to uwielbiasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV