głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
I wants sorted out world .! teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

I wants sorted out world .!

Nieszczęśliwa?Też mi coś!... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Nieszczęśliwa?Też mi coś! Ostatecznie sama była sobie winna. Kiedy się ma osiemnaście lat,cały świat u stóp,urodę i całą tę resztę to wiesz... Nie rzuca się wszystkiego dla kogoś tak beznadziejnego, jak mężczyzna.

Z każdym dniem zmieniam... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Z każdym dniem zmieniam się.Zmieniam się i wiem,że istotna jest to zmiana. Z każdym dniem więcej wiem.Więcej wiem,a to bardzo w życiu mi pomaga. Wiem,że świat, jaki jest,taki jest.Lecz jest bez wątpienia moim światem. Czy jest zły czy nie,nie obchodzi mnie,bo ja wpływu na to nie mam. Po co żyć dobrze wiem.Lecz nie pytaj mnie.Każdy swoim życiem żyje.Ja mam coś.Ty masz coś. Każdy ma swój cel.Każdy swoją drogą idzie. Dobrze wiem,po co mam starać się.I żyć tylko najprawdziwszym życiem. Z każdym dniem mocniej wiem,co w nim ważne jest,a co jest w nim najważniejsze. Co dla mnie najważniejsze jest.Co tylko ważne - dobrze wiem. I łatwiej jest mi z wiedzą tą odnaleźć w życiu swoim sens.

Dla każdego szczescie ma inny smak i... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Dla każdego szczescie ma inny smak i kazdy za szczescie uznaje cos innego. Sa jednak rzeczy,ktore ciesza Nas wszystkich w podobny sposob. Szczesciem moze byc spotkanie na ulicy kogos,o kim sie akurat niedawno myslalo i niespodziewanie wpadlo sie na niego własnie tu i teraz. Szczesciem dla niektorych moze byc przylapanie na zegarQ godziny 12:12. Szczesciem jest wziasc na ulicy ulotke od starszej Pani,ktora wszyscy mijaja obojetnie i uslyszec pelne radosci"dziekuje". Obcy ludzie tak razdko juz robia sobie dobre uczynki,ze takie"dziekuje" wzrusza do łez. Szczesciem z cala pewnoscia jest posiadanie przyjacioł,z ktorymi mozemy sie dzielic Naszym szczesciem i przy herbacie czy kawie zapomniec o troskach codziennosci w dobrym towarzystwie. Mozliwosc porozmawiania z kims bliskim na kazdy temat i bez owijania w bawelne,to prawdziwe szczescie. Szcesciem jest tez fakt,ze znow nadchodzi wiosna....

 Taka cholernie wrażliwa.Cholernie... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

-Taka cholernie wrażliwa.Cholernie niedostępna i cholernie trudna. Cholernie inna niż te dziewczyny,które znasz. Obczaj To...

Żyła jak chciała .!Nocne kluby... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Żyła jak chciała .!Nocne kluby dobrze znała .! To,co chciała dostawała .!Swym spojrzeniem przyciągała .! Ładne usta miała .! W Twoim sercu namieszała .! Tylko ona taka mała,tak cudownie całowała .!

Zawsze miałysmy jakies niezłe... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Zawsze miałysmy jakies niezłe wczyty i same sie z tego chichrałysmy,odbierajac czasem głupie spojrzenia od strony klasy. I wiesz...Cholernie mi tego braQje.!

Zastanów się na drugi raz zanim... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Zastanów się na drugi raz zanim powiesz coś. Zrobisz coś. Może ktoś ma już dość Twoich jazd. Może wprowadź to w życie:Nie rób innym,co Tobie nie miłe . . .

Wiem jak boli usłyszeć    tak... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Wiem jak boli usłyszeć- " tak będzie lepiej " ...

Bo ona lubi usiąść na swoim... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Bo ona lubi usiąść na swoim parapecie,wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy. Lubi wtedy płakać i wspominać wszystko co dobre i złe. Bo w życiu piękne są tylko chwile Bo ona nigdy nie zapomni tego,za czym tęskni...

I tak to jest że mimo dobrej woli... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

I tak to jest,że mimo dobrej woli wszystko,co piękne kiedyś się spierdoli.

O udupienie totalne.! Niewiasty... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

O udupienie totalne.! Niewiasty nosisz imię. Ile Cię trzeba dotknąć razy,żeby się człowiek poparzył? Ale tak żeby już więcej ani razu.!Żeby już więcej za nic.!Żeby już więcej nie miał odwagi.!No ile razy?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV