głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Czasem kiedy coś się rozpada można to związać sznurkiem skleić klejem albo taśmą. A czasem nic nie można poradzić i rozpada się na tysiąc małych kawałeczków. Ro

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Czasem kiedy coś się rozpada można to związać sznurkiem skleić klejem albo taśmą. A czasem nic nie można poradzić i rozpada się na tysiąc małych kawałeczków. Roz
Czasem  kiedy coś się rozpada... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Czasem, kiedy coś się rozpada można to związać sznurkiem, skleić klejem albo taśmą. A czasem nic nie można poradzić i rozpada się na tysiąc małych kawałeczków. Rozsypują się dookoła Ciebie i choć myślisz, że później je wszystkie znajdziesz, okazuje się, że jeden czy dwa zaginęły na zawsze...

Zgrywasz dumną i mówisz: Dobra... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Zgrywasz dumną i mówisz: Dobra, wszystko gra. Wspomnienia szaleją jak na diabelskim młynie. Zalewasz winem każdy dramat, jak ja. Pamiętam jak mieliśmy wspólne plany przez chwile…

„Bądź dużą dziewczynką  jak... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

„Bądź dużą dziewczynką, jak wzięłaś do ręki zabawki. Za dużo, za mocno, za szybko, nie każdy się o Ciebie martwi. Bądź dużą dziewczynką, jak wzięłaś do ręki zabawki. To łatwe, nie jestem już z Twojej bajki, zniknąłem z niej wczoraj, na zawsze!”

Ja błądzę tak bardzo  a mówię... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Ja błądzę tak bardzo, a mówię „jest super”,

„Szczęście  już wiem co to... teksty

czarna-mamba dodano: 18 luty 2016

„Szczęście, już wiem co to znaczy. Błękitne niebo co dzień rano w moje oczy patrzy. Choć czasem burza, między nami bije ostry grad. Chcę z Tobą moknąć, poznawać razem świat.”

Jeśli miałbyś mieć kogoś po mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 18 luty 2016

Jeśli miałbyś mieć kogoś po mnie, to chciałabym by kochała Cię tak jak ja.

Miej wpływ na to  co będziesz... teksty

czarna-mamba dodano: 18 luty 2016

Miej wpływ na to, co będziesz wspominał. Nikt inny za Ciebie nie dowiedzie tego życia. Kochaj jak nikt inny – powodzenia człowiek. Wszystkiego dobrego, a szczególnie pięknych wspomnień!

nie dawałam Ci gwarancji na nic  co... teksty

czarna-mamba dodano: 18 luty 2016

nie dawałam Ci gwarancji na nic, co dziś mamy razem. nie wiem jak Ty to dojrzałeś, ale dzięki – postawiłeś na mnie. i dostrzegłeś we mnie iskrę, inni by zgasili w miesiąc. kiedyś miałam ich za mistrzów, dziś ich świetne rady śmieszą.

 Cała K.  ze swym dobrym sercem... teksty

czarna-mamba dodano: 30 stycznia 2016

"Cała K., ze swym dobrym sercem, poetyczną wiarą w uroki życia, inteligencją wrodzoną i wdziękiem. Z taką dziewczyną można wiele uczynić dobrego i złego, nie można tylko być za nią odpowiedzialnym."

Nie jestem święta i nie aspiruję  teksty

czarna-mamba dodano: 30 stycznia 2016

Nie jestem święta i nie aspiruję,

„Chodzę odcięty od jakiegoś... teksty

czarna-mamba dodano: 30 stycznia 2016

„Chodzę odcięty od jakiegoś czasu, słuchawki na uszy i wszystko, wiesz Dorosłem (…). Setki książek, lata z alko, studia, meliny, radość, ból. Zapierdalania czasy, odpierdalania czasy. Dzieciństwo z rodzicami, dzieciństwo obok mamy. Ojcostwo na doskoku, ojcostwo z walką o nie. Koleżków mnóstwo z bloków, tylko ja i moje paranoje. Lata samotne, gorzkie noce, mocne przygody, setki wrażeń. Dziś tylko z Tobą, kotek...”

czasami mam wrażenie  ze rozumiem... teksty

czarna-mamba dodano: 30 stycznia 2016

czasami mam wrażenie, ze rozumiem ciebie bez słów. Wieczorami, miedzy nami tylko głośnia kłótnia gestów. Ta cisza zabija, proszę odezwij się do mnie…. Bo chce cię mieć na co dzień, a nie budować ze wspomnień… Może znasz mnie za dobrze, chociaż szczerze w to wątpię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV