głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii uczucie kiedy po przebudzeniu czujesz ramiona wciąż oplatające Twoją talię ciepły powiew czyjegoś oddechu delikatnie drażni Twój kark a do nozdrzy uderza zapach

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
uczucie kiedy po przebudzeniu czujesz ramiona wciąż oplatające Twoją talię ciepły powiew czyjegoś oddechu delikatnie drażni Twój kark a do nozdrzy uderza zapach wym
uczucie  kiedy po przebudzeniu... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

uczucie, kiedy po przebudzeniu czujesz ramiona wciąż oplatające Twoją talię, ciepły powiew czyjegoś oddechu delikatnie drażni Twój kark, a do nozdrzy uderza zapach wymieszanych perfum. to chcę czuć za kilkanaście lat każdego poranka. przy Tobie pragnę budzić się z najwspanialszych snów.

szukałam tego cholernego szczęścia... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

szukałam tego cholernego szczęścia dosłownie wszędzie - w lodówce, pralce, zmywarce, a nawet koszu na śmieci. wtedy nie przyszło mi do głowy, że mogło skryć się w Twoim sercu.

czasem lubię sobie posłuchać... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

czasem lubię sobie posłuchać dołujących kawałków, popłakać, trochę powspominać, potopić smutki w ulubionym kakao. mam uczucia, więc nie mów, że jestem zimna i nieobecna, bo nawet nie spróbowałeś mnie poznać.

na Jego opis 'czemu to wszystko musi... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

na Jego opis 'czemu to wszystko musi być takie pojebane?!' parsknęłam śmiechem, rozsiadając się wygodniej na krześle. chyba logiczne, że mając kilka dziewczyn na raz życie nie będzie takie proste. przecież o każdą trzeba dbać, troszczyć się, no i przypadkiem nie doprowadzić do tego, żeby któraś z Nich - dowiedziała się o innej. te Jego chore ambicje.

przewiercam to cudowne  szmaragdowe... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

przewiercam to cudowne, szmaragdowe spojrzenie na wylot. przyglądam się wciąż chłopięcemu uśmiechowi, tak idealnemu, że aż nieprawdopodobnemu. dotykam tej delikatnej dłoni, która mimowolnie ściska z całych sił moją. serce bije mi z każdą chwilą znacznie szybciej, a uśmiech wpełza bezczelnie na twarz. dobrze myślisz - mam przy sobie swoją miłość.

kiedy nadszedł już ten upragniony... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

kiedy nadszedł już ten upragniony czas spotkania Go po prostu nie wiedziałam co mam Mu powiedzieć. stałam przed Nim, mierząc dokładnie Jego tęczówki i nie potrafiłam wybełkotać chociażby słowa. czekałam na to ponad pół roku. na ten moment, w którym w końcu powiem o swoich uczuciach, które od dawna w sobie tłumiłam. a kiedy nadeszła już okazja, jedynym zwrotem, na który się odważyłam było - 'spieszę się, wybacz'.

ja z czasem przywyknę do Twojej... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

ja z czasem przywyknę do Twojej nieobecności, moje serce - niekoniecznie.

wierz mi  że nie można zarówno... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

wierz mi, że nie można zarówno kochać jak i nienawidzić tej samej osoby. jedno uczucie jest prawdziwe, a drugie... łudzisz się, że istnieje. okłamujesz samą siebie.

chcąc Go pogrążyć złamałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

chcąc Go pogrążyć złamałam swoje serce. próbując rozkochać Go w sobie - sama wpadłam po uszy.

i mniej mnie w dupie. nie odzywaj... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

i mniej mnie w dupie. nie odzywaj się. nie odpisuj na moje wiadomości. nie musisz na mnie nawet patrzeć, czy chociażby przelotnie dotykać. do niczego nie zmuszam, ale potem nie waż się prosić o szansę. na miłość trzeba zasłużyć.

nie sprawdzam Twojego opisu  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

nie sprawdzam Twojego opisu, kiedy robisz się dostępny. wcale, kurwa. wcale.

kiedy jesteś zakochana zrobiłabyś... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

kiedy jesteś zakochana zrobiłabyś wszystko, aby tylko znaleźć się jak najbliżej Jego osoby, nawiązać jakąś rozmowę, w końcu wyjawić swoje uczucie. do upadłego walczyłabyś, aby coś z tego wyszło. dałabyś pokroić się za chociażby jeden pocałunek, czy przytulenie. to obsesja, masz tylko jeden cel - zdobyć Go. jednak gdy kochasz wszystko nabiera trochę innego światła. jesteś gotowa przepłakać każdą noc swojego życia. byłabyś w stanie wykroić sobie serce, gdyby Jego przestało być użyteczne. nigdy nie pakowałabyś się między Niego, a dziewczynę na której akurat by Mu zależało. i to wcale nie jest chorą oznaką głupoty, to po prostu sygnał - Jego szczęście stało się wyraźnie istotniejsze, niż Twoje własne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV