głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przegiąłeś! wykrzyczałam podczas podnoszenia się z zaspy. strzepałam z siebie po wierzchu biały puch zaczynając Go gonić. opętana furią nabrałam tajemniczych m

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przegiąłeś! wykrzyczałam podczas podnoszenia się z zaspy. strzepałam z siebie po wierzchu biały puch zaczynając Go gonić. opętana furią nabrałam tajemniczych moc
  przegiąłeś!   wykrzyczałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

- przegiąłeś! - wykrzyczałam podczas podnoszenia się z zaspy. strzepałam z siebie po wierzchu biały puch, zaczynając Go gonić. opętana furią, nabrałam tajemniczych mocy i bez problemu Go dogoniłam, oczywiście nie dopuszczając do siebie myśli, że to On zwolnił, no bo jakby inaczej. po drodze złapałam w dłoń garść śniegu, i będąc jakieś pół metra za Nim wymierzyłam cel. obrócił się szybko i powalił mnie na ziemię, przygniatając z całych sił. - zimno, zimno, zimno! złaź! - krzyczałam, czując jak coś zimnego dostaje mi się pod ubrania. nie widząc reakcji z Jego strony postanowiłam zboczyć z wcześniej obranego tonu. - proszę, kochanie... - pisnęłam wręcz. nachylił się i złożył długi pocałunek na moich ustach. - też Cię kocham. - szepnął z chamskim uśmiechem.

patrzę jak każdej z tych laleczek... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

patrzę jak każdej z tych laleczek oczy wychodzą na wierzch ze wściekłości. umierają wręcz zazdroszcząc mi tego, co mam przy sobie. widzę jak mierzą spojrzeniem moją dłoń splecioną z Jego, jak zaciskają pięści kiedy On całuje moje usta. mają ten żałosny wyraz twarzy, plotkując ze swoimi przyjaciółkami na Nasz temat. robią wszystko, abym choć raz poczuła się zraniona, co totalnie im nie wychodzi. mam obok faceta, będącego zarówno miłością mojego życia, jak i tarczą. ochroną przed całym złem tego świata.

zawsze mówił o uczuciach z... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

zawsze mówił o uczuciach z szelmowskim uśmiechem. łudziłam się, że może tylko mi się wydaje i prawdopodobnie błędnie to wszystko odbieram. jednak pierwotne założenia były właściwe - żartował. nie potrafił czuć.

miłość zaczyna się w momencie... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

miłość zaczyna się w momencie kiedy bez oporów mogłabyś wyrwać serce ze swojej piersi i wręczyć Mu je z nonszalanckim uśmiechem. nie bałabyś się, że mógłby je wziąć, po czym bez żadnych skrupułów wyrzucić do najbliższego śmietnika. ufasz Mu, mimo opinii jakie krążą wokół Jego osoby. rani Cię, jednak tłumaczysz sobie to tym, że żaden człowiek nie jest idealny, każdy popełnia błędy, które mogą odbić się na drugiej osobie. to właśnie ten moment kiedy na pytanie 'jesteś zakochana?' odpowiadasz krótkie 'nie' po czym z powagą dodajesz 'nie jestem zakochana, ja kocham'.

kocham. k o c h a m. kocham Ciebie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

kocham. k o c h a m. kocham Ciebie. jest szansa, że zrozumiesz wagę tych słów?

nie lubię tylko tej dyskryminacji... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

nie lubię tylko tej dyskryminacji, którą narzucasz z góry. jeśli dziewczyna nie przypasuje Ci z wyglądu nie ma szans na to, że zainteresujesz się jej wnętrzem. nie patrzysz na wrażliwość, uczuciowość i to jak dana istotka może Cię uszczęśliwić. jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań, tudzież - prostych, długich włosów, zgrabnych nóżek, płaskiego brzucha, gładkich rączek - nie ma nawet możliwości na chociażby jedną rozmowę. nie znoszę Cię za to. każdy powinien mieć szansę.

mogłam Cię wymazać z... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

mogłam Cię wymazać z podświadomości. mogłam przestać Cię wspominać, przestać kochać. ale moje serce... ono nie potrafiło Cię zapomnieć.

życie poleca na tym  aby odnaleźć... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

życie poleca na tym, aby odnaleźć swoje miejsce w sercu drugiej osoby.

  kocham Cię.   śmieszne. na... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

- kocham Cię. - śmieszne. na prawdę zabawne.

postaw się teraz na moim miejscu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

postaw się teraz na moim miejscu. jak mam żyć ze świadomością, że już nie wrócisz? jak funkcjonować dalej nie posiadając chociażby tej nadziei na to, że może zmienisz zdanie? jak radzić sobie z tęsknotą, nie mogąc nawet spojrzeć na Ciebie ukradkiem, idąc miastem?

minęło wystarczająco czasu  abym... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 luty 2011

minęło wystarczająco czasu, abym zdołała nauczyć się żyć dalej. jednak zdecydowanie za mało, żebym przestała kochać.

proszę Cię tylko o ten ostatni... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 luty 2011

proszę Cię tylko o ten ostatni uśmiech. ten, który da mi wiarę na przyszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV