głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Wszystkim zakochanym kobietom mogę podpowiedzieć: szukajcie szacunku. „Nie wiem dlaczego ta znajomość tak zwyczajnie się rozpadła. Odsunęliśmy się od siebie kie

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Wszystkim zakochanym kobietom mogę podpowiedzieć: szukajcie szacunku.
Wszystkim zakochanym kobietom mogę... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

Wszystkim zakochanym kobietom mogę podpowiedzieć: szukajcie szacunku.

„Nie wiem dlaczego ta znajomość... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

„Nie wiem dlaczego ta znajomość tak zwyczajnie się rozpadła. Odsunęliśmy się od siebie, kiedy zaczynaliśmy coś budować. Ciszę goniła cisza. Walka odmiennych światów, przecież nie zadzwonię pierwsza. Niemy rozpad. Zdawkowy sms wysłany z grzeczności na święta. Gif z kotem wklejony w dniu urodzin na facebooka. Lajkowanie starych zdjęć po pijaku. Przeglądanie insta story. Jego uśmiech na zdjęciach z firmowej pożegnalnej imprezy. Skriny starych wiadomości zamknięte w ukrytym folderze. Zapach wspólnie pieczonych babeczek z owocami. Paznokcie wbijane w plecy z impetem. Papieros wypalany na pół nad ranem. Rozmowa na balkonie. Zdanie klucz, wyryte w sercu skalpelem. To się nie uda, zrozum. Zrozumiałam.”

“ Wie pan  każdy człowiek ma... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“ Wie pan, każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi, ale kontaktu nie przypadkowego, tylko jakiejś bliskości charakteru, myślenia, nastroju. ” ~ Tadeusz Konwicki.

“ Bez względu na to  co się... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“ Bez względu na to, co się stanie, trzymaj głowę wysoko. I na miłość boską, ciesz się każdą chwilą albo przynajmniej postaraj się cieszyć pojedynczymi momentami, nawet bólem, nawet przegraną, jeśli tak ma być. ”

“Całe dorosłe życie atakowałam... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“Całe dorosłe życie atakowałam siebie. Aż wreszcie dotarło do mnie, że to jest bardzo smutne. Że bardzo smutne jest takie życie, kiedy się ciągle do siebie samej strzela.”

 Miłość to mądra przyjaźń... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi."

 Rozczarowani niepowodzeniami ludzie... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Rozczarowani niepowodzeniami ludzie uciekają w siebie. Kryją się tam ze strachu przed światem, rezygnując z niego. Życie z samym sobą jest wygodne i bezpieczne. Żyjąc za barykadą wybudowaną przez własny umysł, zyskujesz spokój. Ale nigdy szczęście."

   Halo  halo  kochanie  chciałbym... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"- Halo, halo, kochanie, chciałbym ci powiedzieć, że dziś bez zmian. Jest tak jak wczoraj, jak przedwczoraj i trzy dni temu. Ledwo otworzyłem oczy i już tęsknię"

 Prawdziwy dom to nie mury  podłogi... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Prawdziwy dom to nie mury, podłogi i tynki, lecz osoba, dzięki której po całym dniu pracy chcemy wracać w to samo miejsce, bo tylko tutaj czujemy się bezpiecznie i pewnie. Bo tylko tutaj odpoczywamy i zbieramy siły przed kolejną walką."

“ Myślę  że moją słabością... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“ Myślę, że moją słabością jest ograniczona wiara w siebie. Wyniosłam to jeszcze z mojego dzieciństwa. To powoduje, że bardzo często porównuję się do innych. Nadal. Myślę, że moją słabością jest również to, że zbyt często uzależniam moje szczęście, moje poczucie szczęścia, jak i poczucie własnej wartości od innych ludzi, od ich obecności w moim życiu. To brazylijskie "saudade", kiedy się tęskni nie wiadomo w ogóle za czym, to mam od dziecka - tego się nie pozbędę prawdopodobnie. Czytałam Twój tekst, że właściwie tak naprawdę ta miłość jest przereklamowana, że wcale nie jest tym absolutnym warunkiem, który musi być spełniony, żebyśmy byli szczęśliwi. I ja bym chciała mieć taką świadomość jak Ty. Jeszcze jej nie mam. Bardzo mi to przeszkadza, ponieważ kiedy nie mam miłości w życiu, jestem bardzo nieszczęśliwa. I to uważam też za moją słabość, bo tak naprawdę w pierwszej kolejności powinnam mieć tę miłość dla siebie samej. ”

 Czasami trzeba czegoś doświadczyć... teksty

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Czasami trzeba czegoś doświadczyć, żeby zrozumieć"

Powiedz  co by się musiało stać... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2018

Powiedz, co by się musiało stać byś patrzyła na mnie jak kiedyś?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV