głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Znał każdą moją słabość z każdą moją wadą potrafił żyć nie pytać mnie czy wiem dokąd prowadzą. Tłumaczył mi że poza mną niewiele go tu trzyma i gdy patrzy w moj

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Znał każdą moją słabość z każdą moją wadą potrafił żyć nie pytać mnie czy wiem dokąd prowadzą. Tłumaczył mi że poza mną niewiele go tu trzyma i gdy patrzy w moje se
Znał każdą moją słabość  z... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

Znał każdą moją słabość, z każdą moją wadą potrafił żyć, nie pytać mnie, czy wiem dokąd prowadzą. Tłumaczył mi, że poza mną niewiele go tu trzyma i gdy patrzy w moje serce widzi wciąż jak się rozwija w nim.

„Czułem jej obecność  często za... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

„Czułem jej obecność, często za ciężką i nie raz zmieniała mi życie lekką ręką w piekło. Poznałem z nią prawdziwą przyjaźń, fałszywą przyjaźń. Pokazała mi obie i że każda szybko mija. I że to tylko wyraz, pusty jak wiele słów, które nie wnoszą nic, odbijają się echem tu. Dała mi wiedzę, której nikt mi nie odbierze. Już wtedy wiedziałem, że iść dalej bez niej sam nie będę mógł.”

Znaczę z Tobą mój widnokrąg   a... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

Znaczę z Tobą mój widnokrąg, a więc znaczysz dla mnie wszystko.

Nie lubię patrzeć się na lustro co... teksty

czarna-mamba dodano: 11 czerwca 2015

Nie lubię patrzeć się na lustro co rano, bo tożsamość, kiedy nie spojrzysz, tyle ma twarzy. Źrenice puste i pełne tego, co było. Kiedy ten balet się rozkręca jak ja, w szale zabieram Cię tam, gdzie nie ma opcji na smutno. Gdzie nie ma planów na jutro i stanów niepewnych jak moje(…)

chcę tylko zabrać więcej dla... teksty

czarna-mamba dodano: 11 czerwca 2015

chcę tylko zabrać więcej dla siebie i ludzi, którzy gdy proszę od razu wyciągają ręce. Czego chcieć więcej, ile to tak naprawdę warte jest? Nie wiem. Wrogów staram się trzymać daleko, blisko mam Ciebie. Tkwimy tu razem, nigdy Cię nie zostawię i nigdy więcej nie skłamię.

wróć do mnie jutro i oddaj mi smak.... teksty

czarna-mamba dodano: 11 czerwca 2015

wróć do mnie jutro i oddaj mi smak. na przekór opiniom, że duma to tylko droga, by trafić w mój raj. daleko tak, od tego, co wartościuje twoje spojrzenie na ludzi i czas. wilki już dawno rzuciły się w pogoń za tym co zostało z nas.

Chcę oprzytomnieć  a wracam do... teksty

czarna-mamba dodano: 11 czerwca 2015

Chcę oprzytomnieć, a wracam do wspomnień, chyba jak wszyscy przegrani,

I co z tego  że bliskim złamie to... teksty

czarna-mamba dodano: 11 czerwca 2015

I co z tego, że bliskim złamie to serca? Moje uczucia potrzebują ujścia, jak kamienie w nerkach. A ta ultra szczerość? serio, nie myślałam, że tak rozjebie mnie. Okazało się, że sama o sobie wiele nie wiem.

to radość chwil…kiedy zamykam... teksty

czarna-mamba dodano: 11 czerwca 2015

to radość chwil…kiedy zamykam powieki….

 Seks to wspaniałe przeżycie  o ile... teksty

czarna-mamba dodano: 11 czerwca 2015

"Seks to wspaniałe przeżycie, o ile jesteś gotów zrobić dla kobiety wszystko, nie tylko podczas zdejmowania jej majtek, ale także wtedy, gdy rano się przy niej budzisz"

Kocham Go. Wszystko w Nim. Kocham to... teksty

czarna-mamba dodano: 5 czerwca 2015

Kocham Go. Wszystko w Nim. Kocham to, że nigdy mnie nie osądza. Kocham to, że mnie rozumie. Kocham to, że chociaż Go zraniłam, zawsze popierał moje decyzje, niezależnie od tego, jak bardzo były dla Niego niekorzystne. Kocham Jego szczerość. Kocham Jego bezinteresowność. A najbardziej kocham to, że to ja jestem tą, która może Go za to wszystko kochać* / *Colleen Hoover

Ledwo mogę oddychać kiedy jesteś... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2015

Ledwo mogę oddychać kiedy jesteś tu kochając mnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV