głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Wiesz lubię wieczory lubię się schować na jakiś czas. I jakoś tak nienaturalnie trochę przesadnie pobyć sam. Wejść na drzewo i patrzeć w niebo tak zwyczajnie ty

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Wiesz lubię wieczory lubię się schować na jakiś czas. I jakoś tak nienaturalnie trochę przesadnie pobyć sam. Wejść na drzewo i patrzeć w niebo tak zwyczajnie
Wiesz lubię wieczory lubię się... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Wiesz, lubię wieczory, lubię się schować na jakiś czas. I jakoś tak, nienaturalnie, trochę przesadnie, pobyć sam. Wejść na drzewo i patrzeć w niebo, tak zwyczajnie, tylko że tutaj też wiem kolejny raz nie mam szans być kim chcę…

za wiele moich marzeń zabrał mi ten... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

za wiele moich marzeń zabrał mi ten egoista - strach

posiadamy takie błędy których nie... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

posiadamy takie błędy, których nie da się zapomnieć

widziałam martwe marzenia znam te... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

widziałam martwe marzenia, znam te spojrzenia, uśmiechnięte twarze tych, którzy chcieli bym przepadła. i odejścia paru tych, za których oddałabym wiele, tych co zamiast mnie oceniać to dali mi zrozumienie. nie wiem kurwa ile sił jeszcze mam żeby udawać, bo nawet w najgorsze dni nie miałam problemu wstawać. po upadkach kryłam wstyd żeby na siłę pokazać tym, co cieszyli się tym, że mam gdzieś to, co uważa każdy z nich i to chyba nie najlepsze podejście, bo po czasie nawet bliscy nie wiedzieli kim jestem… a ja sama już pogubiłam się w tych słowach na wietrze, więc już nie patrzę naiwnie, bo płaciłam za to szczęściem.

to nie tak że już nie umiem... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

to nie tak, że już nie umiem kochać, w moich oczach widzą miłość, ale nie wiem czy jest zdrowa. chyba uczucia zabiło coś we mnie przez tamtą postać, do końca nie wiem kim jestem, ale nie chce już się cofać.

Gdy serca rytm beznamiętny zamiast... teksty

czarna-mamba dodano: 4 kwietnia 2017

Gdy serca rytm beznamiętny, zamiast ust smakujesz dno, od uczuć dzielą grube pręty, ogarnia Cię tylko smutek i złość. Widzisz swój obraz krzywy, wstrętny, pytasz jak pokochać to coś… Ten bliski ktoś tak odległy, nie wiesz już gdzie szukać go.

Tyle lat udawałem że umiem a w... teksty

czarna-mamba dodano: 4 kwietnia 2017

Tyle lat udawałem, że umiem, a w sumie nie zrozumiałem poza sobą nic. Wstyd, schowałem go głęboko w dumie, we własnej erze kurwa przyszło nam żyć. Znowu palę przy oknie, Ty w łóżku udajesz, że śpisz. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek mnie dotkniesz, tak samo jak nie wiem czy zostać czy iść… Mieliśmy lepsze dni, dłuższe noce i miało tak zostać na zawsze.

„Życie może Cię zawieść więc... teksty

czarna-mamba dodano: 4 kwietnia 2017

„Życie może Cię zawieść, więc po prostu znieczuliłem sposób w jaki to czuć, topię to przy drinku i nieważnych tabletkach na receptę. I wszyscy ci, którzy mnie kochają zostawili mnie na półce, bez pożegnania, więc zanim ocalę kogoś innego, muszę ocalić siebie.”

…bo kochanie wyglądasz na... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

…bo kochanie wyglądasz na szczęśliwszą, naprawdę. Moi przyjaciele mówili, że ja też kiedyś to poczuję , a do tej pory będę się uśmiechał żeby ukryć prawdę. Ale wiedz, że byłem szczęśliwszy z Tobą…

„Znalazłem kobietę  silniejszą... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Znalazłem kobietę, silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia, mam nadzieję, że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość, która udźwignie więcej, niż tylko moje sekrety, która udźwignie miłość, która udźwignie nasze własne dzieci. Nadal jesteśmy dziećmi, ale jesteśmy tak bardzo zakochani, walczymy na przekór wszystkiemu . Ja wiem, że damy radę tym razem Kochanie, tylko trzymaj moją dłoń, bądź moją dziewczyną, ja będę Twoim mężczyzną. Widzę moją przyszłość w Twoich oczach.”

„Nie pytałam jak kto pyta wciąż... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Nie pytałam jak, kto pyta wciąż nie wiele wie. Ufałam tak, już teraz wiem, nie znałam Cię. Jak wolny ptak, na cztery strony świata leć. Nie pierwszy raz, nie jestem wszystkim czego chcesz. Nie podniosę głosu, nie zobaczysz łez, kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej. Dam Ci dobrą radę, zdrady ukryć chcesz, najpierw lepiej kłamać naucz się.”

Czasami chciałabym tu się odciąć... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

Czasami chciałabym tu się odciąć od tego na moment, wyłączyć telefon, niedostępny abonent, wyjechać nad morze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV