głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Czasem bardzo wiele tracimy przez swój własny strach. Więc nie warto się niczego bać życie jest jedno i szybko przemija. Trzeba robić to na co w danym momencie

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Czasem bardzo wiele tracimy przez swój własny strach. Więc nie warto się niczego bać życie jest jedno i szybko przemija. Trzeba robić to na co w danym momencie ma się
Czasem bardzo wiele tracimy przez... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2013

Czasem bardzo wiele tracimy przez swój własny strach. Więc nie warto się niczego bać, życie jest jedno i szybko przemija. Trzeba robić to, na co w danym momencie ma się ochotę. Nie pozwól, by strach ograniczył Twoje życie. / cz-m

Nie daj ranić się sentymentom... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2013

Nie daj ranić się sentymentom, życie jest piękne!

I znowu piszę o niej  słyszę... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2013

I znowu piszę o niej, słyszę, mówi do mnie. Czuję na sobie dłonie, wstydzę się swoich wspomnień... Przerywa ciszę, dzwony w głowie, toczę znów wojnę. Myślę, że to jest chore, ile bym dał żeby zapomnieć ją!

Żyję  choć wiele już mogłem... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2013

Żyję, choć wiele już mogłem stracić, nie zapomnę nigdy, co wywarło na mnie nacisk. I nie zapomnę pierwszej goryczy na wardze, gdzie nóż wbija Ci ktoś, kto dawał Ci wsparcie. O farcie, który sprzyja w przeciwnościach, nie zapomnę o dawno już rzuconych kościach (...) I nie zapomnę jak, zobaczyłem w jej ciemnych oczach nowego życia szlak.

Sprawiasz  że na mojej twarzy... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Sprawiasz, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To takie banalne. Banalny uśmiech, banalne słowa, banalne gesty, które dają niebanalną radość........................... :)))

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć nie od­chodź. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy, mam takich pełno.

TO BYŁO MI  DROGIE  zapach perfum to... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

TO BYŁO MI DROGIE, zapach perfum to pamiętam. Od tej pory każdy powiew sprawia, że cofa się tęcza. Jak w piosenkach, które pogubione gdzieś po kątach grały, kiedy grać nie chciały. Ciągle do nich wracam choć tak trudno, bo każda pamięta te wszystkie dni, kiedy LICZYŁO SIĘ DLA MNIE NIEWIELE - PRAWIE NIC. TYLKO BYĆ Z NIĄ, BYĆ RAZEM, BYĆ BLISKO. Zapisane na kartkach jako PRZESZŁOŚĆ, a nie przyszłość.

przestań myśleć o krzywdzie... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

przestań myśleć o krzywdzie, spróbuj sobie wybaczyć i Twemu oprawcy to pozwoli żyć inaczej, porzuć narkotyki, one nie wytłumią bólu, ten ból bracie się nasili, gdy samotny pośród tłumu, prędzej serce Ci pęknie, jeśli przejdziesz samoistnie, weź się do roboty, by wygoić w sercu bliznę, tylko rozwój osobisty może zmienić Cię w mężczyznę, możesz zadać kres cierpieniom, zmienić wszystko, wyjdzie!

Chcesz wiedzieć więcej  podejdź... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Chcesz wiedzieć więcej, podejdź, pogadaj, pewnie tematów będzie rzeka nie lada. Poznaj ścieżki, którymi ja chadzam, niczego tak nie lubię jak dobrze pogadać.

coraz mniej rąk  niosących Tobie... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

coraz mniej rąk, niosących Tobie pomoc, czujesz, że spadasz i zostajesz sam ze sobą. czy to dno w butelce, które widzisz na jedno oko jest miejscem, które ma wypełnić Twoja samotność?

Mijam pustych ludzi  mijam puste... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Mijam pustych ludzi, mijam puste serca. Mijam puste uczucia, mijam puste miejsca. Nikt nie znajduje szczęścia, bo naprawdę go nie szuka. Sztuka znaleźć je gdzieś tam, gdzie pozorna jest pustka.

a może to właśnie Twój uśmiech... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

a może to właśnie Twój uśmiech sprawia, że czyjeś serce zaczyna szybciej bić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV