głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii centralnie na środku mojego jeszcze bijącego wtedy serca wyryłeś swoje inicjały. nie zważałeś na mój ból na moje obawy na to jak nieśmiało odmawiałam. bez skrup

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
centralnie na środku mojego jeszcze bijącego wtedy serca wyryłeś swoje inicjały. nie zważałeś na mój ból na moje obawy na to jak nieśmiało odmawiałam. bez skrupułów po
centralnie na środku mojego jeszcze... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 luty 2011

centralnie na środku mojego jeszcze bijącego wtedy serca, wyryłeś swoje inicjały. nie zważałeś na mój ból, na moje obawy, na to jak nieśmiało odmawiałam. bez skrupułów pozostawiłeś tam w środku, ślad po sobie. owa blizna, która została do dziś - nigdy nie zniknie, nie ma maści na zniszczoną miłość.

  odczep się.   wysyczałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 stycznia 2011

- odczep się. - wysyczałam, mierząc go wściekłym spojrzeniem. rzucił we mnie podręcznikiem od fizyki. - pytaj mnie, kurwa! ni chuja umiem. - odparł oschle. niechętnie oderwałam się od przeglądania katalogu z Avonu, po czym otworzyłam książkę. - wzór na gęstość? - zaczęłam. - masa przez objętość. - jak obliczamy siłę wypadkową, jeśli pojedyncze siły mają zwrot zwrócony w tą samą stronę? - poprzez odejmowanie mniejszej z sił od większej. - ta, ni chuja umiesz. a jaki jest wzór na miłość? - dodałam, zamykając podręcznik. przybliżył się do mnie, składając delikatny pocałunek na mojej szyi. - ja plus Ty. - szepnął mi wprost do ucha.

bo kiedyś zaufanie  które jakimś... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 stycznia 2011

bo kiedyś zaufanie, które jakimś cudem udało Ci się zdobyć, ulotniło się, zrozum.

od jakiegoś czasu czuję się jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 stycznia 2011

od jakiegoś czasu czuję się jak zwykła, prosta, szmaciana marionetka, którą ktoś perfidnie kieruje. nie postępuję racjonalnie, nie mam świadomości tego, co się dzieje. do każdej części ciała mam przyczepione sznurki, którymi ktoś z góry steruje, powodując mój każdy kolejny ruch. i do tego ten pieprzony scenarzysta, który zaangażował całe to chore przedstawienie - Ty, natchnienie tego wszystkiego. Ty, który pozbawiłeś mnie duszy. Ty, który mnie sobie przywłaszczyłeś.

jestem tą  której pożądasz.... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 stycznia 2011

jestem tą, której pożądasz. jedyną niedostępną.

i jesteś tym  który w dzieciństwie... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 stycznia 2011

i jesteś tym, który w dzieciństwie pojawiał się w moich snach, a praktycznie zawsze śnił mi się książę.

uczucia są jak ulubiony jogurt.... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 stycznia 2011

uczucia są jak ulubiony jogurt. jeśli w porę się go nie skonsumuje trzeba pogodzić się z tym, że nie nadaje się do jedzenia i po prostu go wyrzucić. zapomnieć. te dwie rzeczy łączy jednak istotna różnica - jogurt można kupić nowy, sklepów z uczuciami - nie ma.

jestem jak bateria  którą można... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 stycznia 2011

jestem jak bateria, którą można naładować odrobiną dobrego bitu.

miłości nie widać. płacze się po... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 stycznia 2011

miłości nie widać. płacze się po ciemku, w samotności.

leworęczny nie zacznie pisać prawą... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 stycznia 2011

leworęczny nie zacznie pisać prawą ręką. niewidomy nie powie jak pięknie wygląda wiosna, kiedy w końcu się pojawia. głuchy, nie usłyszy, ostrzegawczego klaksonu samochodu. niepełnosprawny, nie pójdzie na spacer na własnych nogach. a ja, ta która Cię kocha, nigdy nie oznajmi Ci, że nienawidzi.

przyjdź  wiosno. pragnę znów... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 stycznia 2011

przyjdź, wiosno. pragnę znów poczuć, że coś ma sens. cokolwiek.

pocałował mnie czule w czubek nosa.... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 stycznia 2011

pocałował mnie czule w czubek nosa. - zostanę na zawsze. - przyrzekł szeptem. opierając brodę na dłoni, zaczęłam wiercić go spojrzeniem. - marzysz, koleś. - rzuciłam z cwaniackim uśmiechem, podnosząc się. zabrałam swoją kurtkę i ruszyłam do drzwi. miałam już nacisnąć na klamkę, kiedy poczułam potrzebę dodania czegoś jeszcze. odwróciłam się. - to ja decyduję, czy zostaniesz na zawsze, czy do jutra, czy przez kolejne kilka miesięcy. zostaniesz do chwili w której mi się znudzisz. - syknęłam, pozostawiając po sobie jedynie echo po rytmicznym stukaniu moich szpilek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV