głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
uwielbiam tą piosenkę. teksty clove dodał komentarz: uwielbiam tą piosenkę. do wpisu 15 luty 2012
fakt  mało :  teksty clove dodał komentarz: fakt, mało :( do wpisu 12 luty 2012
gadasz coś za plecami? dla mnie to... teksty

clove dodano: 12 luty 2012

gadasz coś za plecami? dla mnie to żadna krzywda, ale kurwa pamiętaj, że się ze mną nie igra. / Chada

ani mi się rusz stąd... teksty clove dodał komentarz: ani mi się rusz stąd... do wpisu 12 luty 2012
zbyt szybko nudzę się ludźmi.... teksty

clove dodano: 12 luty 2012

zbyt szybko nudzę się ludźmi. pozostawiam ich samym sobie, bez wieści o moim życiu, znikam. z jednej strony kocham ludzi, a z drugiej zza krzaków wyłania się moja dusza mizantropa ubrana w czarny płaszcz. gdyby istniał guzik, po którego naciśnięciu mogłabym bez konsekwencji zranienia uczuć zerwać kontakt na miesiąc lub dwa z pewnymi osobami, a potem bez problemów wrócić do kontaktów, to chętnie bym takowy wynalazek przygarnęła.

nienawidzę tego mojego braku... teksty

clove dodano: 12 luty 2012

nienawidzę tego mojego braku otwarcia na ludzi, na spotkania, choć z drugiej strony czuję się dumna z własnej inności.

smutek wypełnia mnie całą... teksty

clove dodano: 12 luty 2012

smutek wypełnia mnie całą - zupełnie jak ten pieprzony obiad, który musiałam zjeść. szkoda, że mi nie odpisał, szkoda. bo dlaczego mają go obchodzić problemy osoby, która znajduje się 300 kilometrów od niego? no dlaczego? no właśnie, powinnam zamknąć się w domu i zacząć gadać do psa lub do samej siebie.

proszę  zakochaj się we mnie... teksty

clove dodano: 12 luty 2012

proszę, zakochaj się we mnie, jak w niej.

nie boli mnie to że jest źle i... teksty

clove dodano: 12 luty 2012

nie boli mnie to że jest źle i niedobrze, nie boli mnie jeszcze bardziej że już prawie walentynki a ja nie mam do kogo ust otworzyć i zagrzać dłoni i nie boli mnie nic oprócz samej siebie kiedy siedzę w zamarzniętym autobusie czy tramwaju wypełniona po uszy muzyką która się wylewa na zewnątrz, dla siebie jestem bardziej samotna nich dotychczas i bardziej niż kiedykolwiek ściągając oszronioną pajęczynę zimnymi dłońmi z szyby, nie mogę być bardziej niż tylko ona.

widocznie właśnie tak musiało... teksty

clove dodano: 2 grudnia 2011

widocznie właśnie tak musiało być. staram się wyrzucić resztki ciebie z mojej głowy, ale nic mi tego nie ułatwia. chciałabym wierzyć, że niedługo znowu będzie dobrze, że z tobą i bez ciebie mogę żyć zupełnie normalnie. chciałabym, żeby to nie miało znaczenia, ale nie jest tak. zawsze będziesz częścią mnie. to okropne, bo nie ważne co zrobię nie jestem w stanie niczego zmienić.
Autor cytatu: 517

chciałabym rozkroić serce i... teksty

clove dodano: 26 listopada 2011

chciałabym rozkroić serce i pokazać ci jak napęczniało. wchłonęłam wszechświat. gdybyś tylko mógł tu teraz być, poczułbyś jakie bije ode mnie ciepło, chociaż mam takie zmarznięte ręce. głowa pod ciężarem nachalnych myśli, opada. słońce gaśnie coraz wcześniej, a mi z tego powodu zupełnie wszystko jedno. odliczam sekundy do pierwszych śniegowych płatków głaskając delikatne dźwięki. wypełniam oczekiwanie zdjęciami, herbatą i delikatnymi rysami twojej twarzy. mogłabym utonąć w alfabecie słodkości jakimi otulasz mnie do snu. dla ciebie mogłabym wywrócić świat na lewą stronę, gdybyś tylko zapragnął zobaczyć szwy mojego serca. / clove

pościel która parzy zmęczony... teksty

clove dodano: 14 listopada 2011

pościel która parzy zmęczony umysł. poplamiony dywan, który wzniósł z tobą więcej toastów za nowe początki, niż najlepsza przyjaciółka. szuflada, w której próbowałaś ukryć to co wyrzuciłaś wcześniej z samego środka tornada w swojej głowie. koronkowa firanka, która niezdarnie próbuje zasłonić szarość rzeczywistości. sama pożółkła już dawno. razem z sufitem wdychała papierosowy dym, wciągając go głęboko za każdym razem gdy tobie łamał się świat. później wietrzyłaś starannie pokój, by oszukać się, wmówić sobie, że dobrze było zawsze. jednak zapach nikotyny wżarł się nawet w twoją skórę. niczego nie da się tak po prostu wymazać, trzeba nauczyć się żyć z tym pod jednym dachem, spać w jednym łóżku, dzielić pościelą i półką w łazience, pod lustrem. nie możesz pozwolić, żeby wczoraj zabiło jutro. / clove

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV