głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Nie śpię którąś noc z kolei nie chodzi tu o prochy odstawiłem kiedy miałem za dalekie już odloty. I cicho stawiam kroki przykrywam jej ramię nie zauważy nic kie

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Nie śpię którąś noc z kolei nie chodzi tu o prochy odstawiłem kiedy miałem za dalekie już odloty. I cicho stawiam kroki przykrywam jej ramię nie zauważy nic kied
Nie śpię którąś noc z kolei  nie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Nie śpię którąś noc z kolei, nie chodzi tu o prochy, odstawiłem, kiedy miałem za dalekie już odloty. I cicho stawiam kroki, przykrywam jej ramię, nie zauważy nic, kiedy wstanie. Krwawię, by mieć pewność, że żyję i mam tę pewność przez chwilę. Zegar wybija północ, to takie proste, skoczyć w dół, choć obiecywałem im, że dorosnę. Nie mam do stracenia nic, mam parę złotych, które wydam na wódę i papierosy. Siądę na murku pod blokiem, jak każdej nocy, ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty w dłoniach. To, co nie pozwala mi wstać z kolan kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.

Brak snu to nic  problem to chcieć... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Brak snu to nic, problem to chcieć po nim żyć.

Mijają chwile  dni i pory roku... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Mijają chwile, dni i pory roku, ciśnienie mojej krwi żebrze o święty spokój...

Wracam do domu  sama nie umiem sobie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Wracam do domu, sama nie umiem sobie pomóc, żaden z dni nie hamuje mi spadków nastroju. I nie byle komu obiecałam, tylko sobie - PRZETRWAĆ OSTATNI RAZ, CHOĆBY TYLKO JEDNĄ DOBĘ!!

Powiedz mi gdzie jesteś  a tam... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Powiedz mi gdzie jesteś, a tam przyjdę i zabiorę Cię na zawsze już, na zawszę już. Nie wypuszczę mego piórka ulotnego jak kurz. Powiedz mi gdzie jesteś, a rzucę tym wszystkim w kąt. Tak na zawsze już, na zawsze już tylko Ty i ja na wieki wokół nas czysty lusz...

Noce polarne  czekam na Ciebie lata... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Noce polarne, czekam na Ciebie lata świetlne, bagaż mi ciąży, ale jak coś mam się świetnie. Pczy mam mętne jak Sahara wyschły wieki temu, skrapla się wiara, jak trucizna sercowego drenu. Brak mi tlenu, męczy bezdech, kraina bez wiatru, równia terenu wieczny bezkres nasionami kwiatów. Nie czuję smaku, nie słyszę śpiewu ptaków, może już umarłem, lamentuję z zaświatów? Ma niespokojna dusza ciągle szuka swej bratniej energii, bez Ciebie życie jest marną syntezą bieli i czerni... Niczym pułapka więzi nasze ciała gdzieś daleko, nie wiem jak wyglądasz, ale wiem żeś nieskalane piękno. Tyś moją mekką, moją muzą, boską ręką, każda sekunda zmienia się w godzinę, a ta w wieczność, gdy nie ma Cię, nie ma nic tam na szczycie... Pokoloruj ten szczyt zwanym życiem tylko, proszę Cię.

Czasem mam ochotę jak najdalej uciec... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Czasem mam ochotę jak najdalej uciec stąd , bo przerasta mnie to wszystko wielu czeka na mój błąd, a kto sieje trąd nie zna mnie, ani narracji. Znajdę wyjście z każdej sytuacji stylowo jak James Bond. Poznaj moją historię, nim znieważysz moją ksywę, co ci tego nie zapomnę, zemsta ma grubą kursywę. Do przodu idę, nie zerkam za plecy, tak po latach zrozumiałem znaczenie słowa "koledzy".

nie czuję zmęczenia  ból mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

nie czuję zmęczenia, ból mnie napędza, już dawno się z nim zaprzyjaźniłam... jeden z niewielu kumpli, który będzie ze mną, aż do grobu, to znak, że żyję i jeszcze czuję, choć nie leci ze mną przy moim boku.

Znowu siedzę sama i walczę ze sobą... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Znowu siedzę sama i walczę ze sobą, by nie wypić choć kropli, pokonać ten stan i poczuć na trzeźwo, ile w sobie mam mocy. Ja wiem, że to znasz i tak jak mnie dopada Cię w samotności, myśli ranią jak pocisk, znikają zalety, zostały słabości........

Nie ma co ukrywać  że czasem... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Nie ma co ukrywać, że czasem ucieczka to jedyna sensowna broń. Proszę Ciebie leć ze mną, proszę Ciebie odrzuć złość, toniemy w morzu emocji, choć od zawsze tam szaleje, stop. Chcę dać Ci spokój, Ty daj mi spokój lub dajmy sobie spokój, niech przejdzie niepokój w syfu natłoku, zostanie miłość i pokój. Życie pode mną wciąż, lecę wyżej tu nie ma obłoków, problemy gdzieś z boku, ja podążam pewnie drogą bez żadnego odwrotu. Tutaj nie ma wrogów to czyste zaufanie, zagłodzoną duszę karmię, moje serce teraz żywy kamień, czuję każde jego uderzenie bardziej.

Choćbym skamieniał i zamilknął na... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Choćbym skamieniał i zamilknął na wieki to nigdy nie zapomnę, co ujrzałem spod powieki. Ty Ty jesteś wielki, bo dałeś mi drugą szansę, nigdy tego nie zapomnę, słuchaczu, siostro, bracie.

Miliony prób  miliony szans  by... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Miliony prób, miliony szans, by żyć normalnie, bo Ty jesteś jak iskra, a ja środki łatwopalne zniszczenie finalne, zburzyliśmy wszystkie mosty, skoro sobie szczęścia nie damy odfruń lekko jak motyl. Nigdy nie myślałem, że bez Ciebie dam radę, ale na szczęście mam ją, po dziś dzień..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV