głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba I proszę Cię nie mów mi że wszystko co najlepsze przede mną skoro czuję Twój wzrok na plecach odchodząc. Zakochany Włóczykij Uczą nas namiętnie jak zrzucić zbęd

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
I proszę Cię nie mów mi że wszystko co najlepsze przede mną skoro czuję Twój wzrok na plecach odchodząc. Zakochany Włóczykij
I proszę Cię  nie mów mi  że... teksty

czarna-mamba dodano: 24 sierpnia 2018

I proszę Cię, nie mów mi, że wszystko co najlepsze przede mną, skoro czuję Twój wzrok na plecach, odchodząc. / Zakochany Włóczykij

Uczą nas namiętnie jak zrzucić... teksty

czarna-mamba dodano: 24 sierpnia 2018

Uczą nas namiętnie jak zrzucić zbędne kilogramy, a przecież ludzie najczęściej to się ze swoimi smutkami w drzwiach nie mieszczą.

Potrzeba mi dużo miłości  Dużo... teksty

czarna-mamba dodano: 6 sierpnia 2018

Potrzeba mi dużo miłości Dużo drugiego człowieka, Takiego,który nadąży I który zawsze na mnie poczeka. Potrzeba mi przyjaciela takiego na dobre i złe Który rozbawi gdy smutno, Przytuli kiedy jest źle. Potrzeba mi takiej osoby, Lecz nie chce tylko brać. Chcę żeby czuł,że ja mogę To samo mu w zamian dać. I żeby wiedział jak wiele znaczy Szczególnie to,że jest blisko. I żeby czuł,że tez może Powiedzieć mi zawsze i wszystko.

Wszystkim zakochanym kobietom mogę... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

Wszystkim zakochanym kobietom mogę podpowiedzieć: szukajcie szacunku.

„Nie wiem dlaczego ta znajomość... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

„Nie wiem dlaczego ta znajomość tak zwyczajnie się rozpadła. Odsunęliśmy się od siebie, kiedy zaczynaliśmy coś budować. Ciszę goniła cisza. Walka odmiennych światów, przecież nie zadzwonię pierwsza. Niemy rozpad. Zdawkowy sms wysłany z grzeczności na święta. Gif z kotem wklejony w dniu urodzin na facebooka. Lajkowanie starych zdjęć po pijaku. Przeglądanie insta story. Jego uśmiech na zdjęciach z firmowej pożegnalnej imprezy. Skriny starych wiadomości zamknięte w ukrytym folderze. Zapach wspólnie pieczonych babeczek z owocami. Paznokcie wbijane w plecy z impetem. Papieros wypalany na pół nad ranem. Rozmowa na balkonie. Zdanie klucz, wyryte w sercu skalpelem. To się nie uda, zrozum. Zrozumiałam.”

“ Wie pan  każdy człowiek ma... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“ Wie pan, każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi, ale kontaktu nie przypadkowego, tylko jakiejś bliskości charakteru, myślenia, nastroju. ” ~ Tadeusz Konwicki.

“ Bez względu na to  co się... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“ Bez względu na to, co się stanie, trzymaj głowę wysoko. I na miłość boską, ciesz się każdą chwilą albo przynajmniej postaraj się cieszyć pojedynczymi momentami, nawet bólem, nawet przegraną, jeśli tak ma być. ”

“Całe dorosłe życie atakowałam... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“Całe dorosłe życie atakowałam siebie. Aż wreszcie dotarło do mnie, że to jest bardzo smutne. Że bardzo smutne jest takie życie, kiedy się ciągle do siebie samej strzela.”

 Miłość to mądra przyjaźń... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi."

 Rozczarowani niepowodzeniami ludzie... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Rozczarowani niepowodzeniami ludzie uciekają w siebie. Kryją się tam ze strachu przed światem, rezygnując z niego. Życie z samym sobą jest wygodne i bezpieczne. Żyjąc za barykadą wybudowaną przez własny umysł, zyskujesz spokój. Ale nigdy szczęście."

   Halo  halo  kochanie  chciałbym... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"- Halo, halo, kochanie, chciałbym ci powiedzieć, że dziś bez zmian. Jest tak jak wczoraj, jak przedwczoraj i trzy dni temu. Ledwo otworzyłem oczy i już tęsknię"

 Prawdziwy dom to nie mury  podłogi... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Prawdziwy dom to nie mury, podłogi i tynki, lecz osoba, dzięki której po całym dniu pracy chcemy wracać w to samo miejsce, bo tylko tutaj czujemy się bezpiecznie i pewnie. Bo tylko tutaj odpoczywamy i zbieramy siły przed kolejną walką."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV