głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii napisał mi krótką wiadomość 'to nie ma sensu'. gnębiąc się faktem dlaczego jeszcze kilka godzin temu kiedy oświadczyłam mu że go kocham odpowiedział że żywi do

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
napisał mi krótką wiadomość 'to nie ma sensu'. gnębiąc się faktem dlaczego jeszcze kilka godzin temu kiedy oświadczyłam mu że go kocham odpowiedział że żywi do mn
napisał mi krótką wiadomość... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 luty 2011

napisał mi krótką wiadomość - 'to nie ma sensu'. gnębiąc się faktem, dlaczego jeszcze kilka godzin temu, kiedy oświadczyłam mu, że go kocham, odpowiedział, że żywi do mnie to samo uczucie, w końcu do niego zadzwoniłam i wprost zadawałam dręczące mnie pytanie. nie chciałam usłyszeć takiej odpowiedzi. nigdy nie zapomnę tonu jego głosu kiedy to mówił - 'a co miałem odpowiedzieć? sorry, mała, ale ja Ciebie nie? no kulturki trochę, co nie.'.

pamiętam  kiedy po spotkaniach z nim... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 luty 2011

pamiętam, kiedy po spotkaniach z nim, łamiąc obietnicę, że wrócę prościutko do domu, chodziłam nad rzekę. wpatrując się zawzięcie w taflę wody odbijającą blask księżyca najzwyczajniej śmiałam się. kąciki ust unosiły się już odruchowo, a ja w pełni podświadomie dziękowałam losowi za to, że go mam.

mogę mieć tysiące  nawet miliony... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 luty 2011

mogę mieć tysiące, nawet miliony facetów, a i tak żadnego z nich nie pokocham tak jak Ciebie. mogę całować miliardy nieziemsko przystojnych mężczyzn, a w żaden z tych pocałunków nie włożę tyle pasji, ile wkładałam w te z Tobą. mogę zasypiać w ramionach pierwszego lepszego, a nigdy nie poczuję się choć minimalnie tak bezpiecznie jak w Twoich. mogę wysłuchiwać bicia serca każdego spotkanego człowieka płci przeciwnej, a i tak nie zdołam usłyszeć melodii do której tak bardzo się przywiązałam jakiś czas temu.

jest jak dzisiejsze słońce  które... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 luty 2011

jest jak dzisiejsze słońce, które zaszło za horyzont już kilka godzin temu. wciąż je pamiętam, wspominam jak cudowną było sprawą, ale nie mogę na nie patrzeć, nie mogę cieszyć się jego obecnością. pomimo tego, że tęsknię, i chciałabym, żeby na zawołanie znów zalśniło na niebie, tak się nie da. może nazajutrz będzie nowe słońce, nowe promienie, nigdy te same. identycznie jest w Jego przypadku - odszedł, i mogę pragnąć go z całych sił, a i tak nie wróci.

był taki delikatny. każdy dotyk... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 luty 2011

był taki delikatny. każdy dotyk wykonywał z idealną precyzją, aby przypadkiem nie był zbyt mocny, czy nagły. nawet tak błahą sprawą pokazywał mi jak mocno się o mnie troszczy i jak wiele znaczę.

serce co dzień prosi o więcej.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 luty 2011

serce co dzień prosi o więcej. podświadomość wciąż mówi, że tamto to było za mało.

cholernie współczuję Adamowi i... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 luty 2011

cholernie współczuję Adamowi i Ewie. na ich drodze nie było dzieciństwa - od razu pojawiła się miłość względem siebie.

kiedy miałam dziewięć lat... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 luty 2011

kiedy miałam dziewięć lat położyłam na parapecie ostatni list do Świętego Mikołaja, w którym niezdarnym pismem napisałam, żeby spierdalał i że jest skończonym kretynem, bo zeszłoroczny prezent wcale nie miał być trzydziestą barbie, a kenem, którego reszta potrzebowała do utrzymania gatunku. mina mamy, którą przypadkiem nakryłam na otwieraniu tajemniczej koperty, była bezcenna w połączeniu z tłumaczeniem od kogo nauczyłam się używać przekleństw.

wiele razy próbowałam się do niego... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 luty 2011

wiele razy próbowałam się do niego przekonać, jednak zawsze strzegła mnie ta odraza. dystans do tego jakim był chamem i nieczułym draniem. kiedyś do mnie napisał, czego wynikiem było kilka spotkań. pamiętam kiedy po raz pierwszy spojrzałam w jego oczy, tym samym zakochując się.

  szukam osoby towarzyszącej.   na... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 luty 2011

- szukam osoby towarzyszącej. - na studniówkę? wesele? - na życie.

niesamowite  jak jedna osoba  może... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 luty 2011

niesamowite, jak jedna osoba, może nam sprawnie odebrać umiejętność oddychania.

kobieta nazywa mężczyznę... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 luty 2011

kobieta nazywa mężczyznę skurwielem zazwyczaj wtedy, kiedy staje się świadoma swoich uczuć względem niego. w końcu przyjmuje do siebie, że to nic innego, niż kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV