głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Musisz żyć jakbyś właśnie w tej chwil uniknął śmierci mieć w pamięci te słowa. Zacznij na nowo żyć trzymam kciuki. Tylko najlepiej zrób to już dziś. jarałaś mni

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Musisz żyć jakbyś właśnie w tej chwil uniknął śmierci mieć w pamięci te słowa. Zacznij na nowo żyć trzymam kciuki. Tylko najlepiej zrób to już dziś.
Musisz żyć jakbyś właśnie w tej... teksty

czarna-mamba dodano: 2 grudnia 2014

Musisz żyć jakbyś właśnie w tej chwil uniknął śmierci, mieć w pamięci te słowa. Zacznij na nowo żyć, trzymam kciuki. Tylko najlepiej zrób to już dziś.

jarałaś mnie swoim uśmiechem... teksty

czarna-mamba dodano: 2 grudnia 2014

jarałaś mnie swoim uśmiechem, który mi został dzisiaj tylko w ramce za szkłem. Chciałbym znów wrócić do tych wieczorów, gdy miałem Ciebie blisko (wiesz?) gdy czułem zapach mokrych włosów, który tak ukajał mnie. Teraz powiedz kurwa jemu, ze już wszystko będzie git, Przytul go mocno I powiedz, ze kochasz I po prostu żyj.

 ... wyjść i zapomnieć. teksty

czarna-mamba dodano: 2 grudnia 2014

(...) wyjść i zapomnieć.

Lubię słońce po burzy i słońce... teksty

czarna-mamba dodano: 2 grudnia 2014

Lubię słońce po burzy i słońce po zimie, i ciepło dłoni, które wiem, że są ze mną. Zbyt często zamykam się w sobie i nie wiem przez co, nie wiem co powoduje we mnie blokady. Te rady przyjmuję jak najgorsze obelgi, w śmieci zamieniam swe kolejne plany. Zaczynam brzmieć jakbym chciał siebie skreślić, nie umiem przerwać tej pętli.

Stałem się lekiem na Twoje problemy... teksty

czarna-mamba dodano: 2 grudnia 2014

Stałem się lekiem na Twoje problemy, zwykłym serum na chwilowy ból. Pomogło co? I Cie tu nie ma, chociaż już zawsze miałem być Twój. Na koniec mówisz, ze jestem błędem, błędem... błędem Twojego życia,

Synu jeszcze Cię nie ma a ja wolę... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2014

Synu, jeszcze Cię nie ma, a ja wolę marzyć, że mnie pokochasz i nie znienawidzisz mojej twarzy. Zawsze chciałam być doskonała, lecz to ciągle czas przyszły niedokonany.

dziesiąta rano pomijam śniadanie... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2014

dziesiąta rano, pomijam śniadanie, piję napój, żeby to wszystko ignorować. wydaje mi się, że ignorancja jest rozkoszna i przyszłam, by się nią otoczyć. to wszystko jest przereklamowane, pomijając dragi i alkohol.

To co było tylko mija nie znika.... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2014

To, co było tylko mija, nie znika. Jest ciągle obok, prześladuje cień życia. Tego, co będzie tu nie ma, ale przez to źle sypiasz... Jak w kleszczach przeszłości, przyszłości, we wnykach.

Masz mnie na zawsze choć dobrze... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2014

Masz mnie na zawsze, choć dobrze wiedziałaś, ze nie będziesz nigdy mieć.

Początki z alko? pamiętam pękła... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2014

Początki z alko? pamiętam, pękła butelka - duże zwierzę wyszło nocą z człowieka. Zrozumiałam, mój rocznik nie jest nieśmiertelny. Pierwsza miłość? Trochę jak papier ścierny. Jak się skończyła niemal każda przyjaźń, gdy to wspominam, surfowanie po pomyjach.

Wierzyliśmy w to miłość... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2014

Wierzyliśmy w to, miłość szczenięca, że związek zależy nie od seksu, a od serca....

Myślisz ze troszeczkę miłości... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2014

Myślisz, ze troszeczkę miłości, to wszystko czego potrzebujesz, lecz miłość jest strasznie małą rzeczą, nie dostrzegasz tego? Myślę, że znajdziesz ją w książce, zmieniając znaczenie słów, które czytasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV