głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba i jak jak duch żyję i już mam dość znam ją. znów się naćpam opiję i ulegnę gorzkim żalom. wszystkie fałsze ryje służą mi dobrą radą nie zrozumieją mnie oni fizy

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
i jak jak duch żyję i już mam dość znam ją. znów się naćpam opiję i ulegnę gorzkim żalom. wszystkie fałsze ryje służą mi dobrą radą nie zrozumieją mnie oni fizyczno
i jak jak duch żyję i już mam... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

i jak jak duch żyję i już mam dość, znam ją. znów się naćpam, opiję i ulegnę gorzkim żalom. wszystkie fałsze ryje służą mi dobrą radą, nie zrozumieją mnie, oni fizyczności łakną. chciałem nie raz się targnąć i skończyć z tym raz na zawsze. ile można czekać, pragnąć, nie skoczyć po nową szansę? w mydlanej bańce widziałem odbicie twarzy, a gdy ona pękła jak ja, embrion zwinął się i zastygł. proszę Cię raz ostatni, przełknę każdej prawdy ciernie, karmiony nadziejami chyba wcale wolę nie jeść. dniami, nocami ciągle pytam się gdzie jesteś, ale chyba powątpiewam, czy Ty w ogóle istniejesz...

Twój smak uzależnia  cały czas mam... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Twój smak uzależnia, cały czas mam Cię w głowie. Chcę Cię brać garściami, próbować do końca nigdy przez słomkę.

Wstaję co ranek wygrać ze strachem.... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Wstaję co ranek wygrać ze strachem. Patrzę w oczy jej - widzę nasze... I bez wątpliwości idę dalej, a wszystkie słowa są przy tym banałem..

Niebo jest dziś tak pięknie krwawe... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Niebo jest dziś tak pięknie krwawe,a ja chyba miałam być tak twarda jak diament. Patrzę na uśmiech jego i idę dalej. A wszystkie słowa są przy tym banałem, czuję że kusi mnie szatan stale. Czuję, że musi mu zależeć na mnie. Miałam nie słuchać podszeptów, ale w końcu tyle przeszliśmy razem...

I wiem  mogę być gdzie chcę.  Wiem... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

I wiem, mogę być gdzie chcę. Wiem, mogę być tam dziś. Wiem, mogę być kim chcę. Wiem, mogę być! Wiem, mogę żyć swym snem. Wiem, mogę być tam dziś Wszystko kurwa wiem, a dookoła mnie jest ten sam kurwa syf!

wiem  ze życie ma sens  trzeba tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

wiem, ze życie ma sens, trzeba tylko go odnaleźć. i w głębi serca to chcę rzucić to i nie wracać wcale. może i mogłabym żyć inaczej, żyć ciekawie, pić herbatę. nie wierzę w tych, co żyją normalnie, to chyba tylko statyści na planie.

I kiedy wielu ma dosyć  mówi... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

I kiedy wielu ma dosyć, mówi "życie to suka" ja łapię ją za włosy i każę jej kucać!

Uwierz w to  co czujesz w swym... teksty

czarna-mamba dodano: 8 listopada 2014

Uwierz w to, co czujesz w swym wnętrzu i daj swoim marzeniom skrzydła, by mogły wzlecieć. Masz wszystko, czego potrzebujesz, jeśli tylko uwierzysz.

Seks jest jedną z trzech... teksty

czarna-mamba dodano: 19 października 2014

Seks jest jedną z trzech najważniejszych rzeczy na świecie. Nie jestem tylko pewna, jakie są te dwie pozostałe.

Już się nie dogadamy nigdy   bo w... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Już się nie dogadamy nigdy, bo w sobie mam te jątrzące blizny. Agresja napędza te serca z siłą lokomotywy. Wokół ból tylko ból, a każdy jest niewinny.

Nie znam głębokości  a i tak chcę... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Nie znam głębokości, a i tak chcę skoczyć. Zatykam nos, zasłaniam uszy, zamykam oczy. Tafla wody jest ostra, jak pieprzona żyletka. Brawa cichną, kurtyna w górę, zaczynamy spektakl.

Problem to nie brak snu  a sny i... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Problem to nie brak snu, a sny i chłód, który jak lód zamraża dni. A ja tkwię w tym, jakby na opak logice, bo goniłam za światem, a sama zgubiłam życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV