głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Gdyby istniało jedno podstawowe prawo odnoszące się do energii miłości to brzmiałoby ono następująco: inni widzą i traktują cię dokładnie tak jak widzisz i trak

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Gdyby istniało jedno podstawowe prawo odnoszące się do energii miłości to brzmiałoby ono następująco: inni widzą i traktują cię dokładnie tak jak widzisz i traktujesz
Gdyby istniało jedno podstawowe... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2014

Gdyby istniało jedno podstawowe prawo, odnoszące się do energii miłości, to brzmiałoby ono następująco: inni widzą i traktują cię dokładnie tak, jak widzisz i traktujesz siebie ty sam. Cherie Carter Scott

Myślisz  że mnie to boli  że mi... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Myślisz, że mnie to boli, że mi życie zatruwasz? Nic tym bardziej mylnego, bo ja z tego mam ubaw. Jestem ponad tym wszystkim i omijam Cię mendo. Już za życia udało mi się zostać legendą :)!

Znowu szum się podnosi  słyszę... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Znowu szum się podnosi, słyszę setki oskarżeń, coraz bardziej to chore, powiedz co z Tobą człowiek. Czego jeszcze od Ciebie znów się o sobie dowiem?

nie jestem egoistą  nie wiem dokąd... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

nie jestem egoistą, nie wiem dokąd wciąż biegnę, zasypiam o tym myśląc. wychowany nad Wisłą, dziękuję za to Bogu, jak i za to, że nie przekraczam niektórych progów. mam tych kilka nałogów, w sumie jak każdy grzeszę, pewne sprawy sumienia chowam głęboko w kieszeń.

wciąż daję im powód do cholernej... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

wciąż daję im powód do cholernej zazdrości

Kiedyś bywało różnie... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Kiedyś bywało różnie - zawodziłem, a moje słowa trafiały w próżnię. Już nie bluźnię na życie, dobra passa mi służy. Może, wiesz, to naiwność, ale wciąż wierzę w ludzi! Teraz budzi mnie uśmiech, krew pulsuje mi w żyłach. Dzięki Bogu sam jakoś chodzę o własnych siłach. Ty skreśliłaś mnie wtedy i odeszłaś bez słowa, dziś rozumiem i nie zamierzam z tym dyskutować.

Zawsze powiem co myślę  umiem żalu... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Zawsze powiem co myślę, umiem żalu się wyzbyć. Kocham życie - wszystko z powodu jednej decyzji. Blizny goją się słabo, ja przełykam tą gorycz. No i jakoś się trzymam ziomuś, jak do tej pory!

ból przed wrogiem zamaskuj teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

ból przed wrogiem zamaskuj

w lustrze odbijają się spuchnięte... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

w lustrze odbijają się spuchnięte oczy, Sąsiedzi mówią, że coś ćpasz w nocy. A Ty nie mówisz im 'dzień dobry', Nie chcesz patrzeć na ich wredne mordy.

Przyjaciele za plecami żyją Twoi... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Przyjaciele za plecami żyją Twoi życiem, w ich oczach troska, niby szczerość do bólu!!

Prawda jest chora  nie chcesz jej... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Prawda jest chora, nie chcesz jej znać. Jak szpetny jest człowiek, jak ma kłamliwą twarz. Stajesz przed wyborem i ten wybór masz. Jak boli to zjedz tabletkę i przestanie… na jakiś czas.

Patrzę w niebo i pytam  gdy ten... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Patrzę w niebo i pytam, gdy ten obraz się ściemnił, czy tą pustkę po Tobie da się w ogóle wypełnić? Wiem, że nie jesteś sama, chcę byś była szczęśliwa, chociaż gasnę i czuję jakbym nie miał paliwa. Nic mi nie pozostaje, idę z wódką się zjednać, powiedz mi gdzie Ty jesteś kiedy jesteś potrzebna. Myślę o Twoich dłoniach, do tej pustki i ciszy nie mogę się przekonać. Rana cały czas krwawi, pewnie znów mi się przyśnisz, teraz piję bez względu na to, co o tym myślisz. Dłonią uderzam w stolik, szklanka spada na ziemię, chcę zadzwonić lecz dobrze wiem, że nie powinienem. Ta nadzieja umiera, kiedyś byłaś mi bliska, teraz wątpię bym mógł Cię kiedykolwiek odzyskać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV