głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Czego wciąż mi brak? Mam po co żyć obcy ludzie mówią że zazdroszczą mi. Czego wciąż mi brak? czemu chcę to mieć? Czemu jedna mała myśl rysą jest na szkle? Widzi

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Czego wciąż mi brak? Mam po co żyć obcy ludzie mówią że zazdroszczą mi. Czego wciąż mi brak? czemu chcę to mieć? Czemu jedna mała myśl rysą jest na szkle? Widzia
Czego wciąż mi brak? Mam po co... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2015

Czego wciąż mi brak? Mam po co żyć, obcy ludzie mówią, że zazdroszczą mi. Czego wciąż mi brak? czemu chcę to mieć? Czemu jedna mała myśl rysą jest na szkle? Widziałam łzy, strach, gniew, nie zdziwi mnie nic już, słyszałam krzyk, płacz, dźwięk tłuczonych kieliszków…

„… Jej wzrok mówiący:... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2015

„… Jej wzrok mówiący: „zostań” jest jak szóstka w totka, gryzę się w język, żeby słów nie rzucać ot tak, żebyś nie musiała mówić, że się znów zawiodłaś.”

Musimy trwać na przekór  chronić... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2015

Musimy trwać na przekór, chronić wrażliwość, tak aby świat nie zapomniał naszych imion. I niech nas winią, bo tylko tyle mogą, co dnia na nowo uczę się oddychać Tobą.

Myślę  co by było gdybyś odeszła... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2015

Myślę, co by było gdybyś odeszła na zawsze, a ja zostałbym wśród kartek, tych pustych kartek. Pytając ile warte było karmienie ducha chwilami, które koniec końców kazały nam upaść. Musimy szukać siebie, co dnia się odnajdywać póki melodię życia grają tu nam na wiwat.

Kocham Cię mocno tak  jak... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Kocham Cię mocno tak, jak nienawidzę żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłem też spłukany i głodny  i... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Byłem też spłukany i głodny, i choć nie wie nikt o tym tak jak o łzach, które czasem same napływały do oczu to kilka razy wychodziłem na dach. Nie wiem po co, może po to, by skoczyć, ale jestem tu, przez odwagę lub strach. Bywałem zerem i globtroterem, i menelem z pustym portfelem. Dobrym kochankiem, kiepskim partnerem i na odwrót, gdy nie piłem zbyt wiele.

Łapiesz za flachę i pijesz  palisz... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Łapiesz za flachę i pijesz, palisz, łudzisz się jeszcze, że te kilka łyków, jakimś cudem obmyje rany…

Znasz to uczucie  gdy otwierasz oczy... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Znasz to uczucie, gdy otwierasz oczy i wiesz, że jesteś obcy?

Wyłączasz telefon  bo nie masz... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Wyłączasz telefon, bo nie masz odwagi powiedzieć im: "Tak, jestem słaba" Zasypiasz ze szlugiem pijana, wstaniesz i pójdziesz się bawić i wcale Ci nie jest do śmiechu, bo wiesz, że jesteśmy tacy sami.

Znasz to uczucie  gdy otwierasz oczy... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Znasz to uczucie, gdy otwierasz oczy i wiesz, że to błąd był? Że nie masz ochoty dziś na nic, a telefon dzwoni już piąty dzień. Niby jest spoko, niby nie stało się nic, to skąd te zjebane myśli masz w głowie, co robisz, by chciało się żyć? Obmywasz twarz, w lustrze widzisz kilka nowych blizn. Dotykasz dna, stwarzasz pozory, by dla nich wciąż być kimś. Chciałabyś usłyszeć jego śmiech,(…) odpalasz szluga zamiast śniadania. Znów o nim myślisz i masz nadzieję, że on choć trochę też.

Chcesz  kurwa prawdy o nas? Słuchaj... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Chcesz, kurwa prawdy o nas? Słuchaj jak bydło krzyczy, jak nas widzą tak nas piszą, kurwa, rysownicy. Chlać, ćpać, rzygać gdziekolwiek, wszystko zniszczyć, grać, chlać, wydać pieniądze, budzić się z niczym. Chcesz, kurwa prawdy o nas? Nic więcej, banda zwierząt, królowie życia, co udało im się zagrać sezon. I przez to wielu wrogów mam na pewno i przez to kocham tych, co ze mną są.

Znów zjebałam  przepraszam teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Znów zjebałam, przepraszam

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV