głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czuub Piątkowy wieczór.Zabawa w gronie znajomych i najbliższych przyjaciół. Właśnie z Nimi.Miło spedzony czas.Rozmowy.Śmiech. A w głowie i tak te same myśli które był

czuub

czuub.moblo.pl
Piątkowy wieczór.Zabawa w gronie znajomych i najbliższych przyjaciół. Właśnie z Nimi.Miło spedzony czas.Rozmowy.Śmiech. A w głowie i tak te same myśli które były wc
Piątkowy wieczór.Zabawa w gronie... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Piątkowy wieczór.Zabawa w gronie znajomych i najbliższych przyjaciół. Właśnie z Nimi.Miło spedzony czas.Rozmowy.Śmiech. A w głowie i tak te same myśli,które były wczoraj.Były tydzień temu.Czy 2 miesiące temu. I sa dziś.Bd też jutro.

nikt nie ma wpływu na siłę uczuć. teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

nikt nie ma wpływu na siłę uczuć.

...kłótnia z myślami...  czy i w... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

...kłótnia z myślami... czy i w tym przypadku dojdzie do kompromisu..?

Przepraszam że widzicie we mnie... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Przepraszam,że widzicie we mnie kogoś,kim nie jestem. Że kłuję w oczy.Denerwuje każdym drobnym gestem.Przepraszam za wszystkie moje błędy.

Te same mysli w głowie.Ale lubie... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Te same mysli w głowie.Ale lubie je.Chociaz bola,niech zostaną. Nie chce ich wypuszczac z mojej pamieci,bo są zbyt piekne. Dławie sie niektórymi uczuciami.Sama zbywam sie nadzieją.Jestem zabawiana pustymi słowami. Dziś siedzę i zastanawiam się.Milion złych myśli plącze mi się po głowie. Ale wiem,ze mam je z kim dzielic.I wtedy jest lżej.Choć na chwile. Zycie jest dziwne.Czasem pisze swoje scenariusze.Raz łatwe,a raz trudne do zrozumienia. Nie ważne jakie były Twoje plany.Nie ważne. Bo choć skończysz jeden wers to życie po chwili rozpisuje się dalej. Rozpisuje się na stos niepotrzebnych i bezwartościowych literek.

W ostatnich dniach dużo się... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

W ostatnich dniach dużo się dzieje.Zbyt dużo jak na moje nerwy,cierpliwość. Zbyt wiele jak na moje serce i rozum. Milion myśli.I która z nich jest tą wlaściwą.? Ciagłe kłótnie.Niedomówienia.Złudne nadzieję na to,że w końcu będzie tylko dobrze. Jeden wielki bałagan.Kto mi pomoże to posprzątać? Worek ze wspomnieniami rozsypał sie...Jest ich za dużo. I ta wyobrażnia.A potem to głupie rozczarowanie. Bo boli mnie obojętność...Ta cholerna obojętność.Niepewność.

Gentelmeni to tak samo wymarły... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Gentelmeni to tak samo wymarły gatunek co 18-letnie dziewice.

Oddaleni tak bardzo od siebie.    Jak... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Oddaleni tak bardzo od siebie. Jak daleko? Jak dokładnie nie wiem .

Nie potrafię patrzeć w... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Nie potrafię patrzeć w przyszłość... Nie potrafie,jeśli me oczy zamglone są przeszłością.

Setki zdań zadających... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Setki zdań zadających ból.Hektolitry łez wylanych.Mnóstwo awantur o Moją przyszłość. Tysiące kłótni tak naprawdę o nic. I to wszystko tak bardzo daje do myslenia.

Tyle Nas łączy i tyle Nas dzieli.... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

Tyle Nas łączy i tyle Nas dzieli. Chcemy być razem,jednocześnie nienawidząc siebie i swoich przyzwyczajeń. Wolę wstać ze wschodem słońca niż z jego zachodem. Chcę kłaść się rażona blaskiem księżyca,a nie ulicznych latarni. Chcę biec zamglonym,bladym poranku boso przez piach,a nie w trampkach w ciągu dnia. Chcę milczeniem okazać swoje emocje,nie krzycząc słów,które nie mają znaczenia. Chcę wierzyć w czas,który ponoć leczy głębokie rany nie zalepiając ich nowym,pustym doznaniem.

  Bo Ty nawet jak mówisz 'cześć '... teksty

czuub dodano: 7 stycznia 2011

" Bo Ty nawet jak mówisz 'cześć ' to kłamiesz " xD

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV