głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba żadna kołdra nie da tyle ciepła co druga osoba obok. ile nieprzespanych nocy żeby stanąć w miejscu w którym dzisiaj stoję. I popatrzeć w Twoje oczy co zmęczone

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
żadna kołdra nie da tyle ciepła co druga osoba obok.
żadna kołdra nie da tyle ciepła... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

żadna kołdra nie da tyle ciepła, co druga osoba obok.

ile nieprzespanych nocy  żeby... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

ile nieprzespanych nocy, żeby stanąć w miejscu, w którym dzisiaj stoję. I popatrzeć w Twoje oczy, co zmęczone są jak moje tym szukaniem jakichkolwiek zalet pośród moich źrenic, bym gotowy był na zmiany, bo oboje jesteśmy spragnieni takich przeżyć, żeby razem się odbić od ziemi i dojść jeszcze dalej, wyżej niż nas ograniczył Zenit.

Nie pytaj lepiej mnie o szczerość... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Nie pytaj lepiej mnie o szczerość, to dramat , żeby powiedzieć Ci prawdę to i tak bym musiał skłamać... A każdy fałsz mnie oddala od miejsca, w którym moglibyśmy spotkać się już, choćby zaraz.

Wolność była  człowiek jej nie... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Wolność była, człowiek jej nie stworzył - tylko ograniczał. Czujesz ją, gdy mówisz coś nie do osoby, ale znicza. I jest tylko jeden mały problem - co by było gdyby znicz ten stał na Twoim własnym grobie?

tak już jest  wszyscy jesteśmy... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

tak już jest, wszyscy jesteśmy skurwielami, tych co są najbliżej, najbardziej się rani

Serce niczym klejnot  co szyję jej... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Serce niczym klejnot, co szyję jej zdobi, twarde niby diament, jak diament nieczułe, bardziej niźli obsydian ostre, kaleczące. / Andrzej Sapkowski

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami, niż próbować uratować związek między nami. Łatwiej rozpalić pożar i nawzajem się ranić, niż przebaczyć sobie wszystko, choćby w oczach ze łzami.

Każda zmiana zaczyna się od środka... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Każda zmiana zaczyna się od środka, każda zmiana zaczyna się od nas. Wszystko wraca, ale zmienia swój rozmiar, tak jak wylana łza, która zamieni się w wodospad.

Tak wiele słów  łatwo można się... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Tak wiele słów, łatwo można się nimi zachłysnąć, więc biorę haust powietrza nim znowu spieprzę wszystko. Czasem brakuje sił, płuca uciska rzeczywistość, parę spraw miało wyglądać inaczej, ale coś nie wyszło. Coraz mniej ufam, nie miej mi za złe, coraz mniej słucham, bo coraz mniej walczę. Zbyt naiwna, zbyt prawdziwa i zepsuta. Dać ludziom siebie to przywitać podeszwy ich butów. Nie wiem w co wierzę już, czy patrzy na mnie Bóg? W Niego wierzę, ale gdy pomyślę w środku czuję ból... I nie pamiętam naszych rozmów, wcale; To chyba znak, że dawno z Tobą rozmawiałam. Pytasz kim jestem? Jestem zbyt ludzka. Daję wam serce, bo jestem zbyt ludzka. Jedni nie dają nic, drudzy siebie w zamian. Ty wiesz przecież - życie tutaj to komediodramat.

Nie chcę i nie potrafię definiować... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Nie chcę i nie potrafię definiować siebie, z każdym pytaniem niepewność mną telepie. Tak, nie, nie wiem już wcale, a ciężko o relacje w takim stanie. Zdaję sobie sprawę, to nie chodzi o nich. Mając inną wizję bytu musisz w pokorę się zbroić. Nic tylko robisz swoje, dwoisz się i troisz. Tak zmieniam ludzi na własny egoizm. Co z tego! Nie zostawię tego co robię. Dla kogoś kompromisy żyją kiedy idziesz swoją drogą, albo tylko tak tłumaczę siebie, sam nie wiem. Brak empatii z wypaczonym zrozumieniem. Zbyt wiele mam na głowie, myśli zbyt ciężkie. Dlatego pewnie wytrzymuję wiele więcej. Pretensje? Obyś nie miał ich do mnie, bo ja między sobą a wami wciąż błądzę.

Bezsilność tworzy we mnie fobie.... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Bezsilność tworzy we mnie fobie. Nad czym nie panuję, muszę kurwa zapomnieć, rozumiesz? Całą filozofię opieram na sobie, popiół, po reszcie dać mogę!!

W drodze do nieba  centralnie przez... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

W drodze do nieba, centralnie przez piekło. Idę w to. Nikt nie powiedział nam, że będzie lekko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV