głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba słowa tylko mówią o nas a emocje mówią za nas nieważne jak się je starasz schować. Dawno bylibyśmy już gdzie indziej. Gdyby sny spełniały się wszystkie. Zamiast

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
słowa tylko mówią o nas a emocje mówią za nas nieważne jak się je starasz schować.
słowa tylko mówią o nas   a emocje... teksty

czarna-mamba dodano: 21 sierpnia 2014

słowa tylko mówią o nas, a emocje mówią za nas, nieważne jak się je starasz schować.

Dawno bylibyśmy już gdzie indziej.... teksty

czarna-mamba dodano: 21 sierpnia 2014

Dawno bylibyśmy już gdzie indziej. Gdyby sny spełniały się wszystkie. Zamiast nich trzyma listę o tytule: WYSOKIE AMBICJE...

Nie wiem  czy mnie kocha  czy to ja... teksty

czarna-mamba dodano: 21 sierpnia 2014

Nie wiem, czy mnie kocha, czy to ja nie mogę przestać jej. Ciężko mi się zmotywować, czasem, czasem nie wiem, czy tracę siły, czy to zmęczenie przez pracę. A miałem nie być tak jak tacy, raczej jestem tak jak oni. Przepijam wypłatę, żeby budzić się z kacem Znasz mnie, jestem jak tulipan. Żółty - reprezentuje uśmiech, pomarańczowy - pasje. Puść mnie, bo tu nie ma dla mnie więcej, niż wolność. Nawet jeśli upadnę.

wiesz  że jest pięknie kiedy masz... teksty

czarna-mamba dodano: 20 sierpnia 2014

wiesz, że jest pięknie kiedy masz marzenia i przez nie nie pękniesz. wiem, że sens jest wszędzie, jeśli wiesz gdzie masz go szukać.

Chciałabym nie wiem  może napić... teksty

czarna-mamba dodano: 20 sierpnia 2014

Chciałabym nie wiem, może napić się beze mnie...

Jeżeli wierzyć to znaczy liczyć na... teksty

czarna-mamba dodano: 20 sierpnia 2014

Jeżeli wierzyć to znaczy liczyć na szczęście - to nie chce wiary, bo szczęście mają głupi i nie ważne, że za dwóch się staram, kiedy morał to, że nieszczęścia chodzą w parach. Kiedyś myślałam, że dostanę wszystko, dziś wiem, że kiedy zdmuchnę świeczki to zostanie tylko dym. I żyję tylko tym, że żyję i to wszystko film, dlatego jeśli gram drugą rolę, ciągle jestem blisko nich. I blisko prawdy żeby mieć pewność, że na końcu taśmy jest happy end.

...więc jeśli płacisz za błędy... teksty

czarna-mamba dodano: 20 sierpnia 2014

...więc jeśli płacisz za błędy, pamiętaj o zyskach. Nic nie przychodzi łatwo, poza problemami, czemu nic nam nie wychodzi poza rozstaniami?

Powiedz coś o sobie  żadna historia... teksty

czarna-mamba dodano: 20 sierpnia 2014

Powiedz coś o sobie, żadna historia nie będzie jednakowa. Lubię słuchać, poznawać świat dookoła, innych ludzi, a nie tylko siebie. Chcesz to mnie oprowadź po swoich porażkach, pasmach zwycięstw, bólu (...)

Kładziesz szminkę na wargi czysta... teksty

czarna-mamba dodano: 20 sierpnia 2014

Kładziesz szminkę na wargi czysta krew i seks, smak czerwieni powoli miesza się ze smakiem łez i kropla drąży skały masz policzki cięte w promień, bo wylałaś morze łez i powoli w nim toniesz. To tylko moment, jedna chwila, jeden oddech, tak nie rzeczywista - bitwa miłość kontra obłęd... Make Up znowu będziesz biegła piękna, parkiet w klubie płonie, bicie pękniętego serca! Pozory to bariera, oby tylko dziś nie pękła. Na twarzy uśmiech, a w Twoim piekle bez zmian. Wirujesz na czterdzieści procent, kolejna butelka. Sukienka podarta, seks, w tle śmiech i odejdziesz na zawsze, zanim spadnie pierwszy śnieg.

Poznasz mnie po szczerym uśmiechu... teksty

czarna-mamba dodano: 19 sierpnia 2014

Poznasz mnie po szczerym uśmiechu,gdy mówisz do mnie ajeśli milczę to przez to,że jest mi niewygodnie mówić.

Lubię gdy udajesz zimną sukę  mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 19 sierpnia 2014

Lubię gdy udajesz zimną sukę, mnie nie stać na błędy, więc wiesz, nie wszystko kupię. Oni mogą się napierać, ale masz image, tak grasz nimi, Lubisz się przytulić tylko, bo zakrywasz wtedy twarz nimi. I łzy nie mają miejsca płynąć, nie zjadają Cię problemy, ,ie bierzesz ich na wynos, ta, idziesz sama, umiesz unieść tyle,. Potem wracasz zasypana problemami jak lawina i niby jesteś zimna, ale tylko kiedy patrzą, Znowu jesteś inna, myślisz, że jedyna masz to, a nie jesteś silna, chcesz tylko wyjść z twarzą, bo uczucia to jest to, co Cie przeraża...

Najgorsza jest bezsilność i... teksty

czarna-mamba dodano: 19 sierpnia 2014

Najgorsza jest bezsilność i niewiedza, ale wielu rzeczy próbowałem nie widzieć. Wiem czemu: boję się sytuacji, której nie mogę przewidzieć. Często brakowało celu, albo tlenu, by biec i dobiec i w końcu się przemóc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV