głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba A w nocy gdy tęsknisz popatrz na drzewa jasne planety które nie chcą spać. spróbuj wtedy odszukać na niebie z gwiazd dwie najjaśniejsze to Ty i ja Wciąż się bij

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
A w nocy gdy tęsknisz popatrz na drzewa jasne planety które nie chcą spać. spróbuj wtedy odszukać na niebie z gwiazd dwie najjaśniejsze to Ty i ja
A w nocy  gdy tęsknisz popatrz na... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

A w nocy, gdy tęsknisz popatrz na drzewa, jasne planety, które nie chcą spać. spróbuj wtedy odszukać na niebie z gwiazd dwie najjaśniejsze to Ty i ja

Wciąż się biję z myślami  choć... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Wciąż się biję z myślami, choć to starcie jak Dawid i Goliat. Wszędzie widzę Twoją twarz... Pareidolia...

Cały ten świat jest kurewskim... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Cały ten świat jest kurewskim oszustwem, rozsypujesz szczęście na potłuczonym lustrze. Śmieszne, poszedłem dalej od Zaratustry. Śmieszne, przynajmniej przestałem być pełen pustki.

Odchodzę od zmysłów teraz i nie w... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Odchodzę od zmysłów teraz i nie w smak mi żaden dotyk, chyba mam Aspergera, czuję, że nie umiem spojrzeć prawdzie w oczy. A jest taka, że nie wiem jak żyć, nie wiem gdzie iść i po co... Po szybkim, no to drinki nocą, mój obraz jak Caravaggio był zbyt ostry. Życie to parę chwil i jesteś w nim jak Wilk z Wallstreet. Chciałbym odbić się od codzienności, uciec, zostawić z tyłu parę powinności uciech i kurwa przyrzekam chyba to zrobię, bo jutro nic mnie nie czeka!

Filozofia mi nic nie dała... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Filozofia mi nic nie dała, socjologia mi nic nie dała. Jedyne co wiem o życiu to, że jak już się jebie to zawsze wszystko na raz. A ja sobie spokojnie mijam, chajzer woła, że to moja chwila prawdy. Kiedy już coś trzymam w garści wszyscy chcą mi to wyrwać, rugby. Nie umiem być taki, jakby tego chcieli. Żyć, jakbym miał walczyć o każdy centymetr ziemi. A może umiem? przyzwyczaję się. Czas to arbiter, który nie gra fair. Inwestor, który się bawi przyszłością i ostatecznie zabierze mi całą z nawiązką.

Moje emocje to statek widmo  sztuczne... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Moje emocje to statek widmo, sztuczne źrenice, albo ciemne szkła. Otwarte pistacje, zamknięte trumny i parę tych chwil, których brak.

Ale w ostatnią godzinę przydałoby... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Ale w ostatnią godzinę przydałoby się przeprosić parę osób. Albo nawet teraz, niezależnie od tego, kiedy zginę. Tylko z tym efektem, bo pewnie nienawidzą mojego głosu.

Życie jest parabolą sumą pragnień... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Życie jest parabolą,sumą pragnień, kostką Rubika, z której czas w końcu zetrze farbę. I trudno ją poskładać w kolor, ale próbuję póki nie wyblaknie. Gdy ubywa nas, gdy przybywa lat, to jeszcze ja czy już wizerunek? Ubywa nas, przybywa lat, a ropiejące rany niszczą nam opatrunek.

Powiedziałam pare zbyt łatwych... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Powiedziałam pare zbyt łatwych słów,pare zbyt trudnych, wiem ile można zepsuć w ułamek sekundy. Jestem sumą kilku przeżyć i rozkmin,a wszystko co mam to tylko zbiegi okoliczności.

Powiedz mi ile już straciłeś... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Powiedz mi ile już straciłeś cennych chwil? Ile już zmarnowanych dni? Przestań śnić, wczorajsze błędy dziś nie znaczą nic. Obudź się i zacznij w końcu żyć!

KOCHAM ŻYCIE  PÓKI NIE JEST TYLKO... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

KOCHAM ŻYCIE, PÓKI NIE JEST TYLKO MOJE!

Dzięki utrwalaniu swoich marzeń i... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Dzięki utrwalaniu swoich marzeń i celów napędzasz proces stawania się takim, jakim najbardziej chciałbyś być. Powierz swoją przyszłość w dobre ręce — własne. Mark Victor Hansen

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV