głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Zwiedzam nocą miasto kiedy w domu mi za ciasno. Cztery ściany czwarta rano i hasło. Gdzie te zmiany? Mamo!? Gdzie te zmiany? Czuję się zmiażdżony choć nie jeste

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Zwiedzam nocą miasto kiedy w domu mi za ciasno. Cztery ściany czwarta rano i hasło. Gdzie te zmiany? Mamo!? Gdzie te zmiany? Czuję się zmiażdżony choć nie jestem na
Zwiedzam nocą miasto  kiedy w domu... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Zwiedzam nocą miasto, kiedy w domu mi za ciasno. Cztery ściany, czwarta rano i hasło. Gdzie te zmiany? Mamo!? Gdzie te zmiany? Czuję się zmiażdżony choć nie jestem naćpany Boleśniejsze rany, nerwami szargany. Szary świat, to nie czas na fanfary.

Pakuj się kotku  ruszamy za chwilę.... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Pakuj się kotku, ruszamy za chwilę. Nie pytaj mnie dokąd i czemu aż tam. Kupuję bilet wsiadamy i tyle. Będziemy podbijać cały świat. Tam, w oddali rozmywa się zgiełk. Kłopoty giną jak rosa na słońcu. Ważne, że mogę tu obok Cię mieć. Patrzmy, co dzieje się na Ziemi końcu.

Zapamiętaj mnie zanim stąd odejdę... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Zapamiętaj mnie zanim stąd odejdę na dobre i pójdę na pogrzeb jako ten główny bohater. I pójdę na chatę, czyli tam, gdzie byłam pierwotnie. Proszę wybacz mi, jeśli narobiłam Ci zła to szczerze przepraszam. Nie dopłynęliśmy do brzegu tęczy, ani do zaręczyn, ani do ołtarza. Nie wiem, czy obdarowałeś mnie wtedy swoim całym "ja" tylko po to, by pokazać mi dobro (...)

Jestem gotów zostać z Tobą już na... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Jestem gotów zostać z Tobą już na wieczność być. Chcę Cię ujrzeć, choć przez chwilę żyć w spokoju czystych serc. Być szczęśliwym w każdej chwili, chcę na zawsze z Tobą być. Zostań ze mną już na wieczność proszę Cię!

Chodż pomaluj mój świat  też bym... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Chodż pomaluj mój świat, też bym tak chciał, by w sekundę zapomnieć, opanować szał. O problemach i o gniewie, o bólu, co siedzi w moim sercu, przez Ciebie. Ja tak jak Ty chciałbym kiedyś być szczęśliwy. Kochać, być kochanym tak na prawdę nie na niby. Mieć przyjaciół wokół siebie, tylko tych prawdziwych i spokój ducha, że nie braknie nam na byt godziwy. Nie tylko Ty masz też takie chwile, że życie się sypie, wszystko chcę zostawić w tyle. To są te dni gdy nic nie cieszy, a w głowie pranie bani, przewijanie fleszy.

Ty tak jak ja  łapiesz szczęście w... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Ty tak jak ja, łapiesz szczęście w dłonie mimo zalet i wad. Spróbuj choć raz, nie oglądać się za siebie, musisz zebrać się w garść. Tez już w to grasz, żyj z czystym sumieniem patrząc sobie w twarz.

I już nie pytaj nigdy więcej mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

I już nie pytaj nigdy więcej mnie jak było i jak jest, tylko w słownikach kurwa prędzej jest miłość, a potem seks!

I zanim pójdę dalej  już teraz... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

I zanim pójdę dalej, już teraz daję Ci słowo, zawsze będziesz moją piękną, smutną królową.

Za nadziei górami  za lasami złych... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

Za nadziei górami, za lasami złych wiar, łez siedmioma rzekami, czeka moja bajka.

  Dziś moje serce to poduszka na... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

,,Dziś moje serce to poduszka na szpilki; wbijasz, i wbijasz, i wbijasz te krzywdy. Odpychasz to, co daję najlepsze, radość jak piach rozmywa się na wietrze. Pokłócimy się, pogodzimy się, po godzinie śmiech, po następnej kłótnia ohydna. Nie widzimy się, prowadzimy źle, znowu nie śpię - cierpię, ktoś podciął skrzydła. Hah, nasza dziwna miłość, ilu ją skreśliło? Nieważne to, bo każdy błąd wymażemy stąd, bo marzymy najpiękniej! Nasza trudna miłość, ilu ją skreśliło? Czyste tło, zbędne zło, chodź ze mną. Chodź, weź mnie pod rękę."

Pozdrawiam Przyjaciół  co idą ze... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

Pozdrawiam Przyjaciół, co idą ze mną w parze, co mnie szacunkiem darzą i których tym samym darzę. Nie tych, co się cieszą jak poniosę porażkę, tylko tych, co za mój sukces z uśmiechem postawią flaszkę!

Daj rękę kochana ja Cię... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

Daj rękę kochana ja Cię zaprowadzę na szczyt góry świata, by szczęśliwie żyć razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV