głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Byłeś moją podporą gdy moje ciało bolało ze znużenia. Byłeś moją rodziną gdy moje serce wypełniała samotność. A kiedy wzrastał we mnie mrok usłyszałam jak znów

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Byłeś moją podporą gdy moje ciało bolało ze znużenia. Byłeś moją rodziną gdy moje serce wypełniała samotność. A kiedy wzrastał we mnie mrok usłyszałam jak znów zamy
Byłeś moją podporą  gdy moje... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Byłeś moją podporą, gdy moje ciało bolało ze znużenia. Byłeś moją rodziną, gdy moje serce wypełniała samotność. A kiedy wzrastał we mnie mrok, usłyszałam, jak znów zamykasz drzwi(…)

Gdy o życia nić potykasz się jak... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Gdy o życia nić potykasz się jak jebnięty. Jeśli nie pomoże muzyka, to pomogą PROCENTY. Znów za błędy kielon w gardło polej i przez chwile pierdol to, jak ja to dziś PIERDOLĘ. Czasem musi boleć, spójrz do sedna sprawy. Nie ma takiego szczęścia, którym się nie zadławisz. Codzienne OBAWY, mamy swoje BLIZNY, nie kumają bliscy, gdy przychodzi się NISZCZYC. ZAPIĆ MYŚLI, PAŚĆ NIE PAMIĘTAĆ, by potem wstać i biec do zwycięstwa. By móc to przetrwać SAMOTNIE z dala, gdy świat Cię skreśla, BÓL CIĘ ROZPIERDALA….

bo znowu jakoś tak mi Ciebie brak... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

bo znowu jakoś tak mi Ciebie brak, fuck!

Kurwa  ile można próbować kochać... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Kurwa, ile można próbować kochać życie na siłę? Ile razy zapijałem winę moją, Twoją? Milcz, jeśli nie potrafisz znowu tego pojąć. Wokół stoją puste butle, jakie to smutne…

Kim jestem? Znowu czuję bezdech.... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Kim jestem? Znowu czuję bezdech. Znowu czuję, że nie potrzebujesz mnie jak przedtem. Znowu blednę, znowu pętle widzę, patrząc na gałąź. Te myśli szpetne, jedyne co ocalało we mnie… Słowa tępe jak noże ranią zmysły. Nie widzę w oczach Twoich iskry, chuj z tym wszystkim!

Mieliśmy namalować sobie świat od... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Mieliśmy namalować sobie świat od nowa, na życia płótnie gdzieś kłótnie pochować. Wciąż próbować uchować przed smutkiem to, co przez wódkę wciąż wpadało w studnię bez dna. Kurwa, nie chciałem przegrać, przestań, sama mnie pchałaś w ten bezmiar. To kres nasz, a nie przeznaczenie.

…po lewej mama  wtulona w kogoś... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

…po lewej mama, wtulona w kogoś, mówiąca, że go kocha i, że będą już ze sobą na zawsze i razem będą walczyć ze światem. kurwa piękne, mama wtulona w tatę... siostra jak okaz zdrowia, goni jakiegoś brzdąca, bierze go na ręce, całując go bez końca. wskazuje na mnie, ja czuję się jakbym płakała. mówi; no weź na ręce w końcu swojego chrześniaka.

„Widziałem nas dziś... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

„Widziałem nas dziś szczęśliwych jak nigdy, mówiłaś: dotknij brzucha, poczuj jak kopie.. Tak pełni pasji i pełni ambicji, że nic nie mogło tutaj stanąć na drodze. Oddani sobie, w naszym domu, za miastem, wierzyliśmy w wykorzystaną szansę, na normalne życie bez przemocy i w to, że nigdy więcej nie dasz mi się stoczyć. Spojrzałem w oczy Twe, czułem jak płonę i miałem pewność, że mam już wszystko. Klęknąłem, wyciągając pierścionek, dziękując Ci za przeszłość i prosząc o przyszłość. Czuliśmy bliskość, smak szczęścia na ustach, taniec emocji wyostrzał instynkt. Błagam, nie dajmy tym chwilom ustać, a jeśli to sen, to nie budź mnie nigdy.”

Oddałabym wszystko za Ciebie. teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Oddałabym wszystko za Ciebie.

„Nie wiń mnie  że nie widzę nas... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

„Nie wiń mnie, że nie widzę nas, bo nie widzę siebie za te kilka lat. Stoję między piekłem, a niebem przez fakt, ze zamiast na siebie, stawiałem na świat, który chciałem naprawiać, ale przeszło mi kiedy zdałem sobie sprawę, ze nie zmienię nic. Ludzie chcą mijać dni, wiara w nich, to mentalny areszt. Już wiesz co mnie blokuje? Miewam za miękkie serce, by stale być chujem, a w życiu musisz stale być chujem, ja potrafię ulec słaby ze mnie szuler…”

 Najpierw zaplątały się w sobie... teksty

czarna-mamba dodano: 20 czerwca 2015

"Najpierw zaplątały się w sobie nasze spojrzenia, potem splatały się słowa, po nich splotły się dłonie, a potem to już poszło i teraz cali jesteśmy splątani ze sobą nie do rozplątania." / P.Adamczyk

pierdolę świat twoich domysłów i... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

pierdolę świat twoich domysłów i prawdy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV