głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Byle seks byle gest rusza Cię. Rób co chcesz ale nie mów że na ogół to szanujesz się. Z rana przywita złość jak rana przebita w skroń. Przeczuwasz dramat choć c

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Byle seks byle gest rusza Cię. Rób co chcesz ale nie mów że na ogół to szanujesz się. Z rana przywita złość jak rana przebita w skroń. Przeczuwasz dramat choć czek
Byle seks  byle gest rusza Cię. Rób... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Byle seks, byle gest rusza Cię. Rób co chcesz, ale nie mów, że na ogół to szanujesz się. Z rana przywita złość, jak rana przebita w skroń. Przeczuwasz dramat, choć czekaj - nie czujesz nic, co? Jeszcze nic albo wszystko na raz, może tak się kumuluje. Znowu porwał Ci się film, pieprzyć to, dziś nie żałujesz. To błąd, bo wiesz, że masz skłonność funkcjonować w stanie, gdy inni tracą przytomność.

Nie chcę słyszeć  że kłamiesz... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Nie chcę słyszeć, że kłamiesz znów , nie chcę widzieć , jak przekraczasz próg. Choćby cokolwiek nie działo się , nie chcę już tak żyć!

Długo wędrowałem  zanim doszedłem... teksty

czarna-mamba dodano: 14 maja 2014

Długo wędrowałem, zanim doszedłem do siebie. Tadeusz Różewicz

Z miłością jest jak z masłem. Od... teksty

czarna-mamba dodano: 14 maja 2014

Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości. Marcel Achard

Utrata pamięci nie zawsze jest jak... teksty

czarna-mamba dodano: 14 maja 2014

Utrata pamięci nie zawsze jest jak kula u nogi; czasami - a może nawet całkiem często - jest deską ratunku. Stephen King

Gdyby istniało jedno podstawowe... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2014

Gdyby istniało jedno podstawowe prawo, odnoszące się do energii miłości, to brzmiałoby ono następująco: inni widzą i traktują cię dokładnie tak, jak widzisz i traktujesz siebie ty sam. Cherie Carter Scott

Myślisz  że mnie to boli  że mi... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Myślisz, że mnie to boli, że mi życie zatruwasz? Nic tym bardziej mylnego, bo ja z tego mam ubaw. Jestem ponad tym wszystkim i omijam Cię mendo. Już za życia udało mi się zostać legendą :)!

Znowu szum się podnosi  słyszę... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Znowu szum się podnosi, słyszę setki oskarżeń, coraz bardziej to chore, powiedz co z Tobą człowiek. Czego jeszcze od Ciebie znów się o sobie dowiem?

nie jestem egoistą  nie wiem dokąd... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

nie jestem egoistą, nie wiem dokąd wciąż biegnę, zasypiam o tym myśląc. wychowany nad Wisłą, dziękuję za to Bogu, jak i za to, że nie przekraczam niektórych progów. mam tych kilka nałogów, w sumie jak każdy grzeszę, pewne sprawy sumienia chowam głęboko w kieszeń.

wciąż daję im powód do cholernej... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

wciąż daję im powód do cholernej zazdrości

Kiedyś bywało różnie... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Kiedyś bywało różnie - zawodziłem, a moje słowa trafiały w próżnię. Już nie bluźnię na życie, dobra passa mi służy. Może, wiesz, to naiwność, ale wciąż wierzę w ludzi! Teraz budzi mnie uśmiech, krew pulsuje mi w żyłach. Dzięki Bogu sam jakoś chodzę o własnych siłach. Ty skreśliłaś mnie wtedy i odeszłaś bez słowa, dziś rozumiem i nie zamierzam z tym dyskutować.

Zawsze powiem co myślę  umiem żalu... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Zawsze powiem co myślę, umiem żalu się wyzbyć. Kocham życie - wszystko z powodu jednej decyzji. Blizny goją się słabo, ja przełykam tą gorycz. No i jakoś się trzymam ziomuś, jak do tej pory!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV