głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa Pomaluję sobie usta na czarno założę najseksowniejsze ubrania jakie mam. Moje buty będą na wysokim obcasie. Włosy ułożę tak jak nigdy. JA będę taka jakiej jeszc

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
Pomaluję sobie usta na czarno założę najseksowniejsze ubrania jakie mam. Moje buty będą na wysokim obcasie. Włosy ułożę tak jak nigdy. JA będę taka jakiej jeszcze nie
Pomaluję sobie usta na czarno... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

Pomaluję sobie usta na czarno, założę najseksowniejsze ubrania, jakie mam. Moje buty będą na wysokim obcasie. Włosy ułożę tak, jak nigdy. JA będę taka, jakiej jeszcze nie znałeś. I wyjdę sobie po prostu na środek ulicy. Zacznę śpiewać i tańczyć, chociaż raz dam się ponieść emocjom, bo dlaczego nie? Zrobię to całkowicie naumyślnie. Zobaczę Twoje zdziwienie, będziesz żałował, że nie doceniłeś mnie wtedy, gdy mnie mogłeś mieć.

Tak  to ja jestem tym gorszym... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

Tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem, które wychowało się na rapie. To ja jestem tym szczeniakiem, który biegał z chłopakami po osiedlu. To ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach paląc i drąc się wniebogłosy. To ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia, że kiedyś za to zgarnie. To ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. To ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. To ja chodzę ubrana jak chcę i w dupie mam opinie innych. To ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. Tak, to ja - ta zła i niedobra, której nie warto poznawać.

Na ogół jestem szczęśliwa bo... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

Na ogół jestem szczęśliwa bo generalnie nie mam powodów do smutku. Ale przychodzą takie dni kiedy wkurwia mnie wszystko, kiedy wraca cała moja przeszłość. Czuję się wtedy taka bezradna, bezsilna, mam ochotę płakać. Kładę się wtedy na łóżku, zakładam słuchawki i puszczam muzykę na full. Dokładnie wsłuchuję się w bit, analizuję każde słowo, każde zdanie, wczuwam się w to i ogarniam dany przekaz. Jestem wtedy głucha na wszystko wokół na cały ten burdel który mnie otacza.

Jako mała dziewczynka naoglądałam... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

Jako mała dziewczynka naoglądałam się bajek o księżniczkach, rycerzach na białych koniach i smoczych bestiach. Wtedy chciałam być księżniczką, z czasem zapragnęłam mieć swego rycerza. A dzisiaj chcę mieć smoka na własne skinienie, aby pozabijał tych, co nie podporządkowują się mojej władzy.

Zawsze  zawsze i to zawsze walcz o to... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

Zawsze, zawsze i to zawsze walcz o to, co kochasz ♥

Hej Kochana! Nie wiem czy... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

Hej Kochana! Nie wiem czy słyszałaś ,ale kosmici przylatują dziś porwać 100 najpiękniejszych kobiet na świecie. Ty odpoczywaj spokojnie, chciałam się tylko pożegnać.

 Miej tą świadomość  że moja... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

"Miej tą świadomość, że moja czarna lista zaczyna się kurwo od Twojego nazwiska."

moi znajomi:  kiedy jest mi źle... teksty

czekoooladowa dodano: 23 listopada 2012

moi znajomi: kiedy jest mi źle, nikt nie zwraca na to uwagi. Wystarczy żebym ustawiła opis "K.C." i mam 10 nowych okienek.

dzięki kochanie  że jesteś. bądź... teksty

czekoooladowa dodano: 22 listopada 2012

dzięki kochanie, że jesteś. bądź zawsze!

ojoj.. :D teksty czekoooladowa dodał komentarz: ojoj.. :D do wpisu 19 listopada 2012
jest moim własnym Eminemem. teksty

czekoooladowa dodano: 19 listopada 2012

jest moim własnym Eminemem.

kurwa  kurwa  kurwa. kocham go! teksty

czekoooladowa dodano: 19 listopada 2012

kurwa, kurwa, kurwa. kocham go!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV