głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Myślę co by było gdybyś odeszła na zawsze a ja zostałbym wśród kartek tych pustych kartek. Pytając ile warte było karmienie ducha chwilami które koniec końców k

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Myślę co by było gdybyś odeszła na zawsze a ja zostałbym wśród kartek tych pustych kartek. Pytając ile warte było karmienie ducha chwilami które koniec końców kazały
Myślę co by było gdybyś odeszła... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2015

Myślę, co by było gdybyś odeszła na zawsze, a ja zostałbym wśród kartek, tych pustych kartek. Pytając ile warte było karmienie ducha chwilami, które koniec końców kazały nam upaść. Musimy szukać siebie, co dnia się odnajdywać póki melodię życia grają tu nam na wiwat.

Kocham Cię mocno tak jak... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Kocham Cię mocno tak, jak nienawidzę żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłem też spłukany i głodny i... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Byłem też spłukany i głodny, i choć nie wie nikt o tym tak jak o łzach, które czasem same napływały do oczu to kilka razy wychodziłem na dach. Nie wiem po co, może po to, by skoczyć, ale jestem tu, przez odwagę lub strach. Bywałem zerem i globtroterem, i menelem z pustym portfelem. Dobrym kochankiem, kiepskim partnerem i na odwrót, gdy nie piłem zbyt wiele.

Łapiesz za flachę i pijesz palisz... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Łapiesz za flachę i pijesz, palisz, łudzisz się jeszcze, że te kilka łyków, jakimś cudem obmyje rany…

Znasz to uczucie gdy otwierasz oczy... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Znasz to uczucie, gdy otwierasz oczy i wiesz, że jesteś obcy?

Wyłączasz telefon bo nie masz... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Wyłączasz telefon, bo nie masz odwagi powiedzieć im: "Tak, jestem słaba" Zasypiasz ze szlugiem pijana, wstaniesz i pójdziesz się bawić i wcale Ci nie jest do śmiechu, bo wiesz, że jesteśmy tacy sami.

Znasz to uczucie gdy otwierasz oczy... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Znasz to uczucie, gdy otwierasz oczy i wiesz, że to błąd był? Że nie masz ochoty dziś na nic, a telefon dzwoni już piąty dzień. Niby jest spoko, niby nie stało się nic, to skąd te zjebane myśli masz w głowie, co robisz, by chciało się żyć? Obmywasz twarz, w lustrze widzisz kilka nowych blizn. Dotykasz dna, stwarzasz pozory, by dla nich wciąż być kimś. Chciałabyś usłyszeć jego śmiech,(…) odpalasz szluga zamiast śniadania. Znów o nim myślisz i masz nadzieję, że on choć trochę też.

Chcesz kurwa prawdy o nas? Słuchaj... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Chcesz, kurwa prawdy o nas? Słuchaj jak bydło krzyczy, jak nas widzą tak nas piszą, kurwa, rysownicy. Chlać, ćpać, rzygać gdziekolwiek, wszystko zniszczyć, grać, chlać, wydać pieniądze, budzić się z niczym. Chcesz, kurwa prawdy o nas? Nic więcej, banda zwierząt, królowie życia, co udało im się zagrać sezon. I przez to wielu wrogów mam na pewno i przez to kocham tych, co ze mną są.

Znów zjebałam przepraszam teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Znów zjebałam, przepraszam

Dziś nie ma mnie nieważne kto by... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Dziś nie ma mnie, nieważne kto by dzwonił. Nieważne jak wygląda to z ich strony. Bo tak naprawdę to się chwalić nie ma czym i patrząc w lustro z rana czułam nie raz wstyd. Opowiem Ci o wszystkim jutro, ale jednak dziś… Przepraszam, nie dzwonić...

Wróciłam skąd przyszłam się... teksty

czarna-mamba dodano: 8 maja 2015

Wróciłam skąd przyszłam, się przyzwyczaiłam żyć w tym. Chcę znów mieć czystą kartę, zapisywać brudne myśli. Straciłam dużo czasu, chciałam być na ustach wszystkich, tak bardzo bałam się być zwykła.

 Niektórzy ludzie sprawiają że... teksty

czarna-mamba dodano: 27 kwietnia 2015

"Niektórzy ludzie sprawiają, że chce się być kimś lepszym, niż się jest. Dzięki nim odkrywamy swoje prawdziwe znaczenie, prawdziwą tożsamość. Przy nich umiemy latać. Przy innych nie da się nawet biec, można tylko stać w miejscu albo z trudem powłóczyć nogami". - Shirin Kader

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV