głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoladabezcukru Co daje największą siłę w walce z tym nałogiem...? Miłość. usłyszane w TV. Czasem zamiast bawić się jak co week z przyjaciółmi siedzę w domu. . . Ubieram dres

czekoladabezcukru

czekoladabezcukru.moblo.pl
Co daje największą siłę w walce z tym nałogiem...? Miłość. usłyszane w TV.
 Co daje największą siłę w walce... teksty

czekoladabezcukru dodano: 31 stycznia 2011

-Co daje największą siłę w walce z tym nałogiem...? -Miłość. /// usłyszane w TV.

Czasem zamiast bawić się jak co... teksty

czekoladabezcukru dodano: 31 stycznia 2011

Czasem zamiast bawić się jak co week z przyjaciółmi, siedzę w domu. . . Ubieram dres, czeszę się w kitkę, zakładam grube skarpety. Siadam na moim ulubionym parapecie, z papierosem w ręku i kieliszkiem wina . . . Myślę wtedy o nas, o tym czy gdybym wtedy nie wjechała na Ciebie. . .

Każda chwila spędzona z Tobą... teksty

czekoladabezcukru dodano: 31 stycznia 2011

Każda chwila spędzona z Tobą znaczyła więcej niż tysiąc słów.

Jestem niezależną osobą która... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Jestem niezależną osobą która lubi mieć przy sobie swojego prywatnego twardziela. Jeśli tego nie zrozumiecie nic z tego nie będzie.

Te ferie już są inne niż... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Te ferie już są inne niż poprzednie. Robię rzeczy o których w zeszłe ferie nawet nie pomyślałabym. Zupełnie inni znajomi. Czasem brakuje mi tamtych czasów. . . Czasem grzebię w pamięci i stwierdzam, że wtedy było lepiej. Miałam mniej problemów, beztrosko patrzyłam na życie. . . Chciałabym, żeby to wróciło.

Kochałam Ciebie za to  jaki byłeś... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Kochałam Ciebie za to, jaki byłeś dla mnie. . . Opiekuńczy, troskliwy, czuły, namiętny. . . Inni mieli Ciebie za nieczułego dresa, który myśli komu zajebać, lecz ja widziałem w Tobie coś więcej. Może dlatego teraz tak cierpię?

Byłeś dla mnie jak brat. Mówiłam... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Byłeś dla mnie jak brat. Mówiłam Tobie o wszystkim, dzwoniłam do Ciebie o piątej nad ranem zawsze odbierałeś i pytałeś co się dzieje. Pewnego dnia napisałeś do mnie czy mogę wyjść do parku na piwo. Nie było to dla mnie dziwne. Stawiłam się na naszej ulubionej ławce z dwoma piwami, głęboko w torebce miałam schowane fajki, bo wiedziałam jak bardzo nie znosiłeś jak paliłam. Rozejrzałam się czy nie ma Ciebie, zapaliłam nagle z za pleców usłyszałam głos, byłeś Ty. Usiadłeś koło mnie, zapaliłeś papierosa, wypiłeś piwo. Byłam w wielkim szoku. Nagle pocałowałeś mnie i odszedłeś. Pisałam, dzwoniłam. W końcu przyszłam do Ciebie, otworzyła mi Twoja mama. Powiedziała, że to koniec. Wręczyłam mi zeszyt. Był to Twój pamiętnik. Czytając go zrozumiałam że kochałeś mnie nie jak siostrę. Nie rozumiałam niektórych wpisów. . . Na samym końcu była karteczka. . . Był to jakiś papier ze szpitala, zrozumiałam tylko tyle że od pół roku miałeś raka. . .

Pewnego dnia Roki zaprowadził mnie... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Pewnego dnia Roki zaprowadził mnie na wasza budowę. Stałam sama w przemoczonych jeansach, moich ulubionych trampkach i bluzce. Siedziałeś tam Ty obok Ciebie kilka ślicznych dziewczyn, w mini spódniczkach. . . Podszedłeś do mnie i powiedziałeś : Cześć mała.! Co tak stoisz.? Podałeś mi piwo i poczęstowałeś papierosem. Zabrałeś na górę, siedzieliśmy i śmialiśmy się ze wszystkiego. Nagle powiedziałeś żebym zdjęła bluzkę i spodnie. Już chciałam wyjść, lecz Ty wstałeś położyłeś na ławkę swoją bluzę spojrzałeś na mnie i powiedziałeś:" Mała wskakuj w moja bluzę masz minutę." Po minucie zobaczyłeś mnie stojącą w Twojej BIG bluzie. Po prostu bez słowa podszedłeś i pocałowałeś mnie, byłam najszczęśliwszą osobą na ziemi.

Lubię  przypadkami  trafiać na... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Lubię "przypadkami" trafiać na Ciebie. . .

 Tak w zasadzie czemu palisz?   Palę... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

-Tak w zasadzie czemu palisz? -Palę bo lubię, uspokaja mnie każdy buch, palę bo lubię, delektuję się dymem w płucach. . . -A dlaczego takie mocne.? -Ponieważ na coś trzeba umrzeć, a ja właśnie wybrałam sobie taką powolną śmierć.

Co bym zrobiła gdyby została mi... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Co bym zrobiła gdyby została mi ostatnia godzina życia?Powiedziałabym rodzicom jak bardzo ich kocham, jak bardzo mi pomagali w życiu, przeprosiłabym za wszystkie złe słowa skierowane ku nim. Później poszłabym na budowę, wypiłabym ostatnie piwo razem z moimi najlepszymi znajomymi. Na samym końcu pojechałabym do Ciebie. Powiedziała, że nadal Ciebie kocham, ze jesteś dla mnie ważny. . . . W ostatniej minucie pocałowałabym Ciebie. Czułabym się spełniona.

Trochę alkoholu i dobrego... teksty

czekoladabezcukru dodano: 30 stycznia 2011

Trochę alkoholu i dobrego towarzystwa i świat wydaje się piękny . ; )).

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV