głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii czasem żeby coś osiągnąć niezbędne jest posiadanie serca. wtedy wymiękasz. pamiętam jak rok temu chciałam odzyskać Cię na walentynki za wszelką cenę. pamiętam j

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
czasem żeby coś osiągnąć niezbędne jest posiadanie serca. wtedy wymiękasz.
czasem  żeby coś osiągnąć... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 luty 2011

czasem, żeby coś osiągnąć niezbędne jest posiadanie serca. wtedy wymiękasz.

pamiętam  jak rok temu chciałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 luty 2011

pamiętam, jak rok temu chciałam odzyskać Cię na walentynki za wszelką cenę. pamiętam, jakimi słowami mnie nafaszerowałeś. pamiętam jak łzy mimowolnie wstępowały na mój policzek, kiedy do serca w końcu dotarło, że nigdy nie odwzajemniałeś uczuć, jakimi Cię darzyło.

z ciekawości kliknęłam reklamę z... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 luty 2011

z ciekawości kliknęłam reklamę z wróżbą walentynkową, wypełniłam co trzeba po czym wysłucham faceta. 'jeszcze nie jesteście razem, ale możecie tworzyć bardzo trwały związek bla bla bla', mówił. prychnęłam pod nosem, przedrzeźniając go. wróciłam na youtube'a, żeby zmienić kawałek. przypadkowo znów włączyłam stronę z wróżbitą. 'widzę, że sprawdziło się to co mówiłem wcześniej.', usłyszałam. żołądek wykonał nieznośny obrót. gówno się sprawdziło. on nie wróci.

wystarczyło jedno spojrzenie  aby... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 luty 2011

wystarczyło jedno spojrzenie, aby cykl nieprzespanych nocy powrócił.

  co Ty robisz?!   usłyszałam Jego... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 luty 2011

- co Ty robisz?! - usłyszałam Jego głos przekrzykujący mocną ulewę. przyśpieszyłam tempa, krztusząc się łzami i deszczem ścinającym mi w oczy. - zostaw mn... - zaczęłam, poślizgując się w tej samej chwili. opadłam na chodnik. - nie zbliżaj się! - wykrzyczałam. pomimo wszystko podszedł i usiadł obok. oparłam się o Jego udo. - zabijesz mnie. - wyznałam. uśmiechnął się, zbliżając swoją twarz do mojej. - nie zabiję. - szepnął cicho. 'nie, nie, nie, nie', przechodziło mi przez myśl. - ja Ciebie też. - dodał, całując mnie.

ujrzenie Cię na korytarzu równa... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 luty 2011

ujrzenie Cię na korytarzu równa się na chwilę obecną z cudem. jednak, kiedy już po dwóch tygodniach przerwy pojawiasz się, nadchodzą te niepowstrzymane arytmie serce, przyśpieszony oddech. za każdym razem, nie mogę powstrzymać się od kilkunastu zerknięć w Twoim kierunku. obserwuję Cię, widzę te idealne kości policzkowe, pełne usta i lśniące patrzałki. nie wierzę, nie rozumiem jak ktoś o opisanym uprzednio wyglądzie, może od środka być zepsutym sukinsynem.

trudno jest mi tylko pogodzić się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 luty 2011

trudno jest mi tylko pogodzić się z faktem, że 'kocham Cię' wypowiedziane przez Ciebie wczorajszego wieczoru było zakamuflowanym 'odchodzę'.

wbrew pozorom lubię te wieczory... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 luty 2011

wbrew pozorom lubię te wieczory kiedy siedzę, co chwila pociągając nosem, oraz ogarniając religię. wpieprzam co chwila bananowy mleczny start, i zastanawiam się dlaczego jest startem, a nie końcem, skoro zawsze wcinam go na kolację.

następnym razem poproszę Boga o... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 luty 2011

następnym razem poproszę Boga o Ciebie na dłużej.

przypomnij sobie kiedyś  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 luty 2011

przypomnij sobie kiedyś, że istniała taka jedna, która oddałaby wszystko za choć odrobinę uczucia z Twojej strony. taka, która była w stanie wyrzec się każdej przyjemności, aby mieć Ciebie. wspomnij, jej pocałunki, które nazywałeś idealnymi. i przypadkiem nie zapomnij, jak wierutnie kłamałeś jej w oczy, zapewniając o swoich pseudo uczuciach.

złapał mnie za rękę i szarpnął... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 luty 2011

złapał mnie za rękę i szarpnął ku sobie mocno. - kurwa, nic się nie liczy. tylko Ty, ja. my, mała. zapomnij o niej, niedługo się rozstaniemy. chuja kładź na to, że każdy ma coś przeciwko naszemu związkowi. nie zwracaj uwagi na idiotyczne uwagi ludzi. miej wyjebane. - powiedział podniesionym tonem. uśmiechnęłam się delikatnie. - mam wyjebane. - wyznałam cicho, patrząc Mu w oczy. - to dobrze. - odpowiedział cicho, próbując mnie przytulić. trzymałam Go na dystans. - na Ciebie mam wyjebane, idioto. - syknęłam, odwracając się.

ostatnio  co wieczór  włączam... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 luty 2011

ostatnio, co wieczór, włączam archiwum i pomimo tego, iż znam owe rozmowy z nim na pamięć, czytam je na nowo. ranię się zupełnie świadomie. przypominam sobie, jak dawniej było mi dobrze. jak cudownym było życie z sercem... z jego osobą u boku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV