głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba I faktycznie nauczyłem się że pieniądze nie naprawią tego gówna tatuaże i wyznania miłości też nie. To zaufanie które musiałem zdobyć. Przepraszam że kiedykolwi

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
I faktycznie nauczyłem się że pieniądze nie naprawią tego gówna tatuaże i wyznania miłości też nie. To zaufanie które musiałem zdobyć. Przepraszam że kiedykolwiek
I faktycznie nauczyłem się że... teksty

czarna-mamba dodano: 16 grudnia 2014

I faktycznie nauczyłem się, że pieniądze nie naprawią tego gówna, tatuaże i wyznania miłości też nie. To zaufanie, które musiałem zdobyć. Przepraszam, że kiedykolwiek Cię zraniłem; za to wszystko co zrobiłem. Czy mogę wsunąć Ci ten pierścionek na palec? Jestem zupełnie poważny, wyjdź za mnie...

Nie widzisz jak moje ręce drżą?... teksty

czarna-mamba dodano: 16 grudnia 2014

Nie widzisz, jak moje ręce drżą? Odwyki od alkoholu. Nie ma dla nas sensu udawać, ale to nasze życie, czyż nie, skarbie? Więc nie ma dla nas sensu ryzykować, więc obiecuję, że będę pracował nad swoją cierpliwością. Pewnego dnia, jeśli będziemy mieli szczęście, gdy dojrzejemy i zestarzejemy się. Spojrzymy wstecz i będziemy się śmiać z tego cyrku i przedstawienia.

Zawsze widziałam w tym większy cel... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

Zawsze widziałam w tym większy cel, dumę można schować. Naiwnie chciałam usłyszeć sens w Twoich pustych słowach. Zawsze myślałam, że mimo ran można w dobrą stronę biec. Kłamałeś mówiąc, że tego chcesz, że chcesz.

W młodym ciele krew... Tak cudownie... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

W młodym ciele krew... Tak cudownie przyśpieszyła bieg.. Lecz z naiwnym snem.. Zdrada znowu zwyciężyła...

powroty obietnice zdrady. odbiera... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

powroty, obietnice, zdrady. odbiera ci wolność i odbiera prawa gra w miłość, ta w miłość zabawa. i choć ich nie ma, prawa sobie rości, nie ma wolności w kajdanach miłość.

Mamy w sobie gniew i moc ale też... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

Mamy w sobie gniew i moc, ale też serce,

Pustka w bani dopala się szlug.... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

Pustka w bani, dopala się szlug. Gdyby tak wszechmogący Bóg zabrał mi te uczucia byłbym rad. Wykasował wspomnienia. Przy blacie wciąż ten kwiat. W butelce serce, zimne szkło, jak zimny świat i wóda kochana, zdradziecka suka. Topi problemy, a większych szuka.

Być może miałaś wyjść ale... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

Być może miałaś wyjść, ale znowu nie zadzwonił i być może chciałaś z nim, ale znowu Cię zawodzi, I być może sama z tym jesteś i znowu patrzysz w sufit, i być sama z tym nie chcesz, a może tak być musi. Dałaś wielu mu, nie chciałaś w zamian nic, zabrał wiele chuj, ale nie chciał dawać nic. Może dasz mu wrócić, chociaż męczy Cię ta gra, w tle znajomy głos nuci, że już nie ma szans...

Zaniedbaliśmy płomień żadne z... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

Zaniedbaliśmy płomień, żadne z Nas rozpalić go nie umie. Nie umiem dać Ci szczęścia, nie umiem tego unieść. Unieruchomieni strachem krzywdy leżymy jak mumie. Już na osobnych torach, jak Pendolino w sumie.

 Jak Mały Książe uwięziony na... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

,,Jak Mały Książe uwięziony na swej dziwnej, kwaśnej planecie... Kolejny dzień puszczam z dymem... Jestem tu sam... Jak Mały Książe..."

idziemy na finał nad nami niebo... teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

idziemy na finał nad nami niebo marzeń, pod nami smutków dolina. przepaść i mrok. zimna porażek kotlina, nieraz coś trzaśnie, gdy los kogoś przeklina. zły piorun chlaśnie, spoliczkuje ciosem Korwina, nadzieja gaśnie jak jajecznica ścina.k ale wtedy lina się napina i jak kotwica nas trzyma, hej przyjaciele, dzięki za asekuracje w czynach.

Samotność to niebezpieczna okolica teksty

czarna-mamba dodano: 14 grudnia 2014

Samotność to niebezpieczna okolica,

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV