głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Ciągle jesteś Dream Boyem ciągle jesteś dużym chłopcem. Może kiedyś to zrozumiesz. Zadzwoń kiedy dorośniesz. Ta noc jest naszą to zapamiętam nie oddam ciała nie

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Ciągle jesteś Dream Boyem ciągle jesteś dużym chłopcem. Może kiedyś to zrozumiesz. Zadzwoń kiedy dorośniesz.
Ciągle jesteś Dream Boyem ciągle... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Ciągle jesteś Dream Boyem, ciągle jesteś dużym chłopcem. Może kiedyś to zrozumiesz. Zadzwoń kiedy dorośniesz.

Ta noc jest naszą to zapamiętam... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Ta noc jest naszą to zapamiętam, nie oddam ciała, nie oddam serca. To, co Ci oddam to czas i myśli w zamian dostanę Ciebie i sweet dreams. W zamian dostanę świeże wspomnienia, wszystkie od nowa zaczynam zbierać. Wszystko od podstaw zaczynam zmieniać. TAK, KOCHAM ŻYCIE!! Ciebie? NIE TERAZ. Przerzucam biegi, włączam się w wyścig, gonię za szczęściem, choć jeździ czymś lepszym.

Znowu dosyć mam tej szarej betonowej... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Znowu dosyć mam tej szarej betonowej dżungli - od wódki, pseudo kumpli, tych, którzy są zbyt dumni, super mili i potulni. Nie wiem, co się kurwa stało z nimi, przecież tacy nie byli kiedyś. Byli normalni kiedyś, liczyłam na nich kiedyś, a dzisiaj świat jakby zwariował. Nie chcę ich już znać, słyszeć o nich więcej ani słowa. Wiesz, mam zupełnie dosyć tego, zasłaniają moje niebo. Mam dosyć tekstów o tym, jak to pójdą za mną wszyscy w ślepo. Sama już chyba się zmieniłam , sama czuję jakbym w plecach miała wbity głęboko nóż.

Wiem że nie jestem samotna ale z... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Wiem, że nie jestem samotna, ale z pustką chodzę spać.

Niektórzy nie rozumieją że i... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Niektórzy nie rozumieją, że i samotnym można być kiedy telefony urywają się...

Ból nie mija ból zostaje bliskich... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Ból nie mija, ból zostaje, bliskich ucisk sięgnął dna, chyba przez złe doświadczenia miewam lęki, trudniej spać. Nie odbieram telefonów, skrzynka już mi pęka w szwach, czasem czuję się jak Callas, nieszczęśliwa, łaknę salw.

Ona wyszła trzasnęła drzwiami... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Ona wyszła, trzasnęła drzwiami, mówiąc że w dupie ma to, że mnie zrani i nie obchodzi ją świat miedzy nami, świat który łączył marzenia i plany. Byłem głupi i nie mam nastroju, bo dziś siedzę sam w tym pustym pokoju. Mam tego dość, problemy na drodze, telefon, słuchawki i buty, wychodzę......

Dzwoni telefon wiem że to ona... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Dzwoni telefon, wiem że to ona, staram się w głowie myśli pozbierać i chociaż nie mam ochoty z nią gadać to wciskam zielony i kurwa odbieram, słyszę "przepraszam". To trudne, to złudne, proszę nie teraz. Zrób jeden krok, podejmij decyzje i przestań w końcu kurwa wybierać.

Byłem z nią pewny spokojny czułem... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Byłem z nią pewny spokojny, czułem że wszystko wróci do normy. Długa rozmowa, wrażliwe słowa, zacząć od nowa chcieliśmy bez wojny. Było dobrze, łamałem bariery, wtedy jej uśmiech wydawał się szczery, tylko wydawał, choć pozostawiał w oczach i w sercu resztkę nadziei. Widziałem po niej, że chciała mnie dotknąć, czekając tylko na proste efekty. Chowała w sobie pustkę tak mocno, że nie znalazłby jej nawet detektyw.

Tysiące słów dzielę na prawdę... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Tysiące słów dzielę na prawdę, a potem pomnożę je przez obietnice.

Milion zdań które mówiłeś... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Milion zdań, które mówiłeś kręci się wokół mnie jak po orbicie. Teraz nie zmieni mnie już żadna siła, bo Twoje piękno to krzywe odbicie. Wiem, to był tylko epizod, który wtedy mnie wiele nauczył, by nie ufać tym, co nienawidzą prawdy, bo prawdy nie da się kupić. Pisałeś bym wróciła, nie dam dłużej Ci ze mną tak grać. Nie wiem, co myślisz i czego znów pragniesz, wiem tylko jedno: nie chcę Cię znać.

Serio pierdolę świat nawet... teksty

czarna-mamba dodano: 30 grudnia 2014

Serio, pierdolę świat, nawet, jeśli nikt mi nie wierzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV