głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba znajdziesz może mnie może inną tak jak ja zgubioną pod koniec dnia.......... E.F Obiecałam sobie: posiedzę godzinę. Siedzę szóstą. Widzę po koledze ma minę jakb

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
znajdziesz może mnie może inną tak jak ja zgubioną pod koniec dnia.......... E.F
znajdziesz może mnie  może inną... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

znajdziesz może mnie, może inną tak, jak ja, zgubioną pod koniec dnia.......... / E.F

Obiecałam sobie: posiedzę godzinę.... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

Obiecałam sobie: posiedzę godzinę. Siedzę szóstą. Widzę po koledze, ma minę jakby już usnął. Miałam rozkmine przez chwile, ale już chuj z nią. Zdania w głowie takie zawiłe graniczą z próżnią. W okół światła, krany, ściany win, urwany film. Echa rozsianych brwi i plamy, wylany drin. Nie mogę mówić i chodzić jakbym właśnie się urodziła. Teraz musisz się zgodzić, alkohol jednak mnie odmłodził. A tym czasem to swoista kara dla najebanych, że ten laser dalej pizga, ale nie wypala danych. Pytasz mnie rano na przekór: Co tam ? Głowa jeszcze boli, ale grzechów nie pamiętam...

 wybacz  znów zjebałem sprawę  nie... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

`wybacz, znów zjebałem sprawę, nie moja wina. mam tylko jedno ciało i półtora promila Skarbie. może jutro będę już kimś innym. póki co jestem tanim, zwykłym... w Twoich oczach niepoprawnym i chłodnym. ej daj mi szansę, ja pokaże Ci, że można kochać jedną pannę. pokaże Ci, że mogę rzucić wszystko dla jednej. i co dzień wierzyć, że nie rzucisz mnie pierwsza, nic więcej.`

CÓŻ TAK JUŻ WYSZŁO  nie było mi... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

CÓŻ TAK JUŻ WYSZŁO, nie było mi pisane. Chyba gdyby, zresztą kurwa NIE MA CO GDYBAĆ. Jest mi głupio, jednak NIE MAM CHĘCI ZMIENIAĆ SIEBIE. kupić auto ? - i tak rozpierdole je na drzewie, nie widzę sensu, plus JESTEM PESYMISTKĄ, czasem jednak wiem, że mój cel jest tu blisko.

to jest czas  kiedy chciałabym to... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

to jest czas, kiedy chciałabym to jebnąć, umiałam wskazać, nie umiałam dosięgnąć. teraz potrafię tylko sprawiać ból, choćby słowem, cokolwiek powiem i cokolwiek zrobię.

a blizna? pamiętasz go? tak go... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

a blizna? pamiętasz go? tak go nazywam... mam eks - narkomana, dla mnie to trochę przypał. znów słyszę `przypal`, znów muszę odmówić, mam dość życia myślę, co się jeszcze może skurwić. mogę chuj wbić i czekać, tylko na co? może wrócę do swojego byłego i się zaćpam - nie bardzo. może wrócę do domu z hajsem jakoś w nocy, ale chyba szybciej wrócę z kacem, mam tego dosyć. muszę znaleźć pracę, praca omija mnie łukiem, gdybym mogła się zamienić chyba byłabym Robin Hoodem. mam dosyć, ja chcę spokojnie dożyc starości, chcę siedzieć w fotelu i słuchać w nim staroci, ale boję się ze los rzeźbi dla mnie inną przyszłość. inny świat, nową miłość........ tak wyszło.

Nie chcę zostać sama teraz  boję... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Nie chcę zostać sama teraz, boję się ciszy, a nie boję się wypadków, krwi ani ulicy, wiesz? Nie pamiętam dobrych chwil prawie żadnych, ja widzę tylko przykre sprawy, czuję ból wciąż...

I dam jemu tyle siebie  ile tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

I dam jemu tyle siebie, ile tylko będę w stanie, bo jestem tylko dla niego to miłość, oddanie. I chcę być przy nim, wiem że było ciężko nam kiedyś, ale mimo łez i bólu mamy silne charaktery dziś.

Na chwilę wciskam stop by odpocząć. teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Na chwilę wciskam stop by odpocząć.

bo gdy mogę o czymś zapomnieć... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

bo gdy mogę o czymś zapomnieć zapomnę na pewno

euforia przepełnia mnie  gdy... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

euforia przepełnia mnie, gdy otwieram swoje drzwi, a w nich stoisz Ty Kochanie, co czuję? w słowach zabrzmi to skromnie... więc może po prostu, Skarbie uśmiechnij się do mnie!

Pewnie nie jeden z was powie trudno... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Pewnie nie jeden z was powie trudno jest żyć w świecie, gdzie nie wszystko jest takie jak powinno być. Ale trzeba żyć dalej, trzeba iść stale, na bok żale, których jest tyle, że się nie mieści w pale. Wiem, problemy, kłopoty, brak roboty i floty, chciało by się zamknąć oczy i odlecieć stąd jak motyl. Lecz nie można, wiem o tym, grawitacja nas tu trzyma, szara rzeczywistość wymyślone skrzydła podcina.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV