głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba A Ty nie płacz za mną a Ty nie płacz po mnie bo gdybym się nie obudziła będę tam gdzie ogień płonie. Gdy zatęsknisz za mną gdy załamiesz dłonie wróć do moich sł

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
A Ty nie płacz za mną a Ty nie płacz po mnie bo gdybym się nie obudziła będę tam gdzie ogień płonie. Gdy zatęsknisz za mną gdy załamiesz dłonie wróć do moich słów
A Ty nie płacz za mną  a Ty nie... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

A Ty nie płacz za mną, a Ty nie płacz po mnie, bo gdybym się nie obudziła będę tam, gdzie ogień płonie. Gdy zatęsknisz za mną, gdy załamiesz dłonie, wróć do moich słów na taśmie nie zgaśnie ten promień. Walcz o jutro, o znaczenie wspomnień, nie poddaj mej walki, intencje miej godne. Mam nadzieję, że jutro dla mnie nastąpi to tak na wszelki wypadek, gdybym nie zdążyła.

Tylko Ty wiesz ile mamy ciężkich... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Tylko Ty wiesz ile mamy ciężkich wspomnień, nie raz byłaś mi wodą, gdy me życie palił ogień. Już nic zrobić nie mogę, by ochronić Cię przed światem, zawsze chciałem jak najlepiej, lecz nie zawsze byłem dobrym bratem.

Tylko Ty wiesz ile razy Cię... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Tylko Ty wiesz ile razy Cię zraniłam, mamo wybacz mi łzy, byłam zła, jak we mgle błądziłam. Na darmo szukać przyczyn rozbitego lustra, kocham Cię całym sercem, jak słowa moje usta.

Wspólniku moich inicjałów... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Wspólniku moich inicjałów - przyjaźń ponad wszystko, kiedy mi zgasło słońce byłeś pośród mroku iskrą. dzięki Ci bracie, już wiem kto to Prawdziwy Przyjaciel!

Otworz swe serce  poczuj energii... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Otworz swe serce, poczuj energii dreszcze miłość jest odpowiedzią, nie potrzeba nam nic wiecej.

Ten świat jest jak  wielki harmider... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Ten świat jest jak, wielki harmider pragnień. Na wspak próbujesz sens odnaleźć, kiedy leży tuż przed Tobą, jeśli go pragniesz pozbądź się wszelkich barier.

i jak jak duch żyję i już mam... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

i jak jak duch żyję i już mam dość, znam ją. znów się naćpam, opiję i ulegnę gorzkim żalom. wszystkie fałsze ryje służą mi dobrą radą, nie zrozumieją mnie, oni fizyczności łakną. chciałem nie raz się targnąć i skończyć z tym raz na zawsze. ile można czekać, pragnąć, nie skoczyć po nową szansę? w mydlanej bańce widziałem odbicie twarzy, a gdy ona pękła jak ja, embrion zwinął się i zastygł. proszę Cię raz ostatni, przełknę każdej prawdy ciernie, karmiony nadziejami chyba wcale wolę nie jeść. dniami, nocami ciągle pytam się gdzie jesteś, ale chyba powątpiewam, czy Ty w ogóle istniejesz...

Twój smak uzależnia  cały czas mam... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Twój smak uzależnia, cały czas mam Cię w głowie. Chcę Cię brać garściami, próbować do końca nigdy przez słomkę.

Wstaję co ranek wygrać ze strachem.... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Wstaję co ranek wygrać ze strachem. Patrzę w oczy jej - widzę nasze... I bez wątpliwości idę dalej, a wszystkie słowa są przy tym banałem..

Niebo jest dziś tak pięknie krwawe... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Niebo jest dziś tak pięknie krwawe,a ja chyba miałam być tak twarda jak diament. Patrzę na uśmiech jego i idę dalej. A wszystkie słowa są przy tym banałem, czuję że kusi mnie szatan stale. Czuję, że musi mu zależeć na mnie. Miałam nie słuchać podszeptów, ale w końcu tyle przeszliśmy razem...

I wiem  mogę być gdzie chcę.  Wiem... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

I wiem, mogę być gdzie chcę. Wiem, mogę być tam dziś. Wiem, mogę być kim chcę. Wiem, mogę być! Wiem, mogę żyć swym snem. Wiem, mogę być tam dziś Wszystko kurwa wiem, a dookoła mnie jest ten sam kurwa syf!

wiem  ze życie ma sens  trzeba tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

wiem, ze życie ma sens, trzeba tylko go odnaleźć. i w głębi serca to chcę rzucić to i nie wracać wcale. może i mogłabym żyć inaczej, żyć ciekawie, pić herbatę. nie wierzę w tych, co żyją normalnie, to chyba tylko statyści na planie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV