głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba To jest ten moment Ty nie patrz tak na mnie też czuję dysonans. Między rozsądkiem a światem pragnień jest przepaść rozkładam ramiona. Weź plecak w nim schowaj z

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
To jest ten moment Ty nie patrz tak na mnie też czuję dysonans. Między rozsądkiem a światem pragnień jest przepaść rozkładam ramiona. Weź plecak w nim schowaj z
To jest ten moment  Ty nie patrz tak... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

To jest ten moment, Ty nie patrz tak na mnie - też czuję dysonans. Między rozsądkiem, a światem pragnień jest przepaść - rozkładam ramiona. Weź plecak, w nim schowaj znamiona. Nie przegap, bo co zostanie po nas? Nie trzeba już nic więcej, ta chwila to letarg i już nic więcej. Pulsuje serce, słyszę to tętno. Wiem, że gdzie sens jest, tam jest niepewność, której nie widać z zewnątrz i mieć ją to nie wstyd. Żaden większy wybór nie jest prosty, ale tylko mądrzy mają wątpliwości.

Już nie chcę zastanawiać się... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

Już nie chcę zastanawiać się, biorę głęboki wdech. I nie chcę czekać już, czekać tu, czekać, czekać już, czekać. Po prostu lecieć chcę! Poczuć wiatr, bo jak nie teraz, to nigdy, olać strach - to tylko stan psychiczny. Stąd bliżej do gwiazd - przynajmniej w ujęciu metaforycznym. Stąd czujesz bardziej, jak nigdy wcześniej, co jest naprawdę warte.

Widzicie  wszyscy przyjaciele i... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Widzicie, wszyscy przyjaciele i rodzina przemijają, zostawiając ślady, wrażenia i wspomnienia, które będą trwać. Dzięki za cały czas, który z wami spędziliśmy. Pamięć o nich jest tym, co im zawdzięczamy, bo oni pomogli nam stać się tymi, kim jesteśmy. Więc nie pozwól nam nigdy zapomnieć i mów o nich blisko i daleko. (...) Nie mógłbym zapomnieć, nawet gdybym próbował.

Nikt nie mówił  ze do celu będę... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto, do niektórych marzeń trzeba dorosnąć.

Powiedziała spróbujmy kolejny raz... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Powiedziała spróbujmy kolejny raz ,dałem jej bezsenne noce i szczęśliwą twarz, uśmiech więcej wart,niż najdroższy diament!

Kochanie  to Ty jesteś jedynym... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Kochanie, to Ty jesteś jedynym, którego kocham. Jesteś jedynym, którego potrzebuję, jesteś jedynym, którego dostrzegam. Daj spokój, to jesteś Ty!

  Nie ma znaczenia kim jesteś   to... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

,,Nie ma znaczenia kim jesteś, to jest takie proste uczucie, ale jest wszystkim nie ważne kogo kochasz, to jest takie proste uczucie, ale jest wszystkim!!"

Nie wiem za dużo na temat algebry... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Nie wiem za dużo na temat algebry, ale wiem, że jeden plus jeden równa się dwa. A ja i Ty, to wszystko, co będziemy mieć, gdy świat się skończy.

Gdy jesteś sama zdana na siebie i... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Gdy jesteś sama zdana na siebie i leżysz w swoim łóżku. Odbicie wpatruje się prosto w Ciebie, czy jesteś szczęśliwa ze sobą?

Nie mam lekarza  ani pigułki  która... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Nie mam lekarza, ani pigułki, która uwolniłaby od bólu. Ból jest wewnątrz Ciebie i nikt nie wyzwoli Cię z Twojego ciała. To jest dusza, która potrzebuje operacji. Moja dusza potrzebuje operacji. / Beyoncé

Siedzę sam  trzymam Twoje zdjęcie... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Siedzę sam, trzymam Twoje zdjęcie, rzygać się chce. Ból brzucha mam, rzygam, wyrzygałem Cię! Bardzo Cię kochałem, teraz szczerze nienawidzę, kiedyś byłaś ideałem, już nie wierzę, dalej idę! / Kaen

Jedno wiem  jedno wiem na pewno... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Jedno wiem, jedno wiem na pewno oddychamy szczęściem!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV