głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Bezsilność tworzy we mnie fobie. Nad czym nie panuję muszę kurwa zapomnieć rozumiesz? Całą filozofię opieram na sobie popiół po reszcie dać mogę!! W drodze do n

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Bezsilność tworzy we mnie fobie. Nad czym nie panuję muszę kurwa zapomnieć rozumiesz? Całą filozofię opieram na sobie popiół po reszcie dać mogę!!
Bezsilność tworzy we mnie fobie.... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Bezsilność tworzy we mnie fobie. Nad czym nie panuję, muszę kurwa zapomnieć, rozumiesz? Całą filozofię opieram na sobie, popiół, po reszcie dać mogę!!

W drodze do nieba  centralnie przez... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

W drodze do nieba, centralnie przez piekło. Idę w to. Nikt nie powiedział nam, że będzie lekko.

Mówisz  że podziwiasz moją... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Mówisz, że podziwiasz moją pewność siebie i tę zaciętość do walki, że mam to, co na stu jeden. Tę wrażliwość, co jest jak skarb dziś, a ja znów okłamuję siebie, okłamując Ciebie zakładając maski, bo jakbym miał powiedzieć o sobie szczerze Tobie... szczerze, byłbym skazany na porażkę.

  Wolę być sierotą sukcesu  niż... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

,,Wolę być sierotą sukcesu, niż rodzeństwem klęsk."

 ... To nie przypadek  a los  bo... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

(...)To nie przypadek, a los, bo skąd niby we mnie taka energia?!

Każde pragnienie w końcu to skok... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

Każde pragnienie w końcu to skok ponad, albo w przepaść - na dno. Tego nie wiesz, póki krok do przodu nie pójdzie. Niech powiedzą ludzie "Zostaw to", że "To wbrew logice, nie powinieneś, bo nie wiesz co czeka Cię.".

To jest ten moment  Ty nie patrz tak... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

To jest ten moment, Ty nie patrz tak na mnie - też czuję dysonans. Między rozsądkiem, a światem pragnień jest przepaść - rozkładam ramiona. Weź plecak, w nim schowaj znamiona. Nie przegap, bo co zostanie po nas? Nie trzeba już nic więcej, ta chwila to letarg i już nic więcej. Pulsuje serce, słyszę to tętno. Wiem, że gdzie sens jest, tam jest niepewność, której nie widać z zewnątrz i mieć ją to nie wstyd. Żaden większy wybór nie jest prosty, ale tylko mądrzy mają wątpliwości.

Już nie chcę zastanawiać się... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

Już nie chcę zastanawiać się, biorę głęboki wdech. I nie chcę czekać już, czekać tu, czekać, czekać już, czekać. Po prostu lecieć chcę! Poczuć wiatr, bo jak nie teraz, to nigdy, olać strach - to tylko stan psychiczny. Stąd bliżej do gwiazd - przynajmniej w ujęciu metaforycznym. Stąd czujesz bardziej, jak nigdy wcześniej, co jest naprawdę warte.

Widzicie  wszyscy przyjaciele i... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Widzicie, wszyscy przyjaciele i rodzina przemijają, zostawiając ślady, wrażenia i wspomnienia, które będą trwać. Dzięki za cały czas, który z wami spędziliśmy. Pamięć o nich jest tym, co im zawdzięczamy, bo oni pomogli nam stać się tymi, kim jesteśmy. Więc nie pozwól nam nigdy zapomnieć i mów o nich blisko i daleko. (...) Nie mógłbym zapomnieć, nawet gdybym próbował.

Nikt nie mówił  ze do celu będę... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto, do niektórych marzeń trzeba dorosnąć.

Powiedziała spróbujmy kolejny raz... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Powiedziała spróbujmy kolejny raz ,dałem jej bezsenne noce i szczęśliwą twarz, uśmiech więcej wart,niż najdroższy diament!

Kochanie  to Ty jesteś jedynym... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Kochanie, to Ty jesteś jedynym, którego kocham. Jesteś jedynym, którego potrzebuję, jesteś jedynym, którego dostrzegam. Daj spokój, to jesteś Ty!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV