głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Znów w duszy pustka trwałe ślady ukłuć. Wrak człowieka paleta bladych uczuć Ty i ja moje drugie ja alkoholik. Wóda znieczula nas bliskich tak bardzo boli. Samot

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Znów w duszy pustka trwałe ślady ukłuć. Wrak człowieka paleta bladych uczuć Ty i ja moje drugie ja alkoholik. Wóda znieczula nas bliskich tak bardzo boli.
Znów w duszy pustka trwałe ślady... teksty

czarna-mamba dodano: 12 kwietnia 2016

Znów w duszy pustka, trwałe ślady ukłuć. Wrak człowieka, paleta bladych uczuć Ty i ja, moje drugie ja - alkoholik. Wóda znieczula nas, bliskich tak bardzo boli.

Samotność cicha bezsenna... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Samotność, cicha bezsenna samotność. Czujemy ją tak mocno, choć jej nie możemy dotknąć. Nie zadaje pytań, tylko chwyta nas tak mocno. Serce dusze przenika i zamyka na świat okno.

… na zawsze będziesz moim numerem... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

… na zawsze będziesz moim numerem jeden na ziemi, zrobię wszystko żeby Twoje życie w Eden zamienić. Nie miej za złe mi, znów proszę Cię, mówię Ci przecież; kochać już mocniej się nie da, po pierwsze, drugie i trzecie! Jesteś moim przyjacielem i już nim będziesz na amen, już do końca przez życie iść razem będzie nam dane. Cokolwiek się nie stanie, razem przez to przejdziemy naprawdę, kocham Cię przecież na świecie najbardziej! Nawet jak sobie skaczemy do gardeł i obiecuję poprawę Ci, a za chwilę już wychodzi ze mnie znowu mój lekkoduch, znowu robi tyle głupstw. Wilczą naturę mam, taką wybrałeś, chociaż wciąż mi mówisz, że mało zostało już tej Kamili, którą poznałeś.

Siostra na zawsze będziesz moim... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Siostra, na zawsze będziesz moim numerem jeden pod słońcem, bo tego jestem zawsze pewna, chociaż nie wiem jak skończę. Wszystko wokoło nabiera kolorów, dziś na serio wierzę, że będzie tak zawsze. Wierzę, że wszystko nam się ułoży, z tą wiarą i nadzieją tu będzie nam łatwiej. Czasami zdarza mi się zachowywać podle – wybacz (…) nie jest prosto się zmienić. Chcę byś wiedziała, ze jesteś najlepsza siostrą na Ziemi. Obie mamy traumy, na nich brudu warstwa gruba, czas tak szybko leci, widzę po tym jak dorasta Igor. Jesteś moja przyjaciółką i już nią będziesz forever, pójdę za Tobą w ogień, wszędzie gdzie będzie trzeba. Jesteś ta samą kochaną siostrzyczką do dziś i nigdy celowo i świadomie nie chciałam zrobić Ci krzywdy.

Mama na zawsze będziesz już moim... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Mama, na zawsze będziesz już moim numerem jeden, bo przecież gdyby nie Ty nigdy nie byłoby mnie na świecie. Nosiłaś mnie pod swoim sercem, tu przez 9 miesięcy (…) Zawsze chciałaś mnie na dobrego człowieka wychować, Twoja miłość wciąż jest najsilniejszym z lekarstw, zobacz, wiem ze mam ciężki charakter i fakt jest faktem – to ludzi odstrasza. I nauczyłaś mnie się nie wstydzić za swoje błędy, mówić przepraszam. Podarowałaś mi życie i pokazałaś mi świat. Byłaś gotowa mi oddać wszystko tu, zawsze, nawet jak nie miałaś co dać. Jesteś moją przyjaciółką i na zawsze będziesz. Pamiętaj że możesz na mnie liczyć zawsze, wszędzie (…) A mój burzliwy życiorys tu nie raz różne treści przeplatał, cóż, każdy robi błędy, proszę się nie obrażaj. Musisz wiedzieć, ze życia bez Ciebie se nie wyobrażam.

I chociaż ja i ona jesteśmy jak... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

I chociaż ja i ona jesteśmy jak ogień i woda, to nigdy ci nie powiem nic o niej w złych słowach.

Trzeźwość to czas gdy udaję... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Trzeźwość, to czas, gdy udaję się do przeszłości i przekopuje sterty bolesnych wspomnień. Gruzy, które pozostały po wielkiej katastrofie. Zbieram je i zanoszę do „biura rzeczy znalezionych”, które znajduje się na samym dole mojego serca. Drzwi wstawili obrotowe, dlatego nigdy nie wiem, kiedy będę miała tych niechcianych gości. Muszę kupić nowe! Zamykane na klucz! / sugarfreebejb

Jak mam pokochać gdy nienawidzę... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Jak mam pokochać, gdy nienawidzę siebie? Zaufać komuś, jak sama nie wiem kim jestem? Pomnożyć chwile, które zazwyczaj dzielę i pewnym być, że zdrada nas nigdy nie rozerwie…?

Dziś jestem tu jesteś tam nie na... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Dziś jestem tu, jesteś tam, nie na moim niebie i, tam gdzie jesteś beze mnie, oby było lepiej Ci…

jak piję to po to by zapomnieć... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

jak piję, to po to, by zapomnieć, co czuję.

wiem to na pewno  już nigdy nie... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

wiem to, na pewno, już nigdy nie uwierzę Ci na trzeźwo, na pewno,

Dobrze wiesz że będę Twoja... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Dobrze wiesz, że będę Twoja, musisz być mnie pewny, wierz mi. Patrzę często w gwiazdy, po to żeby znaleźć Twoje odbicie w nich, poczuć się jak kiedyś. Bez przerwy myślę o nas, powiem po raz setny, chcę dać się porwać chemii i poczuć Twój smak, bo w snach coraz częściej mam myśli brudne. Wiem poczuję ulgę, gdy spojrzę w oczy Twoje, męczone, wolne, pewnie trochę zmienione. Nie boję się tego, bo wiem, że w nich rozpoznam to coś, co sprawiło, że Cię kocham. Chcę być już z Tobą, budzić się przy Tobie obok, wszystko zacząć na nowo i poczuć wreszcie wolność. Odliczam dni, piszę to prosto z serca, chcę Ci dać kawałek nieba, póki co czekam…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV