głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie musisz wymazywać wspomnień. jedynie przestań kochać wtedy one nie będą bolały. w te zimowe wieczory kiedy siedzę na parapecie w legginsach za dużym swetrze

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie musisz wymazywać wspomnień. jedynie przestań kochać wtedy one nie będą bolały.
nie musisz wymazywać wspomnień.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

nie musisz wymazywać wspomnień. jedynie przestań kochać, wtedy one nie będą bolały.

w te zimowe wieczory  kiedy siedzę... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

w te zimowe wieczory, kiedy siedzę na parapecie w legginsach, za dużym swetrze, grubych skarpetach trzymając stopy na gorącym kaloryferze, a ręką obejmując delikatnie ulubiony kubek cholernie dużo myślę. zadaję sobie miliony pytań, wciąż krążących wokół Twojej osoby. kochałeś mnie? pamiętasz jeszcze? wspominasz? tęsknisz czasem? nie płaczę, podczas tych rozmyśleń. jestem zwyczajnie ciekawa. już nawet nie boli. tylko trudno zapomnieć.

dawniej to mężczyzna przepraszał... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

dawniej to mężczyzna przepraszał kobietę wręczając Jej bukiet czerwonych róż, teraz karmi jedynie swoją pseudo ukochaną jednym z dennych tekstów typu: 'zrób mi loda - będzie zgoda'. cóż za romantyczność, nie ma co.

wiesz co mnie intryguje najbardziej?... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

wiesz co mnie intryguje najbardziej? dlaczego porządna dziewczyna zazwyczaj otwierając serce na miłość, spotyka jakiegoś zepsutego do szpiku kości skurwiela, a normalny facet chcąc się z kimś związać na poważnie - trafia na zeszmaconą sukę.

uczucie  kiedy po przebudzeniu... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

uczucie, kiedy po przebudzeniu czujesz ramiona wciąż oplatające Twoją talię, ciepły powiew czyjegoś oddechu delikatnie drażni Twój kark, a do nozdrzy uderza zapach wymieszanych perfum. to chcę czuć za kilkanaście lat każdego poranka. przy Tobie pragnę budzić się z najwspanialszych snów.

szukałam tego cholernego szczęścia... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 luty 2011

szukałam tego cholernego szczęścia dosłownie wszędzie - w lodówce, pralce, zmywarce, a nawet koszu na śmieci. wtedy nie przyszło mi do głowy, że mogło skryć się w Twoim sercu.

czasem lubię sobie posłuchać... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

czasem lubię sobie posłuchać dołujących kawałków, popłakać, trochę powspominać, potopić smutki w ulubionym kakao. mam uczucia, więc nie mów, że jestem zimna i nieobecna, bo nawet nie spróbowałeś mnie poznać.

na Jego opis 'czemu to wszystko musi... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

na Jego opis 'czemu to wszystko musi być takie pojebane?!' parsknęłam śmiechem, rozsiadając się wygodniej na krześle. chyba logiczne, że mając kilka dziewczyn na raz życie nie będzie takie proste. przecież o każdą trzeba dbać, troszczyć się, no i przypadkiem nie doprowadzić do tego, żeby któraś z Nich - dowiedziała się o innej. te Jego chore ambicje.

przewiercam to cudowne  szmaragdowe... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

przewiercam to cudowne, szmaragdowe spojrzenie na wylot. przyglądam się wciąż chłopięcemu uśmiechowi, tak idealnemu, że aż nieprawdopodobnemu. dotykam tej delikatnej dłoni, która mimowolnie ściska z całych sił moją. serce bije mi z każdą chwilą znacznie szybciej, a uśmiech wpełza bezczelnie na twarz. dobrze myślisz - mam przy sobie swoją miłość.

kiedy nadszedł już ten upragniony... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

kiedy nadszedł już ten upragniony czas spotkania Go po prostu nie wiedziałam co mam Mu powiedzieć. stałam przed Nim, mierząc dokładnie Jego tęczówki i nie potrafiłam wybełkotać chociażby słowa. czekałam na to ponad pół roku. na ten moment, w którym w końcu powiem o swoich uczuciach, które od dawna w sobie tłumiłam. a kiedy nadeszła już okazja, jedynym zwrotem, na który się odważyłam było - 'spieszę się, wybacz'.

ja z czasem przywyknę do Twojej... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

ja z czasem przywyknę do Twojej nieobecności, moje serce - niekoniecznie.

wierz mi  że nie można zarówno... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 luty 2011

wierz mi, że nie można zarówno kochać jak i nienawidzić tej samej osoby. jedno uczucie jest prawdziwe, a drugie... łudzisz się, że istnieje. okłamujesz samą siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV