głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba goni nas przeszłość teraźniejszość niszczy. Dziś zostaw mnie chcę być sama. Biel sufitu bliskość czterech ścian. Wiesz z nimi ja zamknięta w sobie. Siedzę tu mi

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
goni nas przeszłość teraźniejszość niszczy.
goni nas przeszłość... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

goni nas przeszłość, teraźniejszość niszczy.

Dziś zostaw mnie  chcę być sama.... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

Dziś zostaw mnie, chcę być sama. Biel sufitu, bliskość czterech ścian. Wiesz z nimi ja, zamknięta w sobie. Siedzę tu, między prawdą a Bogiem.

Czuję się nikim  gdy patrzę w... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

Czuję się nikim, gdy patrzę w lustro, nie przerażona życiem, bardziej snów pustką... Strach to jutro, czas jest kurwą, dziś boję się tego, w czym miałam ufność (...) Wierzę w Ciebie obok, nie ma Boga. Ziemia jałowa daje życie, chce zabić rodząc świadomość i zmysł równowagi. Grają cykady, słońce mnie pali, odeszłam stąd sama, prosto w surrealizm...

Czasem czuję się sama  nawet w... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

Czasem czuję się sama, nawet w miejscu pełnym ludzi. Głosy zmieniają się w jeden głos niemej grupy. Mówię diabłu `mnie nie kupisz, nie dzisiaj`. Idę się upić wiem, jestem głupia zazwyczaj. Nowa moda jest śmieszna, świat na pokaz. niby wszystko dał Pan, ale kto dał nam Boga?

Mówią  idź do diabła  a jeśli... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

Mówią, idź do diabła, a jeśli już tam byłam ? swoje wiem, swoje zobaczyłam, a Ty żyj i innym żyć daj. Tu roi się od paranoi, musisz z nimi wygrać.

ja i ona ponad wspomnieniami... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

ja i ona ponad wspomnieniami, chciała wrócić, ja nie miałem do czego. pożegnałem się, ze smutkiem spojrzałem w niebo. zostałem sam na cmentarzu w święto zmarłych, oparty o nagrobek przy śpiewie hien cmentarnych...

kochamy   tracimy   pragniemy... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

kochamy , tracimy , pragniemy , żałujemy , wracamy , tęsknimy , zakochujemy , nienawidzimy , lubimy , przyzwyczajamy , spożywamy , spóźniamy , wydalamy , piszemy , gramy , myślimy , umieramy , nadużywamy , palimy , pijemy , uzależniamy , upajamy , radujemy , smucimy , śmiejemy , płaczemy , rozpaczamy , uczymy , śpiewamy , myjemy , biegamy , jeździmy , tańczymy , mokniemy , opalamy , znosimy niewygody , zarabiamy , bankrutujemy , machamy , dotykamy , przytulamy , całujemy , krzywdzimy , naprawiamy , niszczymy , nucimy , gotujemy , znęcamy , rozmawiamy , krzyczymy , sms ' ujemy , dzwonimy , wylegujemy się , śpimy , kradniemy , oddajemy , nie zgadzamy , sprzeciwiamy , dyskutujemy , śnimy , przebywamy , wychodzimy , zamykamy , znikamy ..

a na rulonie papierosa napiszę Twoje... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

a na rulonie papierosa napiszę Twoje imię. dwa uzależnienia w jednym pakiecie.

udajmy  że Cię nie kocham  że nie... teksty

czarna-mamba dodano: 7 stycznia 2011

udajmy, że Cię nie kocham, że nie potrzebuję, że nie tęsknie, że mi nie zależy i że nie płaczę. bo tak będzie lepiej.

Żeby zyskać trzeba czasem coś... teksty

czarna-mamba dodano: 5 stycznia 2011

Żeby zyskać trzeba czasem coś stracić. Zatracić się łatwo, wiem to tylko chwila. Rano pakuję plecak i kupuję bilet, i nie ma mnie tydzień, nie dzwonię i nie piszę. Sms'y kasuję, telefonów nie słyszę... i wiesz, że masz u mnie oparcie szczere, problem się pojawia kiedy grzebiesz w moim tele...

Mam od dawna fajrant  szkoły też... teksty

czarna-mamba dodano: 5 stycznia 2011

Mam od dawna fajrant, szkoły też nie ogarniam. rap, praca to mit, a rap zabawa prawda. czas ogarnąć się no i proste też tak mówię, lecz na razie mówię, a wnioski mam w dupie.

kolejny miech za mną jakiś pech... teksty

czarna-mamba dodano: 5 stycznia 2011

kolejny miech za mną jakiś pech się ciągnie, nieudolnie próbował wkraść się w moją monotonie. (...) jebać chodźmy na fajka fajrant i nas nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV